Autobusom po depresiju

Sta mislite koliko je zena kod nas opizdilo na mozak cekajuci princa na belom konju, ostarilo i onda postale kondukterke u autobusu ?

Meni je mp drugarica jednom ispricala sledecu bajku:
Nekada davno živela jedna devojka koja je svog mladića pitala da li hoće da je oženi. Mladić odgovori - ne.
Od tog dana, devojka je živela srećno do kraja svog života. Nikome nije prala, kuvala, peglala,nego se zabavljala , radila i trošila svoj novac na šta je htela! KRAJ

E, problem je što tim kondukterkama niko nije ispričao ovu bajku kad su bile male, nego su ih za*ebali sa onim idiotom na belom konju
A pošto ja nisam sebična i zelim vam samo najbolje(vrsnjakinjama i starijim slobodnim itetamai tetama u brakorazvodnoj parnici), podeliću je s vama :]
 
Meni je mp drugarica jednom ispricala sledecu bajku:
Nekada davno živela jedna devojka koja je svog mladića pitala da li hoće da je oženi. Mladić odgovori - ne.
Od tog dana, devojka je živela srećno do kraja svog života. Nikome nije prala, kuvala, peglala,nego se zabavljala , radila i trošila svoj novac na šta je htela! KRAJ

E, problem je što tim kondukterkama niko nije ispričao ovu bajku kad su bile male, nego su ih za*ebali sa onim idiotom na belom konju
A pošto ja nisam sebična i zelim vam samo najbolje(vrsnjakinjama i starijim slobodnim itetamai tetama u brakorazvodnoj parnici), podeliću je s vama :]

Ti si neka bas jako isfrustrirana zenska. Zato te lepo molm da me ne citiras kad si lose volje, jer mi prenosis negativnu energiju i onda mogu dobiti rak.
 
Problem je jedino u tome što ženama dok su male pričaju o princu ali im ne kažu da će u većini slučajeva da dočekaju konja ili magarca :p

Ne, problem je u tome sto je ta prica o princu na belom konju je prvobitno bila posvecena lepom, belom i vernom konju.
Posle su je princevi izvrnuli u marketinske svrhe. :mrgreen:
@sinnke
Ne boj se, neces da dobijes rak od razmisljanja
 
Ех, сад се сетих ситуације из НС-а од пре годину дана: Наиђе контрола, теткица нека, и иде редом и пита: Имаш карту? Стиже до мене: Имаш карту? Ја телефонирам у том тренутку, и вртим главом у знак негирања. Она каже: Имаш! Ја будала: НЕМАМ, на сав глас, тек ће ти она мени: Тише мало-имаш! Јадна ти је она... :(
 
Sta mislite koliko je zena kod nas opizdilo na mozak cekajuci princa na belom konju, ostarilo i onda postale kondukterke u autobusu pa zayebavaju klince, jer nemaju kartu?

Pa, takav je to posao.Istina je da moras imati kartu i da je moras pokazati kondukteru kad ti je potrazi. Sa druge strane, slusala sam da postoje kondukteri koji se namerno prave da ne cuju kad neko vice da nema kartu ali ja na takvog psihopatu jos uvek nisam naletela. Kad bi mi bilo i vise nego ocigledno da me kulira, razdrala bih mu/joj se na uvo.
Mnogo je cesce da ljudi svoje frustracije lece u radu na salterima i na politickim skupovima.
U bankama moraju da budu fini zato sto ne rade sa papirima sa kojima posle mogu dupe da obrisu.
 

Back
Top