Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"

Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"


Posle tragične smrti 15-godišnje devojčice koja je na kućnoj proslavi uzela drogu ekstazi, građani Aranđelovca napravili su spisak prodavaca droge u tom gradu.

Smrt devojčice pokrenula je građane, među kojima je najviše roditelja, da krenu u borbu protiv narko-dilera.

Oni su spisak imena onih koji diluju drogu u Aranđelovcu i registarskih oznaka njihovih vozila predali nadležnima, ali kako kažu, za sada se ništa ne dešava i odlučili su da se uhvate u koštac sa ovim problemom i da zaštite svoju decu od droge i dilera.

Građani Aranđelovca prošetali su glavnom gradskom ulicom u znak protesta zbog učestale prodaje narkotika u ovom gradu.

Oni su nosili parole: "Droga je smrt" i poručili su: "Roditelji, ne okrećite glavu, razgovarajte s decom".

 
Za one koji ne znaju u Americkim konzervativnim bogataskim naseljima cim dodje neki tip da prodaje drogu deci od 12-15 godina odmah ga pojede mrak - i to ga najcesce ubije neko od pandura i dobije finu kovertu od bogatasa

Tako to rade pametni ljudi, a po onim crnackim i latino cetvrtima gde su ljudi pogubljeni i siromasni - tamo droga caruje

- - - - - - - - - -

Наивно је очекивати од капиталистичке државе да сузбије нарко-бизнис.

aahahahaaaaa
 
Vidis da sam bio u pravu.

Samo jos da potvrdis da li se pretvaraju da su porodicni ljudi i hriscani i da li redovno idu u crkvu i prave se vernicima?

Jok, idu po gradu i uzvikuju hejl satan, prave porodična okupljanja na kojim ritualno žrtvuju životinje, a ima i nepotvrđenih vesti da su žrtvovali i device.

Tebi je to sve novo i strano pa se čudiš ko pura dreku.
 
Kako da ne.Eno u Norveškoj na svakom ćošku dileri.

Plase se kapitalizma ko pomracenja 90tih

- - - - - - - - - -

to ne znam ali znam da je SNS oko 60% u arandjelovcu. sa druge strane niko se tamo javno nije deklarisao da podrzava SNS. vrlo sumnjicavo.

Znaci opet NLO?

- - - - - - - - - -

Jok, idu po gradu i uzvikuju hejl satan, prave porodična okupljanja na kojim ritualno žrtvuju životinje, a ima i nepotvrđenih vesti da su žrtvovali i device.

Tebi je to sve novo i strano pa se čudiš ko pura dreku.

Ne cudim se ja , nego ovi protiv mene se cude kao sto vidis

- - - - - - - - - -

stanovnici svakog mesta znaju sta se desava u njihovom mestu

vise puta sam se uverio u to

kad znaju stanovnici -policija zna jos bolje

zasto se ne organizuju , ne prate danonocno sumnjive - ne bi mi bilo jasno

da nismo u srbiji

E pa o tome pricam. Znaju naravno da znaju nisu mutavi. Kad stanovnici znaju , znaju i panduri. Ali nece da reaguju.

Znaci imaju korist ili njihov nadredjeni ima korist itd itd....
 
Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"


Posle tragične smrti 15-godišnje devojčice koja je na kućnoj proslavi uzela drogu ekstazi, građani Aranđelovca napravili su spisak prodavaca droge u tom gradu.

Smrt devojčice pokrenula je građane, među kojima je najviše roditelja, da krenu u borbu protiv narko-dilera.

Oni su spisak imena onih koji diluju drogu u Aranđelovcu i registarskih oznaka njihovih vozila predali nadležnima, ali kako kažu, za sada se ništa ne dešava i odlučili su da se uhvate u koštac sa ovim problemom i da zaštite svoju decu od droge i dilera.

Građani Aranđelovca prošetali su glavnom gradskom ulicom u znak protesta zbog učestale prodaje narkotika u ovom gradu.

Oni su nosili parole: "Droga je smrt" i poručili su: "Roditelji, ne okrećite glavu, razgovarajte s decom".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=11&dd=12&nav_category=12&nav_id=1468556

Sada policija treba da se pokaze i izadje u susret ako veruje u svevisnjeg :whistling:

Kojeg svevisnjeg,pa oni najvise diluju,ne direktno,nego rade za njih.
 
Kakvi bre spiskovi i ostale gluposti za nase drustvo je vrhunac da ti neki budu pohapseni i privedeni, ali adekvatno kaznjeni sigurno nece biti... Eventualno ce kaznjeni biti odredjeni mali pojedinci, ali samo kao pokrice za ostale velike i nastavak biznisa... Ja znam da nase ovakvo drustvo ne moze doci do korisne pravde, ali sam i ja cisto izasao malo da prosetam i udahnem vazduh....
 
Aranđelovac: Spisak dilera droge, "Ne okrećite glavu"


Posle tragične smrti 15-godišnje devojčice koja je na kućnoj proslavi uzela drogu ekstazi, građani Aranđelovca napravili su spisak prodavaca droge u tom gradu.

Smrt devojčice pokrenula je građane, među kojima je najviše roditelja, da krenu u borbu protiv narko-dilera.

Oni su spisak imena onih koji diluju drogu u Aranđelovcu i registarskih oznaka njihovih vozila predali nadležnima, ali kako kažu, za sada se ništa ne dešava i odlučili su da se uhvate u koštac sa ovim problemom i da zaštite svoju decu od droge i dilera.

Građani Aranđelovca prošetali su glavnom gradskom ulicom u znak protesta zbog učestale prodaje narkotika u ovom gradu.

Oni su nosili parole: "Droga je smrt" i poručili su: "Roditelji, ne okrećite glavu, razgovarajte s decom".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=11&dd=12&nav_category=12&nav_id=1468556

Sada policija treba da se pokaze i izadje u susret ako veruje u svevisnjeg :whistling:

ovakva inicijativa već se dešvala pre nekoliko god, sveže sasvim..u drugim mestima, nije loše kao utopija i trenutna nestašica droge, dok zaista zaduženi za to ne pronađu nove dilere ili ponekom aktulenom pruže alibi.
 
ovakva inicijativa već se dešvala pre nekoliko god, sveže sasvim..u drugim mestima, nije loše kao utopija i trenutna nestašica droge, dok zaista zaduženi za to ne pronađu nove dilere ili ponekom aktulenom pruže alibi.

Много си бре реална,
тамо, где треба бити маштар.

Наравно да народ треба да настави борбу против зулумћара.

Народ то уствари непрестано и чини
и успева да победи зло,
али то тад не примећујемо.

Свако мало похапшена ова, она криминална група ...
По затворима нема места,
чека се и годинама на издржавање ...
 
А полиција се изненадила, они уопште не знају ко дилује...
Али, ако ће људима бити лакше, нека пробају.
Пробали у још једном граду, не могу да се сетим где тачно беше пре две, три године, па ништа, нема доказа и пуј пике не важи.
 

Back
Top