Apel za stanovnike uoci otvaranja Lidla

СВЕ ШТО ЈЕ ПРЕХРАНБЕНО НИКАДА НЕ БИХ КУПИО ОД ШВАБА У ЛИДЛУ - НЕ БИХ УЗЕО НИ ДА МИ ДАЈУ НА ПОКЛОН, али све оно друго што произведу - да, врло радо, јер имају квалитет.........

Pa nije valjda da je to meso iz Nemacke :D

- - - - - - - - - -

Ima i kod nas, ja sam ušao svega par puta, nekako sam navikao na Tesco.

Ja samo kod Bilje.
 
СВЕ ШТО ЈЕ ПРЕХРАНБЕНО НИКАДА НЕ БИХ КУПИО ОД ШВАБА У ЛИДЛУ - НЕ БИХ УЗЕО НИ ДА МИ ДАЈУ НА ПОКЛОН, али све оно друго што произведу - да, врло радо, јер имају квалитет.........

Eremito, meso koje uvoze neke nase firme i neki nasi ljudi je ko zna kakvo - evo na primer za jednu privatnu mesaru u mom rodnom gradu - vlasnik u privatnom razgovoru nekom rekao da ono sto je dobio iz Brazila ne bi smeo on da jede i daje svojoj porodici, ali opet prodaje narodu

Ali prosto je tako u sirotinjskim drzavama

Kod Nemca ti je sigurno sve bezbednije i zdravije
 
Ne smeta im sto nas truju mrtvim dizelasima ali im smeta hrana iz lidla :rotf:

Pa to jedes i u zlatiborcu, trlicu i matijevicu. Sta si ocekivao da je domace?

Nekoliko puta sam ulazio u Matijevic i samo pogledam ono meso i momentalno mi bude muka.:lol:

Sta rade onom mesu samo da mi je znati.:eek::lol:

Ja ne znam kako neko sme ono da kupuje.
 
Poslednja izmena:
Eremito, meso koje uvoze neke nase firme i neki nasi ljudi je ko zna kakvo - evo na primer za jednu privatnu mesaru u mom rodnom gradu - vlasnik u privatnom razgovoru nekom rekao da ono sto je dobio iz Brazila ne bi smeo on da jede i daje svojoj porodici, ali opet prodaje narodu

Ali prosto je tako u sirotinjskim drzavama

Kod Nemca ti je sigurno sve bezbednije i zdravije

Не верујем да је било шта од хране код њих "безбедније и здравије" - већ обратно...... поготово ШТО НАС МРЗЕ......

п.с. А за наше домаће преваранте који такође увозе и препродају ђубре - БРЗО СЕ ЈАВНО САЗНА...... ево код мене у комшилуку код Матијевића када прођем не сећам се да сам видео неког купца - п р а з н ооооооо.......
 
Наравно да ми не смета - тако сам и написао........

Javna repka za Mitu inatdziju.

- - - - - - - - - -

Не верујем да је било шта од хране код њих "безбедније и здравије" - већ обратно...... поготово ШТО НАС МРЗЕ......

:sad2:
 
To je sve Argentina samo sa isteklim rokom, da ne ispadne da Argentina ima lose meso itd.... Naravno ima i domacih mrcha i otpada.

I ovo jede narod

Čepi naime tvrdi da se meso kojem je istekao rok trajanja koristi za izradu viršli, kobasica i drugih mesnih prerađevina tog mesnog giganta u Srbiji.

"Sve što se vrati iz prodavnice ide dalje u preradu. Bukvalno sve što je vraćeno, što je sa isteklim rokom, sve što smrdi i što se nije prodalo. Sve se to zamrzava i stoji u komorama i čeka na dalju preradu. Dodaje se beli luk i so da se ne bi dalje kvarilo, a ako je pokvareno ispere se kiselinom, koristi se karmin za bojenje mesa. On se dodaje u salame i dimljenu robu i zakonom je zabranjen i u EU i kod nas. On se sklanja kad dođe inspekcija. Takođe, problematično je i meso koje se uvozi, koje se kupuje neposredno pred istek roka trajanja. Ono se prepakuje još prilikom utovara u inostranstvu, a sve kasnije ide u preradu", priča Čepi za 021.

Za inspekciju tvrdi da dolazi isključivo najavljeno, a bilo je slučajeva da dođu nenajavljeni, te su tada inspektori bili izbačeni.

Kako kaže, sada se nada da će se nakon objavljenih snimaka država pokrenuti. "Iza svega stojim što sam objavio, zato sam i nastupio imenom i prezimenom", priča Čepi.
 
Kod izvesnog broja nasih sunarodnika (Srba),vlada jedna vrsta zavisti,sto se otvara najbolji Lanac Samousluga Lidl.Sve to,nastaje zato sto je ta firma iz Nemacke.
Pa ne mozemo mi da ignorisemo tu firmu,a sa druge strane,bas mi Srbi smo odjurili u stotinama hiljada,da izgradjujemo tu istu Nemacku,koja nam se ne "svidja".
Treba priznati svakom ko je bolji i uspesniji od nas.U svakom slucaju,nase Samousluge ce imati mnogo toga korisnog,da nauce bas od Lidla.A sto se tice kvaliteta roba
koje ta Samousluga prodaje,pa svakako su kvalitetnije,od onih koje mi uvozimo,iz nekih dalekih Azijskih zemalja.!
 

Back
Top