Audi 80 b4

Nem problema sa plinom zbog k glave, plin je zaobilazi. Da se ne bi zapusila treba povremeno voziti na benzin i to je to. Registracija za vozila preko 2000 ccm je preskupa, imas benzinca 2.0 sa 140 hp, ne znam koliko prelazis, ali mislim da bi ti registracija za 2.5 tdi pojela ono sto si ustedeo na gorivu, pod uslovom da 2.0 vozis na benz. Sto se tice motora sa 5 cilindra, odlican zvuk, veoma izdrzljivi, kod mene je trenutno na 550.000 km, i za sada nema problema, nije otvaran.



Diskovi su ti oko 4000 (oba), plocice oko 1500, filter vazduha 500-600, kaisevi, zupcasti oko 1500-2000, klinasti, duplo manje, mozda i vise, vodena pumpa, o tome ne brini :D set kvacila :D ne brini, ako bude dobar kad ga kupis, amortizeri prednji 3000-4000, zadnji su malo skuplji 400-500 din vise, spone dz, posto se menjaju samo krajevi, max 1000 din. itd. Sve u svemu, da je u nekom losem mehanickom stanju, za 300-400e ima da bude kao nov, za taj novac mozes izmenjati hrpu delova.

E, ovo mi je trebalo da cujem. Pronasao sam jednu 80ku 1.9 dizel ,mislim da je '94 godiste, i 100tku 2.3 benzinca...Sacu jos malo da vidim u koji manje mora da se ulaze, u kakvom su stanju i tako ti radovi. Pa ako uspem dobro da kupim, druze, ocekuj pivo od mene :)
 
@botr
Kad sam rekao da nadjes auto onda sam rekao limuzinu a ne karavan sa 2200 ccm.:D
Pogledaj malo limuzine sa Elegance opremom kao sto je moja a u benzinskoj varijanti.

http://www.autotrader.nl/auto/kopen...aleAutoPas=false&aantalDeuren=0&verfijnd=true
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...te=2001-01-01&negativeFeatures=EXPORT&lang=de
Lako je lupiti glupost ali treba i dokazati da je tako kao sto kazes.Pritom nagovarate coveka da kupi auto koji preko kosta 500 eura i koji ce za koji mesec i ovde da kosta kao cuveni Golf 2 koji se drzao dugo na 3000 eura a sad imas da ga biras po 1500 a o stanju tih kola da ne govorim.
 
Poslednja izmena:
Opa!!! ;) sad ste dosli na "mojega" :per: , kad sam ja govorio da automobili iz devedesetih godina su daleko kvalitetniji nego automobili novije generacije pravili ste me budalom!?:cool:

Ivan_91 , ovaj audi koji si naveo u izbor za kupovinu svog prvog automobila moram da ti kazem da se nisi zaebo i da daleko mudrije razmisljas nego kad si se palio na pezo 406 HDI francuskog mrtvaka....

Mada ako hoces nesto novije a imas 4k , pa sine kupi Fiat stilo, Uzmi neku Alfu tipa 147 , 156? .... ima da se nadju u jako dobrom stanju za te pare.

Ali 80tica b4 je majka mara... nema tu sta.
 
Marjane, nisam se ja lozio na 406 HDI nikad :) pitao sam pre jedno godinu i po ovde kad sam uzimao kadeta. A do ideje da uzmem audi 80 sam dosao kad sam sabrao svoje potrebe, kes koji imam i ocekivanja od auta. Skontao sam da puno bolje ne mogu za te pare, *** cene su takve...auti su kod nas ili krsevi ili precenjeni, al sta se moze. Kontam da bih cak i u susednoj Hrvatskoj za ove pare dobio makar A4, al ***, kontam da ce i 80tka odraditi posao ako nadjem valjanu :)
 
Marjane, nisam se ja lozio na 406 HDI nikad :) pitao sam pre jedno godinu i po ovde kad sam uzimao kadeta. A do ideje da uzmem audi 80 sam dosao kad sam sabrao svoje potrebe, kes koji imam i ocekivanja od auta. Skontao sam da puno bolje ne mogu za te pare, *** cene su takve...auti su kod nas ili krsevi ili precenjeni, al sta se moze. Kontam da bih cak i u susednoj Hrvatskoj za ove pare dobio makar A4, al ***, kontam da ce i 80tka odraditi posao ako nadjem valjanu :)

Dugujem ti izvinjenje jer postoji jos jedan decko pod istim nickom koji ti koristis pa sam pomislio da je on....
 
@botr
Kad sam rekao da nadjes auto onda sam rekao limuzinu a ne karavan sa 2200 ccm.:D
Pogledaj malo limuzine sa Elegance opremom kao sto je moja a u benzinskoj varijanti.

http://www.autotrader.nl/auto/kopen...aleAutoPas=false&aantalDeuren=0&verfijnd=true
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...te=2001-01-01&negativeFeatures=EXPORT&lang=de
Lako je lupiti glupost ali treba i dokazati da je tako kao sto kazes.Pritom nagovarate coveka da kupi auto koji preko kosta 500 eura i koji ce za koji mesec i ovde da kosta kao cuveni Golf 2 koji se drzao dugo na 3000 eura a sad imas da ga biras po 1500 a o stanju tih kola da ne govorim.

Da, stavio si ove holandjane sa 100 hkm, a prodajes sa 500 hkm. Mozda pokusavas da kazes da radis bez zarade, cak i da ides u minus, samo da bi zanovio srpski vozni park? Covek je sam odlucio sta hoce da kupi, mozda treba da ga nagovaramo da kupi auto samo od tebe, sa "pravom" kilometrazom", "neudaran"....
 
E, ovo mi je trebalo da cujem. Pronasao sam jednu 80ku 1.9 dizel ,mislim da je '94 godiste, i 100tku 2.3 benzinca...Sacu jos malo da vidim u koji manje mora da se ulaze, u kakvom su stanju i tako ti radovi. Pa ako uspem dobro da kupim, druze, ocekuj pivo od mene :)

Dobro pogledaj, razmisli, pa se odluci. Bas sam nesto zedan :D
 
Da, stavio si ove holandjane sa 100 hkm, a prodajes sa 500 hkm. Mozda pokusavas da kazes da radis bez zarade, cak i da ides u minus, samo da bi zanovio srpski vozni park? Covek je sam odlucio sta hoce da kupi, mozda treba da ga nagovaramo da kupi auto samo od tebe, sa "pravom" kilometrazom", "neudaran"....

Ne nego treba tebe da poslusa i kupi auto od 20 godina sa milion kilometara!
Ne volim ljude koji pametuju bez osnova jer me ne poznajes i ne znas kakva kola dovozim a pogotovo sto auto nisi ni video.
Zbog toga zavrsavam sa ovom temom jer si ti sa svojim krsom starim ko zna koliko godina pametniji od mene koji sam vozio preko 50 licnih automobila a prodao preko 800. Samo vi kupujte te automobile koji su extra a stari 20 godina a nemojte slucajno da se zaebete da kupite ove novije jer su oni vise presli i nista ne valjaju jer za njih nema toliko delova na otpadu kao za ta vasa!
 
Ne nego treba tebe da poslusa i kupi auto od 20 godina sa milion kilometara!
Ne volim ljude koji pametuju bez osnova jer me ne poznajes i ne znas kakva kola dovozim a pogotovo sto auto nisi ni video.
Zbog toga zavrsavam sa ovom temom jer si ti sa svojim krsom starim ko zna koliko godina pametniji od mene koji sam vozio preko 50 licnih automobila a prodao preko 800. Samo vi kupujte te automobile koji su extra a stari 20 godina a nemojte slucajno da se zaebete da kupite ove novije jer su oni vise presli i nista ne valjaju jer za njih nema toliko delova na otpadu kao za ta vasa!

Ne kazem da treba da me poslusa, samo sam mu rekao nesto sto znam iz iskustva, on se sam interesuje za ta dva automobila.

Ne, nego cemo iskljucivo od tebe da kupujemo sva ta "extra" kola, cela Srbija da kupuje samo od tebe kola, jer su kod tebe iskljucivo najbolji automobili. Mozda te ne poznajem licno, ali iz tvojih komentara i iz tvog ponasanja mogu da zakljucim da bi dao dupe za 50 evrica. Koji god komentar da napises, reklamiras neki auto koji imas trenutno kod sebe. Bas ti je dobro merilo pameti, broj automobila koji si vozio i prodao:rotf::dash: Taj auto star 20 godina, je u najgorem slucaju presao isto kilometara koliko i ti koje ti prodajes, iz prostog razloga, jer su se ranije automobili mnogo manje vozili. Sto se tice novijih polovnjaka, koji kod nas dolaze iz uvoza, u 80% slucajeva, posle 20-30 hkm, je menjano: senzor radilice, ventil turbine, protokomer, remenica na radilici. Da ne spominjemo remont turbine ili njenu zamenu, zamenu/ciscenje dizni, pa cak i generalnu motora. Ja nikada nisam kupio ni jedan deo na otpadu, na tome se ne stedi, bitno mi je da imam ispravan auto, pa makar on bio star 50 godina, ali da me sluzi kako treba, i da ne brinem da li ce mi stradati npr. senzor radilice i da cu ostati u nekoj vukojebini.

Ja nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftino, i posle spiskao gomilu para na razne popravke.
 
Poslednja izmena:

Back
Top