ast ili apbt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rasnog psa mozes da dobijes na poklon samo ako ti ga da prijatelj, ili ako te prevare pa svejedno dobijes mesanca. Ako ne mozes za tri meseca da skrpis pare za stene, onda ga bolje i ne uzimaj. Hrana i veterinarske usluge uopste nisu jeftini, osim ako neces da ga hranis pomijama i lecis sam.
Btw ponudjen ti je staf od dve godine na prethodnoj strani, a ti ga ocigledno neces. Em ne das pare em izvoljevas, kad moram tako da se izrazim.
Izvoli zaredjaj po azilima, tamo uvek ima rasnih pasa.
 
Rasnog psa mozes da dobijes na poklon samo ako ti ga da prijatelj, ili ako te prevare pa svejedno dobijes mesanca. Ako ne mozes za tri meseca da skrpis pare za stene, onda ga bolje i ne uzimaj. Hrana i veterinarske usluge uopste nisu jeftini, osim ako neces da ga hranis pomijama i lecis sam.
Btw ponudjen ti je staf od dve godine na prethodnoj strani, a ti ga ocigledno neces. Em ne das pare em izvoljevas, kad moram tako da se izrazim.
Izvoli zaredjaj po azilima, tamo uvek ima rasnih pasa.

Sa izdvojenim se posebno slazem
Imas reputaciju za post:klap:
 
kao i obichno ima filozofiranje na svakoj temi...
za odrzavanje i hranjenje psa uvek mora da se izdvoji para, a dok za kupovinu malo teshko...

AKTUELNO !!!

U cemu je problem? ne mozes da pljunes 50-60e a kako ces da ga odrzavas? i nisu ovo oglasi pa da izbijas oci sa tim aktuelno

IZVINJAVAM SE MODERATORIMA, ali je zaista tako.
 
za odrzavanje i hranjenje psa uvek mora da se izdvoji para

AKTUELNO !!!

Nista se ne mora, samo se mora umreti...
Vidjao sam takve pse za koje se izdvoji para za hranu, smestaj, preparate kalcijuma i fosfora i veterinarske usluge samo onoliko koliko bas mora, jadni takvi psi.
A najcesce se prvo pita koliko je para veterinarska usluga, pa ako nije bas jeftina onda se pas ni ne vodi, nego se ostavi pa ako se sam izvuce, a ako ne... J**i ga, "nisam ga ni platio"...
 
Poslednja izmena:
Nista se ne mora, samo se mora umreti...
Vidjao sam takve pse za koje se izdvoji para za hranu, smestaj, preparate kalcijuma i fosfora i veterinarske usluge samo onoliko koliko bas mora, jadni takvi psi.
A najcesce se prvo pita koliko je para veterinarska usluga, pa ako nije bas jeftina onda se pas ni ne vodi, nego se ostavi pa ako se sam izvuce, a ako ne... J**i ga, "nisam ga ni platio"...

:klap:
 
Nista se ne mora, samo se mora umreti...
Vidjao sam takve pse za koje se izdvoji para za hranu, smestaj, preparate kalcijuma i fosfora i veterinarske usluge samo onoliko koliko bas mora, jadni takvi psi.
A najcesce se prvo pita koliko je para veterinarska usluga, pa ako nije bas jeftina onda se pas ni ne vodi, nego se ostavi pa ako se sam izvuce, a ako ne... J**i ga, "nisam ga ni platio"...



Ja sam na pochetku rekao da ko god mi bude poklonio shtene mochi che da ga obilazi stalno, pa i svaki dan, da se uverava da psu nishta ne nedostaje...

Ne znam shta je na ovom forumu, vechina se pravi blesava, vechina napadaju druge chalnove bez ikakvog razloga...

Vech ako neche neko da pomogne neka lepo zaobidje temu koja mu bode ochi o gotovo !!!
 
Nista se ne mora, samo se mora umreti...
Vidjao sam takve pse za koje se izdvoji para za hranu, smestaj, preparate kalcijuma i fosfora i veterinarske usluge samo onoliko koliko bas mora, jadni takvi psi.
A najcesce se prvo pita koliko je para veterinarska usluga, pa ako nije bas jeftina onda se pas ni ne vodi, nego se ostavi pa ako se sam izvuce, a ako ne... J**i ga, "nisam ga ni platio"...
Dobro, Saviću, pa jel' sad treba da psima kupujemo i cigare i dajemo im pare i za kafanu ?!? :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top