Kafana Army of Lovers

viber_image_2024-05-16_07-51-29-389.jpg
 
Sumnjam da zderac elitnih cezar salata ume da sakrije ip, pa da vidimo koliko ce ovog puta trebati administraciji da ga vrati za Nis preko Zagreba.
Ko ti se upucavao u inbox ili RL.

Kada imam merak na neku ženu, nema stajanja, dok je NE privedem poznaniju prava i verim...nema cena.
Nisi pravog Baju upoznala mala
Budi lepršavi leptir, da ti prilaze, upucavaju ti se, smaraju, tražeeee
Sestro budi srećna kada traže, znači živa si. Kada pređeš 45+ ima sama da nudiš...ali...prošla baba sa kolačima...tj voz. Troši se maximalno dok možeš.
Sve je 50 nijansi sivo. Žene kukaju kada ih ne pitaju za sex...ova kuka jer je previše i ne postiže...nikako ženama ugoditi.

Jedino sexi šop i igračkice
Tebe ću uzmem u razmatranje, ako se fotkaš. Da vidimo atribute za protekciju
Zaposednut, tražim daljinski od kapije vile i Mercedesa, sludeli ste me.
Puno !
On mi je jasan ! Psiho ,izkompeksiran sa egom do neba
Alio mi Krsta jadna i odvratna da ga pušta da piša tamo po pdf-u žene sve zard 50-ak bednih i jebenih klikova :bljak:
Korov se seče u startu

I bilo bi lepo kad bi nam taj raspevani i riboliki okačio tablu svog investicionog objekta od 400 stanova i ovog sad od 80 To je nešto što mora da postoji isprad svake zgrade u izgradnji , gde se vidi br. dozvole , ime investitora, ime izvodjača radove i pib kod firme
Pa da vidimo da li je investitor, izvodjać ili isporučioc gradjevinskog materijala tj. prekupac i sitan džambas
 
Poslednja izmena:

Back
Top