Arsenal FC

Da li Wenger konacno treba da ode iz Arsenala?


  • Ukupno glasova
    1
  • Anketa je zatvorena .
Nisam znao da je Fabregas već prešao u Barcu. :mrgreen:

Arsenal se u.s.r.o i par puta je bio na rubu da mu maznu loptu ispred svog 16erca. A bezveze, Barca baš nervozna postane kad ne ide. A suci na polovici Barce ne sviraju ništa, ako se nešto i drznu svirat, svi španjolski cigani odma skaču na čelu sa Danielom "ludsamkoGatuzo" Alvesom
 
arsenal sa ovakvom ekipom , nikada nece postati ono sto smo se svi plasili da ce da budu...dominirajuca sila...nisu oni tako vise mladi... igraci nemaju osjecaj da igraju u velikom klubu, vise Sparsi grizu nego oni, nego kao da igraju za neki tim sredine tabele Bundeslige...Izuzetak je Van Persi...samo gledaju da ce im arsenal biti odskocna daska...a to arsenal nije zasluzio...za to je kriv negdje i venger, koji je htio da njegovi igraci budu fini momci, a da on bude najveca faca kluba...i uspio je u tome, al placa danak ... vjecito drugoplasirani, nemaju nikakav pobjednicki mentalitet...tu je izuzetak negdje i Nasri, koji cijenim da ce da ode ovog ljeta...
fabregas samo cmizdri kad ce barsa da ga kupi, a nisu se okrenuli za njim kad je pocinjao i da je tamo ostao, ne bi lopte gledao... nije kapitenski materijal...almunia danas odigrao za 10tku ali je opste poznato da to nije dovoljno dobar golman kao pretendent za krunu Premijer Lige treba da ide...
odbrana ...koscilni ... i slicni... :eek: ...samo mi je zao vengera...jer je mogao da bude najveci trener na svijetu...a i nije mi ga zao jer je sam za to kriv, pa nek ga prestize i Murinjo i Pep Gvardiola.
jos njegova inventivnost tokom izmjena...bendtner kad je sve propalo?i 80. minutu? vidjeno mnogo puta prije i rijetko kad je istinski urodilo plodom

pad u formi mancester junajteda koji iovako igra ocajno, arsenal ce sad samo da pada i pada, znaci, Celzi sampion PL i ove godine :D...
 
Poslednja izmena:
Gledao ovu utakmicu prekjuce, protiv Boltona. Neverovatno koliko je taj Arsenal malokrvna ekipa. Oni deluju kao da su ispali iz borbe za titulu, jos prosle godine.

Bolton, kome ne znam ni da li su tri boda ista znacila, je igrao prvo poluvreme, kao da njima trebaju bodovi za titulu. U drugom su se branili, sto je i normalno, jer su ipak daleko manje kvalitetan tim.

Njihovi igraci su kretali odlucnije, cvrsce i brze u svaki duel, a ove Wanker-ove primadone su izgleda cuvale nozice za sledecu sezonu.
 
Tjeri Anri je za osam godina u dresu "tobdžija" (1999-2007) postigao 226 golova čime se izdvojio kao najbolji strelac, a proglašen je i za najboljeg igrača Arsenala ikada! Legendarni defanzivac Toni Adams je zabeležio 669 nastupa za londonski klub, a Herbert Čepmen je kao trener osvojio četiri titule za pet sezona (1931-35).

Upravo su njih trojica dobila bronzane statue u Arsenalovom domu - na stadionu Emirati.


 
Mali je ovo klub,nekako nedovrsen

Nemaju toliko para kao City, Chelsea,Manchester,nemaju bogatog vlasnika sa kojim mogu da za godinu dana promene ceo tim i kupe Aguera, Silvu, itd, ali je klub koji konstantno igra najlepsi fudbal u Engleskoj, drze se svoje filozofije, dovode mlade igrace i od njih prave zvezde (tu je Wenger bez premca), stalno su u vrhu engleskog fudbala i prolaze prvu fazu Lige Sampiona...Mali klub... :roll:
 
Nemaju toliko para kao City, Chelsea,Manchester,nemaju bogatog vlasnika sa kojim mogu da za godinu dana promene ceo tim i kupe Aguera, Silvu, itd, ali je klub koji konstantno igra najlepsi fudbal u Engleskoj, drze se svoje filozofije, dovode mlade igrace i od njih prave zvezde (tu je Wenger bez premca), stalno su u vrhu engleskog fudbala i prolaze prvu fazu Lige Sampiona...Mali klub... :roll:
Reci za Arsenal da je mali klub je glupost..Star klub sa bogatom klupskom istorijom,nazalost zbog prevelike ekonomske moci ostalih engleskih klubova,gube najvaznije igrace i zbog toga nisu osvojili nista od 2004...
 
Nije uspeo da srusi Sirerov rekord, ali jeste Anrijev, bravo Persi (i bravo Celzi :), Arsenal najzad cetvrti)

Koliko mi je poznato, Sirer je imao vise utakmica?! Preko 40 cini mi se?! Van Persi ima najbolji odnos odigranih utakmica i golova.

A ova prica gore... nije da Arsenal nema para. Ima. Ali Venger nece da trosi. Ima tu nesto sigurno, on je ekonomista, a uskoro u jednacinu ulazi finansijski fer plej... videcemo.
 
Bez starca nema udarca ;)

ibmbF5dQLR9dU2.gif
ib1jaJGkotn2gU.gif
ipc9YdleUGloN.gif


:worth::worth::worth:
 

Back
Top