Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.101
Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"


Posle tragične smrti 15-godišnje devojčice koja je na kućnoj proslavi uzela drogu ekstazi, građani Aranđelovca napravili su spisak prodavaca droge u tom gradu.

Smrt devojčice pokrenula je građane, među kojima je najviše roditelja, da krenu u borbu protiv narko-dilera.

Oni su spisak imena onih koji diluju drogu u Aranđelovcu i registarskih oznaka njihovih vozila predali nadležnima, ali kako kažu, za sada se ništa ne dešava i odlučili su da se uhvate u koštac sa ovim problemom i da zaštite svoju decu od droge i dilera.

Građani Aranđelovca prošetali su glavnom gradskom ulicom u znak protesta zbog učestale prodaje narkotika u ovom gradu.

Oni su nosili parole: "Droga je smrt" i poručili su: "Roditelji, ne okrećite glavu, razgovarajte s decom".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=11&dd=12&nav_category=12&nav_id=1468556

Sada policija treba da se pokaze i izadje u susret ako veruje u svevisnjeg :whistling:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"


Posle tragične smrti 15-godišnje devojčice koja je na kućnoj proslavi uzela drogu ekstazi, građani Aranđelovca napravili su spisak prodavaca droge u tom gradu.

Smrt devojčice pokrenula je građane, među kojima je najviše roditelja, da krenu u borbu protiv narko-dilera.

Oni su spisak imena onih koji diluju drogu u Aranđelovcu i registarskih oznaka njihovih vozila predali nadležnima, ali kako kažu, za sada se ništa ne dešava i odlučili su da se uhvate u koštac sa ovim problemom i da zaštite svoju decu od droge i dilera.

Građani Aranđelovca prošetali su glavnom gradskom ulicom u znak protesta zbog učestale prodaje narkotika u ovom gradu.

Oni su nosili parole: "Droga je smrt" i poručili su: "Roditelji, ne okrećite glavu, razgovarajte s decom".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=11&dd=12&nav_category=12&nav_id=1468556

Sada policija treba da se pokaze i izadje u susret ako veruje u svevisnjeg :whistling:

Gde si ti u tekstu nasao ista slicno?

Zasto si ljubmomoran na pravoslavne? Koji problerm imas s tim?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam ljubomoran uopste na hriscane niti bilo koju versku populaciju.


Samo sam alergican na folirante. Tipa porodicni ljudi, vernici itd a ovamo uvaljuje deci drogu po selu.

- - - - - - - - - -



Pa valjda postoje slave u mom selu?

A odakle znas da su vernici?"Javilo" ti se?

To nigde ne pise u tekstu ali ti nekako "znas"? Po tome se vidi da imas problem s tim i/ili da si ljubomoran.
 
Policajci iz Aranđelovca uvaljuju seoskoj deci drogu? Jbte, jes ti normalan? Ako imaš dokaz, izvoli pa prijavi.

- - - - - - - - - -

A tvoje selo je u Aranđelovcu, ne razumem?

Zasto policija ne privede istog dana te sa spiska na razgovor? Zar sumnjas u stanovnike koji su predali taj spisak? Evo ja znam ko diluje u mojoj opstini al necu da prijavim
 
Tebe treba uhapsiti kao saučesnika.

Jedan probo pa se usr.

Znaci ako ga ja znam a nisam iz tog mesta, onda zna i nacelnik policije tog mesta. A zasto nista ne preduzima? Ko i zasto brani takve ljude? Pa oni koji imaju korist od toga.

Ustvari znam ih vise al sta to vredi. Imaju oni dousnike u svakom mestu , i kod mene ima jedan. Njemu redovno cepaju prijave za kradje sunki i kobasica zimi a on zauzvrat cinkari sta se radi po selu itd...
 
Уколико држава не почне да ради свој посао- само је питање времена када ће неко други.
Е, а онда ће баш да буде незгодно...

Neko drugi je vec poceo - Baba Stojanka je krenula da resava gradjevinsku mafiju recimo...:whistling:

Sad cekamo da vidimo ko ce krenuti da resava organizovano-sistemsku narko-mafiju...:rtfm:

...
 
To sto drzava ne zeli da stiti vasu decu, ne znaci da vi ne treba da stitite svoju decu.

Drzava se preko medija trudi da umanji strahove od "modernih evropskih tekovina".
Drzava ne zeli da strogim zabranama stiti decu od droge.
Drzava je legalizovala posedovanje i koriscenje droge, tako sto je rekla da se svaka kolicina ispod jednog grama smatra "kolicinom za licnu upotrebu", i za to ne postoji ni krivicno gonjenje ni prekrsajna prijava. Nista.
Dakle, mozete setati gradom sa kokainom u mozgu i dzepovima, pusiti krek i travu... ali do jednog grama.

Samo, niko ne pita za izvor, gde je gomila odakle je taj gram izmeren.

Kada bi drzava stvarno zelela da zastiti decu, povukla bi drogu i dilere sa ulica.
Tako sto bi tukla prvog uhvacenog dilera sve dok ne odruka krupnijeg, i tako redom. A onda bi policija vezane dilere dala roditeljima i zazmurila.
Ujutro bi cistaci lepo oprali ulice. Narednih pola veka ne bi imali gram droge na ulicama.
 
Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"


Posle tragične smrti 15-godišnje devojčice koja je na kućnoj proslavi uzela drogu ekstazi, građani Aranđelovca napravili su spisak prodavaca droge u tom gradu.

Smrt devojčice pokrenula je građane, među kojima je najviše roditelja, da krenu u borbu protiv narko-dilera.

Oni su spisak imena onih koji diluju drogu u Aranđelovcu i registarskih oznaka njihovih vozila predali nadležnima, ali kako kažu, za sada se ništa ne dešava i odlučili su da se uhvate u koštac sa ovim problemom i da zaštite svoju decu od droge i dilera.

Građani Aranđelovca prošetali su glavnom gradskom ulicom u znak protesta zbog učestale prodaje narkotika u ovom gradu.

Oni su nosili parole: "Droga je smrt" i poručili su: "Roditelji, ne okrećite glavu, razgovarajte s decom".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=11&dd=12&nav_category=12&nav_id=1468556

Sada policija treba da se pokaze i izadje u susret ako veruje u svevisnjeg :whistling:



Ako insttitucije opet zakazu (jer je sistem ocigledno u sprezi sa narko mafijom...), onda ljudima ne ostaje nista drugo nego da primene metode babe Stojanke - Iz cegera medju rogove...pa da vidimo ko ce da dila za srpsko-albansku mafiju...


...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sada policija treba da se pokaze i izadje u susret ako veruje u svevisnjeg :whistling:

A sto se cudis jbote - za omladinu je normalno rokati se drogama i alkoholom na zurkama i ko to ne uradi nije kul i onda posto su sve te droge nebezbedne ofc desi se ovako nesto i roditelji treba da budu kul i ne urade nista jel tako?
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top