Axl Rose

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni je axl owde naj mmmm hehe :D
 

Prilozi

  • HBZ91lTe_Pxgen_r_311xA.jpg
    HBZ91lTe_Pxgen_r_311xA.jpg
    16,9 KB · Pregleda: 6
  • Picture14.jpg
    Picture14.jpg
    17,6 KB · Pregleda: 4
sladak je na svakoj mada mi je najlepsi iz perjoda sweet child o mine, patience i tako tad...kad ga vidim..pozelim samo da ga...uf
E al ono sto kazes ti, koliko ludimo za njim a opet on i nezna ni ko smo mi malo zalosno.Trudim se da ne mislim na to al kad pomislim totalno se ubedarim:(...ali masta moze svasta...:D cula sam da dolaze mozda kod nas ali to je samo mozda, i on vise ne izgleda dobro ali sta je tu je on je ipak AXL..a AXL je jedan jedini
 
e,a koliko ce jos obozavateljki da dodje ovde,mislim na ovaj pdf,na ovu temu?hocete da kacite i njegove fotke ili cete samo da pisete o njemu?ili mozda da uradite foto montazu..eto,to dager moze da vam odradi....kao vi i axl zagrljeni ili tako nesto...

sta rece ko to moze da uradi ko je taj naravno da hocemo
 
aaaa kad gledam onu sliku gore....ocu da poludim

hehe i ja. al ne vidi mu se lice..imao je bas cool frizuru ranije ali mnogo ranije u vreme AFD ..obozavam taj njegov look,skroz je rokerski, mada je i posle bio presladak..recimo do 92 god mi je naj bio..Uf sad sam se jos vise napalila na axla i samo on bi mogo da me ugasi i niko drugi...ahhh
 
hehe i ja. al ne vidi mu se lice..imao je bas cool frizuru ranije ali mnogo ranije u vreme AFD ..obozavam taj njegov look,skroz je rokerski, mada je i posle bio presladak..recimo do 92 god mi je naj bio..Uf sad sam se jos vise napalila na axla i samo on bi mogo da me ugasi i niko drugi...ahhh

joj ja sam totalno odlepila ludim,a ne znam sta mi je gore on ili ville bas sam gleda malopre joim me uzivo na you tube strava je uh jos onaj mantil sa onim natpisom joj...
 
S obzirom na to da nam stalno govorite da na temi GnR ne ispoljavamo svoje sexualne fantazije o Axlu,jer tamo kao dolaze i manja deca ..evo ja sada otvaram ovu temu.i molim vas nemojte mi je zatvoriti jer stvarno mora postojati neko mesto na krsti gde mozemo da pricamo ovo a da ne budemo kritikovane..:D

Ma super je...za isprobavanje dejstva vecih kalibara nad zivom silom. Predlazem .50BMG
 
hehe i ja. al ne vidi mu se lice..imao je bas cool frizuru ranije ali mnogo ranije u vreme AFD ..obozavam taj njegov look,skroz je rokerski, mada je i posle bio presladak..recimo do 92 god mi je naj bio..Uf sad sam se jos vise napalila na axla i samo on bi mogo da me ugasi i niko drugi...ahhh


svaka mu cast na muzici...al* je imao neki pederski look...a ne rokerski...
mada su mi gansi jedna od najjacih grupa..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top