B 92...svaka čast!!!

opet podeljena mišljenja..............nadala sam se da će ovakva vest biti *toplo prihvaćena od svih forumaša.....ipak..........gladni, bolesni.napuzšteni,zlostavljani,zaboravljeni... i to sve naš narod, Srbi, :dash::dash::dash: kad ono. "UAAAAA, izdajnici.......ipak je, nekima, raspala radikalna sekta, više *patriotizma pokazala kada je skupštinu Srbije nazvala "Sigurnom kućom za Ratka Mladića"....
Mi smo se samo ponadali da ce otvoriti i koju ludaru,da smeste svoje radnike kad odsluze mandat,..............bilo bi krajnje humano:zskace:
 
Nominovati ga za Nobelovu nagradu!? z:hm:

3635_vest_veran_matic.jpg
 
tesko mu ide humor, cim proba oma se samoubije.

kazu da je smisao za humor povezan sa inteligencijom :)

Ahaha Dragosh ima humor ko zaba za sex.Najjace od svega sto se stalno trudi da ispadne smesan al ne ide mu z:cry: mora da pocne da gleda onu emisiju na b92 "fore i fazoni" z:hm:


btw. tema: smesne pare Coca-Colu koja zaradi za god dana nekoliko miliona evra i jeftina reklama z:hm: no dobro kao sto kazu poklonu se u zube ne gleda...
 
Ajde pokusaj,nije tesko.......kad si nekako uspela da se registrujes na forum valjda ces biti i dovoljno pametna da sastavis anketu........neka ti drogosh pomogne :mrgreen:

Ako ne onda nista,i ti cekaj donaciju mozga :hahaha:
tebe je baš potresla ova vest

Samo js da odu na robiju , zbog toga sto se Taciju obracaju sa Gospodine Premijeru i gotova stvar .

na robiju? :hahaha::hahaha::hahaha:

Ma u redu je akcija, daće Bog da ih bude više, ali problem je u Nneobjektivnosti i prećutkivanju sličnih koje vrše drugi subjekti u društvu
na ovoj temi o onom što se ne prećutkuje
smisli nešto drugo :zimag:

Mi smo se samo ponadali da ce otvoriti i koju ludaru,da smeste svoje radnike kad odsluze mandat,..............bilo bi krajnje humano:zskace:
od tebe, taman kako sam i očekivala ....ovde 40 godina (više puta)dobijaju zlikovci i masovne ubice.....i to vas, izgleda, mnogo boli
 
Treba zabraniti tu djilkoskodripacko antisrpku stanicu,oduzeti im svu imovinu,podeliti sirotinji a njima dati po 40 godina od kafe kuvarice do onog krokodila matica.

Ahaha Dragosh ima humor ko zaba za sex.Najjace od svega sto se stalno trudi da ispadne smesan al ne ide mu z:cry: mora da pocne da gleda onu emisiju na b92 "fore i fazoni" z:hm:


a malo vam ga dragosh po živcu... jelte ?

.
 
najbolja donacija cocacole je bila za one klackalice i ljuljaske de nam se pokojni premijer falio kako su oni humanitarni a mi srbi nemamo sluha za decija zadovoljstva... a oni bili na vlasti i bolo ih q da daju dinar.... a sa lovom kojom su mu opremili vilu i de nije stigo da se nauziva mogo je da sredi sve parkove u bg da budu ko apoteqe....
 

Back
Top