B92 i silovanje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dr.koki:
Ademe oni stvarno imaju potpuno neregulisane porodicne odnose i pola tih stvari su potpuno normalne u njihovoj sredini. Ja ne kazem da je to moralno prihvatljivo ali kako suzbiti kad njihove zene odbijaju da prijavljuju. Pa u Nisu stalno ima takvih silovanja u cigan maloj i crvenoj zvezdi(Dva njihova naselja) i onda neko prijavi i dodje policija i svi se prave ludi, cak i isprebijane devojcice za koje se ocito vidi da su zlostavljane. Znam jednog pandura koji je imao region cigan male i pricao mi je svasta. Ma nece i nece da prijave i da priznaju iako policija zna sta se desilo oni ne mogu nista.


U pravu si, na žalost.

Zlostavljanje je u najvećem broju slučajeva kod Roma sastavni deo života. Ne kažem da svi tako žive, ali velika većina da. Pod tim mislim i na fizičko i na seksualno zlostavljanje žena.

Sad se setih jedne pomalo smešne situacije: bračni par - Romi potukli se na ulici, on je bije, ona se brani, sve pršti. Normalno, on je jači i zna se ko je kako prošao.

Onda su neki prolaznici pozvali policiju, policajac došao, oni se i dalje biju (uglavnom on bije nju), policajac pokušao da ih razdvoji, ne ide i počne da bije Cigu i to baš onako, muški, pendrekom..

A ona, ćurka, umesto da ćuti ili da ode, počne da bije policajca - ko je on da joj bije muža, psuje, da ne može da se zamisli šta je izgovorila policajcu.

Pa sad vi gledajte.
 
Sto se tice romske populacije imacemo zaista velikih problema kad se njih 50 000 vrati iz Evrope. Sto se tice standarda Cigana mislim da Srbija nema para za Srbe a kamoli za kontejnerase.

A manijak? Pa ljudi se bre i ubijaju svakog dana pa nikom nista. Kakav crni manijak ?! Pa uhvatice ga policija.
 
crow:
marlon naravno laze
prva vest na onom popodnevnom dnevniku juche je bila bash ta
kao i prekjuche


ko je gledao, video je! 8)

aj nadji i na vestima a i na internet izdanju 92 gde pishe da je ciganin to uradio... a setimo se npr... kako je pisalo i naglasheno 123 puta da je neki ROM dobio batine u gradu... sad nema roma, propao u zemlju.

kakve ste vi przenice to je za neverovati... :)
 
svetolik trpkovic:
Pa bilo je i prekjuce u vestima od 16h kada se desilo silovanje ,a bilo je i juce kada se desio pokusaj silovanje i pljacka u isto vreme to sam vido svojim ocima tako da ne znam sta je problem ,a svako ko se iole razume u televizijsku produkciju zna da se dokumentarna serija tj."pamflet" kako je Marlonka zove ne moze snimiti ,montirati i emitovatio za jedan dan.

ma jel... :) ja lepo rekoh, romski posvecenici, dajte da vidimo gde se spominje da je ganci to uradio shto sva sredstva informisanja prenose... a ima ispod lepi tekst o ugrozenim romima...smrc...tuga jedna....

vidim da jako dobro poznajesh produkciju ko shto marica poznaje krivi.... :)
 
krvavi_labud:
A to tvoje POSTOJE neznači da su srbi ti, ipak istina je za tebe suviše bolna jer je javno pred video nadzorom izvršen vid zločina nad Srpkinjom i to na radnom mestu! Nemožeš opravdavati takvo ponašanje pa makar oni bili i eskimi, u ovom slučaju to su ovi ugljenisani, pa zato da te onda pitam ko ovde onda pravi provokacije i mržnju? Po svim elementima zločina koje su počinili u dva navrata zločinci romske nacionalnosti , sveno se može zaključiti da oni to namerno raspiruju u rade zločine nad srbima i srpkinjama! Žašto ti kao žensko neizadjes na ulici i naguziš se da te penale ovi smrdljivci, ti bi im posle toga tapšala jeli? Pa svaka čast , takve onda kao tebe mi srbi zovemo Fukare ili fukse ako ti je lakše! Samo pazi, utvrdi prvo dobro pazar sa klijentelom da nebi bilo posle silovao te neko zato što ti nije platio! I nemoj više da vređaš dostojanstvo nevine žrtve srpske nacionalnosti stime da su romi sada ugroženi a čine tako užasne zločine, još malo kako su se usilili počeće i da pucaju na nas!
P.S. Musko sam
P.P.S. Ovo je prvi i poslednji put da odgovaram na tako seljacki, prostacki post... sledeci put cu ti reci samo BITCH, PLEASE... :roll::roll::roll:
 
Шон:
aj nadji i na vestima a i na internet izdanju 92 gde pishe da je ciganin to uradio... a setimo se npr... kako je pisalo i naglasheno 123 puta da je neki ROM dobio batine u gradu... sad nema roma, propao u zemlju.

kakve ste vi przenice to je za neverovati... :)

Већ уобичајена и сто пута виђена пракса антисрпског олоша који болује од новорегистроване болести СРБОМРЗ која је попримила карактер ендемске
епидемије.

А ево најновије кампање:

Nacionalnost nevažna za zločin

19. septembar 2007. | 15:55 | Izvor: FoNet

Beograd -- Dragoljub Acković protestovao je zbog isticanja romske nacionalnosti potencijalnog silovatelja u dnevnoj štampi.
Neke dnevne novine su navodile da je osoba osumnjičena da je silovala u Beogradu romske nacionalnosti. To predstavlja kršenje novinarskih kodeksa. On je novinarima u Skupštini Srbije rekao da "hiljade drugih čine ovakve zločine svakoga dana, ali da se nikad ne pominje njihova nacionalna pripadnost".

"Zašto se to čini sa isticanjem romske nacionalnosti ovog potencijalnog silovatelja ne znamo, ali najoštrije još jednom osuđujemo njegove postupke, koje god da je nacionalnosti", rekao je Acković.

"Veoma mi je žao žrtava, ma koje nacionalnosti da su one, ali napominjem da to što je prethodnih dana dnevna štampa u svim svojim tekstovima o ovome potencirala da je taj čovek romske nacionalnosti nije nimalo profesionalno, a još manje korektno prema romskoj nacionalnoj manjini", naglasio je potpredsednik Svetskog parlamenta Roma.

И да закључим, када неки злочин изврши Србин О ТОМЕ ЋЕМО ДАНИМА ГЛЕДАТИ И СЛУШАТИ НАЈРАЗЛИЧИТИЈЕ ИДИОТЕ И У ЗЕМЉИ А НАРОЧИТО У ИНОСТРАНСТВУ КОЈИ ЋЕ ЦЕЛУ СРПСКУ НАЦИЈУ ТИМ ПОВОДОМ ОПТУЖИВАТИ И ПРОЗИВАТИ... тај безобразлук је дошао дотле да су чак и Цигани почели да се буне када се неком њиховом злочинцу ПОМЕНЕ НАЦИОНАЛНОСТ.

Ово је дефинитивно превршило сваку меру.


п.с. ДАнас сам на вестима прочитао чланак да је тај Циган опет покушао идентичан злочин силовања са ножем у рукама - али да је девојка успела да се одбрани и позове мурију - међутим, сада ту вест никако не могу да нађем - можда је скинута.
 
Тај Циганин психопата успео је да утекне полицији и да настави са силовањима - али као што видите ВИШЕ НИ БЛИЦ НЕ СМЕ ДА МУ ПОМЕНЕ НАЦИОНАЛНОСТ... да се остали Цигани не увредЕ:

SILOVATELJ DVA PUTA ROBIJAO
Manijak do sada napao 14 žena



Policija je identifikovala beogradskog manijaka koji je u ponedeljak silovao prodavačicu u butiku na Vračaru, a dan kasnije na Voždovcu napao radnicu optičarske radnje. Zove se Igor Milošević (29) i u pitanju je serijski silovatelj, koji je i pre 15 godina sejao strah po gradu, kada je za samo tri dana silovao i napao devet devojaka, saznaje „Blic“.


Na ulicama prestonice danas vladala je opšta panika, naročito među ženama i prodavačicama u buticima, a uznemireni građani su svaku sumnjivu mušku osobu prijavljivali policiji. Milošević je već dva puta bio osuđivan zbog silovanja. Iako policija ima njegovu fotografiju, on juče nije uhapšen. Milošević je poslednji put izašao iz zatvora 25. avgusta. Posle samo 23 dana na slobodi, on je nastavio da napada i siluje. Siledžija nema stalno mesto prebivališta i u potrazi za njim policija je pretresla beogradska kartonska naselja, u kojima je on pre poslednjih napada viđan nekoliko puta, ali bez uspeha.

- Milošević je seriju silovanja izvršio kada je imao samo četrnaest godina. Za tri dana podigao je Beograd na noge. Način napada isti je kao i u poslednja dva slučaja, najčešće je napadao prodavačice u buticima. Najgori slučaj bio je napastvovanje maloletne devojčice iz Zvečanske ulice koju je na silu ubacio u automobil, vezao je lisicama i zlostavljao. Tada je za tri dana izvršio četiri silovanja i pet puta je pokušao, ali su devojke uspele da se spasu. Bilo je strašno jer je policija u jednom danu dobijala po tri prijave silovanja. Žene su bile u strahu, a i tada se o njemu izveštavalo na naslovnim stranama - priča dugogodišnji operativac beogradske policije.
On kaže da su tada Miloševića uhapsili tako što mu je policija postavila zamku.
- Uhvatili smo ga uz pomoć jedne poznate beogradske prostitutke, koja je radila u parku kod autobuske stanice, s kojom je Milošević imao seksualni odnos. Zahvaljujući njoj, on se tada našao iza rešetaka. Čak je i ona, koja je važila za jednu od najiskusnijih u tom poslu, rekla da nikada nije videla goreg seksualnog manijaka i bolesnika - priča sagovornik „Blica“.
 
eremita:
Већ уобичајена и сто пута виђена пракса антисрпског олоша који болује од новорегистроване болести СРБОМРЗ која је попримила карактер ендемске
епидемије.

А ево најновије кампање:



И да закључим, када неки злочин изврши Србин О ТОМЕ ЋЕМО ДАНИМА ГЛЕДАТИ И СЛУШАТИ НАЈРАЗЛИЧИТИЈЕ ИДИОТЕ И У ЗЕМЉИ А НАРОЧИТО У ИНОСТРАНСТВУ КОЈИ ЋЕ ЦЕЛУ СРПСКУ НАЦИЈУ ТИМ ПОВОДОМ ОПТУЖИВАТИ И ПРОЗИВАТИ... тај безобразлук је дошао дотле да су чак и Цигани почели да се буне када се неком њиховом злочинцу ПОМЕНЕ НАЦИОНАЛНОСТ.

Ово је дефинитивно превршило сваку меру.


п.с. ДАнас сам на вестима прочитао чланак да је тај Циган опет покушао идентичан злочин силовања са ножем у рукама - али да је девојка успела да се одбрани и позове мурију - међутим, сада ту вест никако не могу да нађем - можда је скинута.

Tacno.
 
adem_ks:
ponekad zaista ne verujem onome sto citam, e sad je problem sto ne znam da li se osoba [potpisnik posta] zeza], znaci ironija i sl. ili ozbiljno misli. i naravno ovo zadnje odbacujem, jer ne mogu shvatiti da neki bolid zaista misli tako nesto. u mitrovici je nakada zivelo oko deset hiljada roma ili kako ih vec zovu, doduse onaj nizi sloj si mogao naci kako rade u kafanama, ili se znalo koja "radi" jeftino onu rabotu i sl. ali ja nikada nisam cuo da oni rade to sto ti navodis, npr. medju "nama" kruzi prica da su ***kinje jeftine zenske, da daju lako i sl. gluposti, ali ja to nikada nisam shvatio ozbiljno, jer znam da u svakom narodu kruze neke price koje su razni bolesnici izmislili, ali one nisu namenjene normalnim, vec slicnim debilima. znaci incesta ima svugde, ku*rvi takodje, cak i silovatelja i.... ali da li je to razlog da neko proglasi jedan narod za *&^%^$, po meni nije.

... Pa ste ih zato pobili, proterali i popalili celo naselje u juznom delu Mitrovice.
U mom ste gradu javno vesali Rome (doduse i Srbe).
Nemislim svakako da si ti to ucinio (n adam se), ali svakako nemas moralno pravo da cistis u tudjem dvoristu... posebno ako si iz svog pocistio 100.000 ljudi-Roma
 
eremita:
SILOVATELJ DVA PUTA ROBIJAO
Manijak do sada napao 14 žena


.

Pa to ti je zato sto je nas zakonik i sudstvo toliko smesno da bi ih ukinuo.Koji ce **** !
Ista je prica bila i sa onim moronom sto je izbo onu devojcicu u Batajnici;takodje je bio u zatvoru zbog nekog silovanja i slicno.To bre treba odmah likvidirati i to na najgori nacin.Nesto tipa nabijanja na kolac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top