Quantcast

Axl Rose

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Meki

Primećen član
Poruka
990
S obzirom na to da nam stalno govorite da na temi GnR ne ispoljavamo svoje sexualne fantazije o Axlu,jer tamo kao dolaze i manja deca ..evo ja sada otvaram ovu temu.i molim vas nemojte mi je zatvoriti jer stvarno mora postojati neko mesto na krsti gde mozemo da pricamo ovo a da ne budemo kritikovane..:D

Meki

Primećen član
Poruka
990
Ma on je gay..zapusite temu.
Axl nije gej..on je imao dve jako zgodne cure za koje znam i verovatno hiljadu za koje ne znam ..sve u svemu covek nije *****...obozavam ga..razmisljam o njemu skoro svaki dan..i noc.i za njega i sve sto s njim ima veze uzasno sam napaljena ...Sad je ruzan ali bio je najsladji tip n a planeti..ahhhh axl

tara

Buduća legenda
Poruka
28.793
e,a koliko ce jos obozavateljki da dodje ovde,mislim na ovaj pdf,na ovu temu?hocete da kacite i njegove fotke ili cete samo da pisete o njemu?ili mozda da uradite foto montazu..eto,to dager moze da vam odradi....kao vi i axl zagrljeni ili tako nesto...

tara

Buduća legenda
Poruka
28.793
neee dzordzi,ja sam samo predustretljiva,ne zelim da pomisle da ce i ovde naici na nerazumevanje...a imam i par konstruktivnih predloga... :)

Meki

Primećen član
Poruka
990
Docice! dosta i bice i fotke, samo trenutno nema nikoga..Ali koliko ga tek ja volim,a najvise volim njegovu goozu kad obuce boxe,mada videla sam i golu njegovu bulju kad je skinuo gace jednom na koncertu..,onako prekratke, prekratke,...aaah..Ili kad ga vidim u helankama koliko se nalozim ,ili u koznim pantalonama jako uskim a gore nista...i onda kad pocne onako da vriska, kmeci i stenje aah.. obozavam kad to radi!njegov glas...na to se isto strasno palim..jednostavno axl me totalno ubila u pojam i dovodi do stanja ludila i ja..bre, najblaze receno zelim njegov ****** da mi ga nabije...

Meki

Primećen član
Poruka
990
imali li nekog da ga ovde stvarno voli na isti nacin kao ja? Uh..normalna sam dok ne vidim neki spot, sliku , bilo sta a kad ga vidim raspametim se totalno.. samo sto se ne istopim kad gledam axlove slike...pogotovu one gde je skoro go..njam njam..presladak .da mogu pojela bih ga..aaaaa samo boxe i nista vise, volela bih da ga vidim beez icega

tara

Buduća legenda
Poruka
28.793
e,a on se jos uvek slika go ili su to fotke iz starih dana?i ne znam sto nema ovog dagera da odradi neku fotku...docice on,sigurna sam..

Budjelar

Početnik
Poruka
30
imali li nekog da ga ovde stvarno voli na isti nacin kao ja? Uh..normalna sam dok ne vidim neki spot, sliku , bilo sta a kad ga vidim raspametim se totalno.. samo sto se ne istopim kad gledam axlove slike...pogotovu one gde je skoro go..njam njam..presladak .da mogu pojela bih ga..aaaaa samo boxe i nista vise, volela bih da ga vidim beez icega
I ja ga volim...mada verovatno ne na isti način kao ti, pošto vidim da si ti totalno odlepitis, a ja volim njegove pesme i tako..:p

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
teen....

GnR GiRl

Primećen član
Poruka
703
axlaxlaxlaxl agh !!! to je lepota bozija meki sestro sad mozemo razwaliti owde swe nashe perwerzne mislio o axlu :D kako je dechko BIO lep i sexy mmmm :D ja nisam normalna xD

GnR GiRl

Primećen član
Poruka
703
znash da ima :) JA !!! :):):):)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.