AUTOPORTRETI

_MG_7715-12323.jpg
 
@Xia:nisam kropovao,to je objektiv "normaklac":ima samo 75mm ziznu daljinu pa iz ruke to je najvishe shto mogu da izvuchem...sam sebe...
@Grebicka:ma nishta posebno,nego malo se igram...
plashim ljude i taaako....: )
joooj puukoooo saaaam...i;m sleeping
good night folks

over and out
 
Nije dzak od moke, ali od kafe jeste :D Fotografisao neku kafu za stock, pa se smorio i napravio tu fotku.
Sto se svetla tice blic o plafon i nista vise :D

@gost
Normalac je 50mm :) doduse 75mm moze da bude ako je na nekom Nikonu (oni valjda imaju 1.5 crop) ispravi me ako gresim

A fotka je bas super, samo da je kadar spusten 1cm, ali to je tesko kad fotkas samog sebe. Pogled mi je bas super uz fotku, samo steta sto je usna odsecena, a bradu bih obavezno odsekao.

Hvala na komentraima, bice boljih, valjda fotki kako budem napredovao :)
 
ghost, šteta što nemaš duže ruke...na mom monitoru je malo više belo čelo i iznad leve jagodice, gubi se textura kože, što je verovatno od sijalice na plafonu...i da, ovaj izraz lica odgovara sinoćnoj diskusiji...a mogao bi da ide i u takmičenje...
 
Znam da ova tema nece biti popularna, bar sto se tice fotki, al' mozemo makar da razgovaramo o autopotrtretima. Ko ima iskustva, nek da neke savete.Ko hoce, nek podeli neki svoj sa nama i tako...
Meni je problem osvetljenje, ne znam kako to da nabudzim. :razz:

u zavisnosti od toga sta zelis da uradis mozes da mi napises kako bih ti pomogao na pravi nacin.koji aparat imas? cime raspolazes od rasvete?:cool:
 

Back
Top