Quantcast

Automobil, instruktor i ja = kataklizma

Trilijan

Aktivan član
Poruka
1.821
E, znate sta sam provalila:

sve vi zene ovde se hvalite da vozite bas onako "muski" i da ste genijalni vozaci, a ja kad sam kupovala auto meni su prodavci kao ultimativni plus za kupovinu pricali "auto je vozila zena".

I kad sam kupila ovog mog Zelenka, svi su bili u fazonu-kupila si ga od zene, svaka cast. Kao nema bolje garancije da je auto dobro pazen i ocuvan nego da ga je vozila zena...

E sad vi meni objasnite kako to zene ne znaju da voze.
:rtfm:

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.026

sve vi zene ovde se hvalite da vozite bas onako "muski" i da ste genijalni vozaci, a ja kad sam kupovala auto meni su prodavci kao ultimativni plus za kupovinu pricali "auto je vozila zena".

I kad sam kupila ovog mog Zelenka, svi su bili u fazonu-kupila si ga od zene, svaka cast. Kao nema bolje garancije da je auto dobro pazen i ocuvan nego da ga je vozila zena...

...prazne muške fraze, koje su "od vozačkih davnina" u opticaju...

...sebe smatram višeee nego dobrim vozačem, u N. Sadu znam mnogo žena ( preko 35 a do 45 ) koje su odlični vozači...mlađe generacije žena vozača su još bolje...više ne obraćaj pažnju na te "dinarske muške fraze" o ženama drajverima...

...najveća stoka, po meni, su TAXISTI...

...Tabe i Administracijo, ako zbog ove boldovane kategorizacije taxista budem banovan, molim da mi se dojavi koliko sam uvredio, ovaj put, građana lepe naše...:rumenko:

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142
ovo je jos jedan u nizu onih 'slucajno snimljenih' klipova o zenskoj voznji
ja sam dobila komplimente kad je nas prijatelj seo u kola - kako lepo mirise, vidi se da je zenski auto
a juce sam dobila od mm (koji je najveci kriticar moje voznje u istoriji) kako sam se uparkirala na jedno mesto citiram 'ovo bre ne bi ni neki muskarci vako'
stvar je kao i za sve drugo individualna

Stroncijum

Elita
Poruka
15.164

Tako sto obicno spale lamelu i urnisu set kvacila, podave dizne i katalizatore niskim obrtajima i sl :lol:

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142
Evo samo da se ukljucim na brzinu posto sam skontala da jos uvek odgovarate na moje pitanje.

Evo sta sam nacula vezano za onaj automatik:
-on je imao problem sa menjacem, kao i gomila drugih iz iste godine (u pitanju je neka fabricka greska zbog koje su ti menjaci povuceni vrlo brzo). Odjednom mu se menjac prebaci se na safe mod i u tom safe modu radi dok ne stanes. A kad stanes, moze samo sleper da te pokrene...

A da se menjac sa tim problemom zameni, to kosta 1000 evra.

A i ako nema nikakvih problema, radni vek automatskog menjaca je oko 50000km. A svako polovno auto je preslo minimum toliko.

NEKA HVALA!!!!

(meni je auto prestao da se gasi na ulici posle 20 casova, tako da mislim da cu se snaci i bez toga).

evo ovo, vidi

Trilijan

Aktivan član
Poruka
1.821
Tako sto obicno spale lamelu i urnisu set kvacila, podave dizne i katalizatore niskim obrtajima i sl :lol:
Vala, ja cu definitivno unistiti set kvacila i podaviti dizne i katalizatore dok ne naucim da vozim ovu zverku.

Meni je broj obrtaja uvek ispod 2000. Bas sam gledala danas. Ne smem da mu dodajem gas, strah me kad pocne da rezi, kad pocnem da ga cujem, onda prebacim u vecu brzinu gde se ne cuje. A kvacilo nikako pod pravim uglom da ubacim u brzinu, nego nekako sve u trougao. Uzas zivi.
e, jadna ova moja zelena zerka sta mora da trpi pored mene.

Jooooj, nikad necu nista nauciti!

E da, jedna lepa vest. Uspela sam lepo da stanem i da sipam benzin danas. Htela sam da probam.
I kupila sam onu tecnost za brisace pa sam i to sredila. Doduse, namucila sam se dok sam nasla onu kvacicu od haube, ali sam prilicno zadovoljna sto sam bez problema nasla gde sta treba da sipam.

I tako... Idem sutra u veeeeeliku voznju po gradu... Ima da pokupim ljude iz raznih delova grada i da ih vodim da castim za autic. Samo da smislim kako da izbegnem onaj radikalski miting.
Drzite mi pesnice!!!!

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.026
Vala, ja cu definitivno unistiti set kvacila i podaviti dizne i katalizatore dok ne naucim da vozim ovu zverku.

Meni je broj obrtaja uvek ispod 2000. Bas sam gledala danas. Ne smem da mu dodajem gas, strah me kad pocne da rezi, kad pocnem da ga cujem, onda prebacim u vecu brzinu gde se ne cuje. A kvacilo nikako pod pravim uglom da ubacim u brzinu, nego nekako sve u trougao. Uzas zivi.
e, jadna ova moja zelena zerka sta mora da trpi pored mene.

Jooooj, nikad necu nista nauciti!

E da, jedna lepa vest. Uspela sam lepo da stanem i da sipam benzin danas. Htela sam da probam.
I kupila sam onu tecnost za brisace pa sam i to sredila. Doduse, namucila sam se dok sam nasla onu kvacicu od haube, ali sam prilicno zadovoljna sto sam bez problema nasla gde sta treba da sipam.

I tako... Idem sutra u veeeeeliku voznju po gradu... Ima da pokupim ljude iz raznih delova grada i da ih vodim da castim za autic. Samo da smislim kako da izbegnem onaj radikalski miting.
Drzite mi pesnice!!!!

...chuvaj felne...Sandokanovi stiroporashi nose sve pred sobom, k'o cunami...:lol:

Trilijan

Aktivan član
Poruka
1.821
Evo mali incident od pre 10 minuta.
Krenem ja iz moje ulice (nakon sto sam se jedva isparkirala) da se penjem ka Bulevaru.
I na ukljucenju u Bulevar (ne radi semafor), ja naglo usporim, i neki matori lik iza mene u ogromnoj Picassi (mrzim taj auto, uvek mi je bio antipatican, a sad znam i zasto), krene da trubi ko blesav.

Ja se pravim da se to mene ne tice i ukljucim se na Bulevar.
I na prvom crvenom svetlu na Bulevaru, moj tehnicar Ivan otvara prozor se jedne strane, a taj lik onda sa druge strane i krenu da se svadjaju. Ko dva jarca preko uskog mosta.

Jedva sam cekala zuto, stisnula gas ko blesava i pobegla sa lica mesta glavom bez obzira (velika Picassa ostala u cudu iza mene).

Kad smo vec usli u tunel, kaze meni moj crtac-jel si videla. Ovaj lik pomislio, samo zensko, jos pocetnik, hajde malo da se izivljavam. A kad je mene video, us*o se da nece klinac da ga prebije mozda...

Show!

(kad sam stigla na posao,skontala sam da sam ceo grad vozila bez upaljenih svetala i dasam tako prosla 3 saobracajca, al dobro, izgleda da to niko nije video osim mene)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.