Avon

CaLiMeRo:
ono što svima preko 25 godina toplo preporučujem
je ANEW AVON regenerative noćna krema. Ima apsolutno neverovatan učinak na kožu i to uočite nakon prvog buđenja!!!
FENOMENALNA.
E, dobro da sam ovo sad pročitala, celo pre podne razmišljam da li da naručim :? U novom katalogu na sniženju, 700 dindži 8) :D

I ja sam nekim proizvodima zadovoljna, a nekima nisam. Jedno vreme sam iz svakog kataloga naručivala po neku novu kremu za lice, i nijedna mi nije odgovarala :? I svi preparati za kosu su mi bili očajni.
Poslednje sam bila baš zadovoljna C vitaminom :)
Cellu-sculpt mi je danas stigao 8)
I imaju lepih parfemčića.
 
avon nije nesto, vecina kozmetika ne ipunjava ocekivanja...
one marke 'sa gornje police"...vecina njhovog dejstva to uticaj reklame i renomiranja...
kad pogledas, neke jeftine kozmetike, manje poznate, imaju isti sastav kao one skupe...i isto delovanje...
mozda, Vichy je malo efikasniji
 
Sjajevi za usne su zaista dobri i njih mogu da preporucim. Maska za lice na bazi algi iz mrtvog mora je fantasticna, peeling za telo kao i mleko za telo na bazi maslinovog ulja takodje.
Sve ostalo je na isti kalup kao i mnoga druga kozmetika slicnih cena.
 
mackica ns:
E, dobro da sam ovo sad pročitala, celo pre podne razmišljam da li da naručim :? U novom katalogu na sniženju, 700 dindži 8) :D

Da dopunim onda utisak o kremi ANEW:
Probudiš se ujutru, a lice ti nekako leeeeepooooo :D :D :D (elastično i ujednačenog tena, a NIJE masno kao od ostalih krema!). Baš javi kakvi su ti utisci ako je kupiš.

Što se ostalih njihovih krema za lice tiče, neke su solidne (ali ni blizu ANEW), a neke totalni sh*t. Moja prijateljica kupuje gomilu AVON-a, tako da od nje mogu da vidim, čujem i isprobam ono što je dobro.
 
avon ima jednu kremu protiv celulita...probala am nju...posle 2 pakovanja ove femozne kreme, nista se nije promenilo...
ima bolji nacin :
sundjer za masazu (np Dove),decje ulje, malo redovne gimnastike...nece celulit potpouno nestati, ale vidi se efekte...kosta sve jeftino-samo ulje...
nije losa krema valjda Tanita, neka macedonska, gel za celulit...
 
drugarica "valja" avon,pa vec 3 godine kupujem stosta. :)
sad,nije bas da sam svime odusevljena,al' postoji odredjen broj proizvoda kojima jesam.preporuka:
-parfemi i EDT :dreamlife,rare pearls,today
-maskara lash designer
-osnovna podloga za izravnavanje povrsine noktiju
-tecne senke za oci "beyond color"
-nocna krema milk comfort
-dnevna krema multi-boost spf 15
-kompleks vitamina C
-hidratantna krema za ciscenje lica "avon solutions"
-piling za lice sugar scrub
-"sss" suvo ulje u spreju
-planet spa gel za tusiranje
-serum za suve krajeve kose "advance techniques" :P
naravno,postoje i bas bljak stvari:razocaravajuci make-up iz serije "color trend" ,losa linija za negu tela "aqua" koju su na svu srecu ukinuli i masne senke za oci "perfect wear" :x
uglavnom,odlicna kozmetika spram cene,zanimljivi katalozi,uvek nesto novo,simpaticni sezonski proizvodi poput pokloncica i djindjuvica...zarazno 8)
 
I ja sam koristila Avon samo zato sto nisam mogla odoleti onim lepim slicicama iz brosura, ali sam ostala potpuno razocarana, a odnedavno koristim Laveru Faces koju sam kupila preko jednog domaceg sajta i odusevljena sam. Pa ... ako nekom treba nesto od avona( anew line eliminator, skin so soft bath oil woodland fresh, aromatherapy ginger,multi vitamin body lotion...neka se javi, poslacu mu za Dz. :wink:
 
Krema za ruke Hand Care je odlicna, nije preterano masna i brzo se upija.
Peel off cucumber maska za lice je takodje bila dobra, ali su je izbacili iz kataloga.
Inace imaju tendenciju da dobre stvari izbace iz kataloga :?
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
Krema za ruke Hand Care je odlicna, nije preterano masna i brzo se upija.
Peel off cucumber maska za lice je takodje bila dobra, ali su je izbacili iz kataloga.
Inace imaju tendenciju da dobre stvari izbace iz kataloga :?
da,to sam i ja primetila...
kazu da im to ne ide na zapadu,pa kao povuku iz proizvodnje :?
 
Pozdrav svima! Zanimljivo pisete, samo sto sa hemijskom kozmetikom brze starite,i ...
min 90% kozmetike je voda, a aktivne supstance koje pominjete se nalaze u minornim kolicinama, i moli se bogu da nisu genetski modifikovane... kozervanse i emulgatore ne moram pominjati.
Psiholozi bi rekli na osnovu vase njege da malo ili nimalo ne volite sebe. A koja osoba u univerzumu moze da vam bude vaznija od vas samih? i kome mozete ljubav pruziti ako je ne dajete sebi? ...
 

Back
Top