B 92...svaka čast!!!

...негде у правним државама се то зове "прање новца"....z:hm:

Evo ga radikalni marc,borac protiv mrske televizije,doprineo je svojim komentarom u propasti zle B92.


da... kao i ova sto upropasti B92 .....

a sto je B 92 sa Coca-cola na transparentan i potpuno zvanican nacin,
potpisivanjem ugovora o donaciji pocela ovu humanu akciju za njih je
''pranje novca'' a kada navijaci-huligani-krimosi navodno sakupljaju priloge
i poklanjaju ovo/ono po Kosovu gde nema ni ugovora niti bilo kakvog drugog
dokaza osim napisa u Kuriru .... onda se ne javljaju da komentarisu da je to
pranje mafijaskog novca od prodaje droge, igraca, kradja ....

.
 
da... kao i ova sto upropasti B92 .....

a sto je B 92 sa Coca-cola na transparentan i potpuno zvanican nacin,
potpisivanjem ugovora o donaciji pocela ovu humanu akciju za njih je
''pranje novca'' a kada navijaci-huligani-krimosi navodno sakupljaju priloge
i poklanjaju ovo/ono po Kosovu gde nema ni ugovora niti bilo kakvog drugog
dokaza osim napisa u Kuriru .... onda se ne javljaju da komentarisu da je to
pranje mafijaskog novca od prodaje droge, igraca, kradja ....

.

I B92 se može kritikovati kao tv stanica,šta valja ili ne,da li se nekome sviđa programska šema ili ne,konkretno taj VB je šit,ili što su ugasili "kulturni nokaut",ko se seća te emisije.
Ekipa se buni kako se taj B92 drznuo da komentariše huligane,spregu sporta,kriminala,biznismena i sive ekonomije,pa kako sme da komentariše ratne zločine,pa kriminal i korupciju,kršenje ljudskih prava,loše pojave u našem društvu,razne huškačke organizacije,u svemu ovom nabrojanom su jiihova pozitivna mišljenja i odobravanja,tu i njihove partije učestvuju ili daju podršku.
Kako to da njihovi omiljeni "Kurir,identitet,svedok"ne sprovedu slične akcije pa da se pohvale sa svojim medijima,osim sa sponzorstvom kriminalnih para i objavljivanjem politikanskih tekstova i zavera.
 
Potcenjujes inteligenciju ljudi. Ja recimo ne citam ni Kurir, ni Alo, ni Dnevni Avaz ni slicne gluposti. Ali opet dosta je vise i tog ispiranja mozga sa B92.
Vidi, oni vec pet sest godina pokusavaju da natuknu kako je Kostunica umesan u sve zivo, od ubistva premijera do navijackih grupa. Ja ne tvrdim da je on dobar politicar, ali cinjenica je da je dolazio i odlazio s vlasti mirnim putem- izborima i koalicijama. Pa on je sam srusio vladu ciji je bio premijer, zbog neslaganja s DS oko Kosova, a sad ja treba da poverujem kako organizuje neke ulicne horde da osvoji vlast ???
Pet puta dnevno emituju intervju Harisa Silajdzica, nekad kad njih slusam imam utisak kao da zivim u Sarajevu, Zadru ili Splitu, a ne Srbiji..
I svaki dan.. Veran Matic rekao kako treba da se ponasaju navijaci, kako sponzori, kako klubovi, kako vlast, kako institucije, kako mladi, kako drustvo, kako crkva.. a da mi sve pohapsimo sta se njemu ne svidja, makar to bilo pola Srbije , to bi bilo najednostavnije ?
 
Ni b92 nije toliko jadan koliko postavljacica teme i pratioci,ajde da manem konstantnu sprdnju sa istima ali jadnih i bednih 28 000 evra koliko kako sam vec naveo kosta samo blok reklama na njihovoj tv,uz to javno hvalisanje -kako sam ja dobar,kako sam ja dobar,kako sam ja zlatan evo pomazem sirotinji vidite me kako sam human :)

:bljak:

e baš ti ne ide od *ruke......kol'ko god da se trudiš da sakriješ svoj očaj zbog pomoći gladnima, napuštenima......ne vredi, ovako ćeš lupetati dokle god ne kažeš šta stvarno osećaš..........kaži lepo da je bolje da pocrkaju od gladi


:evil::twisted:
 
Coca-Cola je postala to što jeste (verovatno svetski brend No1) zbog besprekornog marketinga...
To je, prosto rečeno, marketinška mašinerija, i uopšte ne čudi što su izabrali da se humanišu preko najspominjanijeg (pozitivno ili negativno, nebitno) medija u Srbiji...
 
Neverovatno na šta se lože ovi ameroklanjači.....

Kaže dali donaciju od 28.000 evra !!!

Kada oni misle da plate odštetu od 100 milijardi dolara ?
Ili je ovih 28.000 evra dovoljno da se zamažu oči svim idiotima u Srbijiu ?

Ili je ovo cena samo za ovih nekoliko na forumu ?
 
Neverovatno na šta se lože ovi ameroklanjači.....

Kaže dali donaciju od 28.000 evra !!!

Kada oni misle da plate odštetu od 100 milijardi dolara ?
Ili je ovih 28.000 evra dovoljno da se zamažu oči svim idiotima u Srbijiu ?

Ili je ovo cena samo za ovih nekoliko na forumu ?

pa cela srbija, da je prodajes plac po plac, kucu po kucu .......ne vredi tolike pare..z:Dz:Dz:D

kako ste dosli do cifre od 100 milijardi dolara???........toliko vam treba???z:D
 
Neverovatno na šta se lože ovi ameroklanjači.....

Kaže dali donaciju od 28.000 evra !!!

Kada oni misle da plate odštetu od 100 milijardi dolara ?
Ili je ovih 28.000 evra dovoljno da se zamažu oči svim idiotima u Srbijiu ?

Ili je ovo cena samo za ovih nekoliko na forumu ?


Ma breeeee.... Šta ima Coca-Cola sa odštetom :eek:

A 28.000 je dovoljno, budi siguran...da se primi dosta njih na tu cifru... Izračunali su oni to bolje i od tebe i od mene i od svih nas ovde..
 
Potcenjujes inteligenciju ljudi. Ja recimo ne citam ni Kurir, ni Alo, ni Dnevni Avaz ni slicne gluposti. Ali opet dosta je vise i tog ispiranja mozga sa B92.
Vidi, oni vec pet sest godina pokusavaju da natuknu kako je Kostunica umesan u sve zivo, od ubistva premijera do navijackih grupa. Ja ne tvrdim da je on dobar politicar, ali cinjenica je da je dolazio i odlazio s vlasti mirnim putem- izborima i koalicijama. Pa on je sam srusio vladu ciji je bio premijer, zbog neslaganja s DS oko Kosova, a sad ja treba da poverujem kako organizuje neke ulicne horde da osvoji vlast ???
Pet puta dnevno emituju intervju Harisa Silajdzica, nekad kad njih slusam imam utisak kao da zivim u Sarajevu, Zadru ili Splitu, a ne Srbiji..
I svaki dan.. Veran Matic rekao kako treba da se ponasaju navijaci, kako sponzori, kako klubovi, kako vlast, kako institucije, kako mladi, kako drustvo, kako crkva.. a da mi sve pohapsimo sta se njemu ne svidja, makar to bilo pola Srbije , to bi bilo najednostavnije ?

Koštunica,Kosovo,Silajdžić?
Ma čemu kritike akcijama B92,smeta vam donatorstvo i nečije rešavanje zdravstvenih,socijalnih i porodičnih problema,zbrinjavanje gladnih i bolesnih.
 
očekivana reakcija *forumaškog "patriotskog" klana,
izlizala im se tastatura od takmičarskog baljezganja ko je veći Srbin-patriota-pravoslavac....
.oni svoju *ljubav iskazuju mržnjom prema drugima
*kreativnim opisivanjem raznih metoda satiranja, mučenja,izbacivanja,tamanjenja "neprijatelja ne misleči pri tom, da li će Srbi imati bilo kakvu korist od toga.........to. očigledno nije ni važno........
volela bi' da znam
-Koliko su spremni da istrpe za dobro svog naroda?
-Koliko su spremni da *progutaju samo da bi se pomoglo gladnima i ugroženima u Srbiji?
-Da li su sposobni da se odreknu jednog dela svoje zarade-imovine da bi pomogli drugima
-Da li bi rizikovali svoju bezbednost pa krenuli put Kosova da sa decom iz enklava proslave Božić..
.i još puno sličnih pitanja, jer, nije patriotizam jalova-prazna fraza;" Život bi' dao za srpstvo.......to, do sad još niko nije uradio niti treba
:think::think::think:
 
očekivana reakcija *forumaškog "patriotskog" klana,
izlizala im se tastatura od takmičarskog baljezganja ko je veći Srbin-patriota-pravoslavac....
.oni svoju *ljubav iskazuju mržnjom prema drugima
*kreativnim opisivanjem raznih metoda satiranja, mučenja,izbacivanja,tamanjenja "neprijatelja ne misleči pri tom, da li će Srbi imati bilo kakvu korist od toga.........to. očigledno nije ni važno........
volela bi' da znam
-Koliko su spremni da istrpe za dobro svog naroda?
-Koliko su spremni da *progutaju samo da bi se pomoglo gladnima i ugroženima u Srbiji?
-Da li su sposobni da se odreknu jednog dela svoje zarade-imovine da bi pomogli drugima
-Da li bi rizikovali svoju bezbednost pa krenuli put Kosova da sa decom iz enklava proslave Božić...i još puno sličnih pitanja, jer, nije patriotizam jalova-prazna fraza;" Život bi' dao za srpstvo.......to, do sad još niko nije uradio niti treba
:think::think::think:
 
Kompanija Koka-Kola Srbija podržala je najznačajnije humanitarne akcije
Fonda B92 donacijom ukupne vrednosti od 28 hiljada evra.
Ugovor o donaciji
potpisali su generalni direktor Kola-Kole Srbija Sotiris Janopulos i
direktor Fonda B92 Veran Matić.

ovo su pravi patriotski potezi, pored sigurnih kuća, mamografa,uređenja beogradskih svratišta.novogodišnjih paketića za decu u enklavama na Kosovu, akcije protiv gladi u Srbiji.............svaka im čast

z:dd::zjelka2:z:dd:

Hvala na temi. To je pravi patriotizam. Samo ove godine, u velikoj meri zbog patrijarhalnih vrednosti koje zastupaju mnogi na ovom forumu, u Srbiji su tokom porodičnog nasilja ubijene 32 žene. To je po meni ogromno varvatsrvo, a baš B92 je bio taj ko je možda svojim akcijama smanjio taj broj.
 
Hvala na temi. To je pravi patriotizam. Samo ove godine, u velikoj meri zbog patrijarhalnih vrednosti koje zastupaju mnogi na ovom forumu, u Srbiji su tokom porodičnog nasilja ubijene 32 žene. To je po meni ogromno varvatsrvo, a baš B92 je bio taj ko je možda svojim akcijama smanjio taj broj.

Arhipederska propaganda iz neocekivanog izvora! Sta li ce se sledece desiti?

 
Hvala na temi. To je pravi patriotizam. Samo ove godine, u velikoj meri zbog patrijarhalnih vrednosti koje zastupaju mnogi na ovom forumu, u Srbiji su tokom porodičnog nasilja ubijene 32 žene. To je po meni ogromno varvatsrvo, a baš B92 je bio taj ko je možda svojim akcijama smanjio taj broj.

kao i patriotizam tako se i patrijarhalna vrednost ovde tumači na jedan malo bolestan način

patriotizam se ispoljava parolom "Ubi-zakolji...........a patrijarhalne porodične vrednosti kroz "razbijenje glave ženi i deci, da se zna ko je gazda u kući............isto takvu boleštinu vrednuju i među političarima, što je i *normalno
 
pokušaću da postavim anketu
"Da li treba vratiti novac za pomoć gladnima u Srbiji
da treba,,,,,,.
uvreda je tako malo para
-uvreda je što to daje Koka Kola
-najveći *šamar sbBskim *patriotima je, što se B92, gura gde im nije mesto, brine o tamo nekima, koje bi patriote rado zaboravili, posebno one preostale Srbe u kosovskim enklavama



''Normalno'' cim nije iz Rusije ne valja !!! Sto bi se reklo sit gladnome ne veruje ...
 
Ovaj nivo mentalnog gubljenja i pomracenja uma me navodi na samo jednu misao:

gudra pojeftinila u Amsterdamu.

Победоносцев;12331945]Arhipederska propaganda iz neocekivanog izvora! Sta li ce se sledece desiti?

Nismo se razumeli. Ja veoma cenim tvoje izvestavanje sa lica mesta jer znam da si i sam trpeo nasilje od muskih zivotnih partnera.

Molim te, samo nastavi.

vidi ovog nesrećnog *kosmopolitu koji nemože
a da ne forsira svoju opsednutost drogama i pederima, ponekad mu izleti i po neka o amsterdamskim prostitutkama.......još samo da može da se opredeli. koja mu je *strast najjača

:per::per::per:
 

Back
Top