AUTOPORTRETI

pa dobro onda bez rasvete,koristi prozorsko svetlo,daje nalepsu modulaciju tonova pogotovo ako snimas po oblacnom danu.senke rasvetljavaj stiroporom ili nekom belom povrsinom.koji objektiv imas,u mm?
 
2lwqcty.jpg


By Master

JA NE VIDIM NISTA TOLIKO DOBRO OVDE (nema ljutis)
 
moram da dodam jos ovaj spam: i kod mene nema sanse, ni sa bradicom i brcima da si decko... zenski: oci, usta, jagodice, narocito vilica... barem iz ovog ugla. i da ne spamujem skroz na skroz:
a-1.jpg
 
gosh, samo doshkrabaj paintom linije

jednom sam za skolsku zabavu pravila masku gusara, sve sa povezom + maramom i kreonom za bradu i brkove.. izgledala sam kao gay kazanova :lol:

hm, nisam vidjela da si mod



EDIT: sad ste me uhvatili :D nema, neki od ovih dana kacim sliku pod ful opremom
 
jesam kropovala, i bas sam razmisljala jel' previse ili nije... a fotkala sam je za izraz lica, pa sam htela da na izrazu bude akcenat... mozda bar malo da sam ostavila da "dise".
 
ma to je logicno, ali sam ja u bilo kakvom kreativnom postupku po prirodi haoticna i nedisciplinovana, tako da radim kako mi dune da treba u trenutku, a ne po logicnom redosledu stvari... mozda me ova fotografija natera da se malo sredim:D
 

Back
Top