Kafana Army of Lovers

Me sagorevaju se masti tako. Masti sagorevaju mišići kao najveći potrošači
Startno gorivo su složeni ugljeni hidrati a onda se napadaju rezerve masti. Mast kao tkiva ima i endokrinu funkciju. Vrlo je složeno i neću vas zamarati. Ne mož motor dobro da radi bez ulja.Ulje je Ugljeni hidrat. Naravno da se prosti šećeri izbace. Poenta je biti jak auto, sagoriš više.Ugljeni hidrati su na pravdiboga ocrnjeni.
Napraviće se možda rezultat gubitka kg izbacivanjem kompletno UH ,ali i napraviti disbalans , što endokrinološki što ukupno biohemijski.
 
Me sagorevaju se masti tako. Masti sagorevaju mišići kao najveći potrošači
Startno gorivo su složeni ugljeni hidrati a onda se napadaju rezerve masti. Mast kao tkiva ima i endokrinu funkciju. Vrlo je složeno i neću vas zamarati. Ne mož motor dobro da radi bez ulja.Ulje je Ugljeni hidrat. Naravno da se prosti šećeri izbace. Poenta je biti jak auto, sagoriš više.Ugljeni hidrati su na pravdiboga ocrnjeni.
Napraviće se možda rezultat gubitka kg izbacivanjem kompletno UH ,ali i napraviti disbalans , što endokrinološki što ukupno biohemijski.
Pa pazi, svuda imaš uglj hidrate čak i kad izbaciš šećer
 
Inače,pozdravio bih sve dame sa velkim i tako to,al sam mrtav umoran,a sutra sam celi dan na putu po Sloveniji,rečeno mi je da ćemo ručati u nekom restoranu na Bledu,ali pre toga moramo da obiđemo izložbu oldtajmera pre podne u Ljubljani.
 

Back
Top