Antikitera mehanizam

Sveta685:
Na svim temama, kada ne uspes da miniras moje komentare, posezes za diskvalifikacijama i uvredama, kao da ti je to jedina svrha. Slicno dozivljavam i od proxima i sitnicara (moja interpretacija njegovog naziva), ali oni bar imaju nekog pojma o temi (uopsteno- mnogo vise od mene, konkretno- nisam bas siguran) i sa njima se bar moze voditi kakav-takav dijalog. Sa tobom to nije slucaj. (necu zaboraviti ni Insecta, on je bio najkonstruktivniji, moje postovanje).
Izgleda evo i mene ovde. Vidis Sveta685 kako sam samokritican. Ja cu ovo da prevedem: precizan, jer mi tako odgovara :D. I tesko se uzdrzavam da kazem po nesto o ovome sto vidim da pises. Simptomaticno je to sto si na svim temama gde su prirodne nauke nesto zestoko zakerao. Nigde se nisi izjasnio i otvoreno iskazao svoje stavove o temi o kojoj se raspravlja. Stalno postavljas po neko pitanje, po nekad i vrlo cudno, pogresno, neprecizno, ne verujes u odgovore a ne dajes svoje. Zasto?
 
stnco:
Izgleda evo i mene ovde. Vidis Sveta685 kako sam samokritican. Ja cu ovo da prevedem: precizan, jer mi tako odgovara :D. I tesko se uzdrzavam da kazem po nesto o ovome sto vidim da pises. Simptomaticno je to sto si na svim temama gde su prirodne nauke nesto zestoko zakerao. Nigde se nisi izjasnio i otvoreno iskazao svoje stavove o temi o kojoj se raspravlja. Stalno postavljas po neko pitanje, po nekad i vrlo cudno, pogresno, neprecizno, ne verujes u odgovore a ne dajes svoje. Zasto?

Trazim odgovore od onih koji smatraju da u okviru odredjene teme znaju mnogo, a dobijam pretnje u stilu: kako smes da pitas To, to je vec davno odgovoreno... (nikad da i ja cujem kako je odgovoreno...).
 
Sveta685:
Trazim odgovore od onih koji smatraju da u okviru odredjene teme znaju mnogo, a dobijam pretnje u stilu: kako smes da pitas To, to je vec davno odgovoreno... (nikad da i ja cujem kako je odgovoreno...).
Ali moras da se pitas da li su tvoja pitanja uvek motivisana saznanjem iz te oblasti, ili pak zelis da se zezas, pa ne prihvatas odgovore nego pocinjes sa sumnjama, cudnim komentarima itd, itd.
 
Sveta685:
Trazim odgovore od onih koji smatraju da u okviru odredjene teme znaju mnogo, a dobijam pretnje u stilu: kako smes da pitas To, to je vec davno odgovoreno... (nikad da i ja cujem kako je odgovoreno...).

naravno da je odgovoreno...
poenta je u tome sto ti ne razumes osnovne stvari pa ti taj odgovor nista ne vredi...
 

Back
Top