Bačena bomba pored automobila mitropolita Hrizostoma u Foči

Pre ce biti da je ovo cin nekog bivseg borca VRS koji vozi YUGO45 i zivi u najveceoj bedi. Mora da je prolazio pokraj zlatne kapije i video AUDI i ostali luksuz i dopizdilo mu. Rokno kasikaru.

Па није било већих четника од бораца ВРС, а онда се као изненадили што више нису сви једнаки. Богословија у Фочи нема златну капију.
 
Па није било већих четника од бораца ВРС, а онда се као изненадили што више нису сви једнаки. Богословија у Фочи нема златну капију.

Zlatna kapija je bilo figurativno, mada i ubogosloviju ima bruka zlata
 
Ниси ти прошао поред богословије. Дај Боже да си видео основну школу тако покварен и завистан.

Znaci ovo su uradili ubaceni dzihadisti?

Moras da zivis skromno. To propoveda crkva

16374083_401.jpg


d5ektkpTURBXy80MGE0NDBkMDQwZjQ1N2NmZDdiYTc4OGIyMGQ5N2U4NS5qcGeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc.jpg


tKRktkpTURBXy9kZTRjMmE2M2Y3MzRmZDRhOWNiNjIxZDdlMjA5MjNmNC5qcGeSlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCww.jpg
 
На еп. Хризостома је бомбу највероватније бацио неко од ових који овде коментаришу, погледајте ту мржњу и љубомору на то што се Црква финансијски опоравила.

Ja sam na crkvu veoma ljubomoran zbog toga što ona ne plaća porez.
Zašto ne plaća ,a ja moram?
Takodje, godišnju zaradu svakog popa lako je izračunati: uzmeš njego "reon", pomožiš slave, vodicu, sahrane,krštenja i dobiješ cifru.
Koliko njih je prijavilo porez na zaradu na kraju godine?
Zbog čega u državi postoje institucije i osobe koje su ravnopravnije od drugih?


- - - - - - - - - -

Примитивцу, то није богословија, то је владичански двор у Бијељни. И владика баш има укуса, што се мене тиче требало је да украси дијамантима, само да би ти излудео од зависти.

Ima jedna "zanimljivost" koju ovde ne pominje niko, a tiče se tog dvorca u Bijeljini.
Enterijer je opremala firma iz Jelaha, i na tom poslu je radilo najmanje njih 20-tak.sve odreda muslimani.
Znaš kad će hrišćanin, bez obzira na cenu da dobije da radi nešto u nekoj džamiji?
Nikada.
 

Back
Top