...analna tema, ne zalazi ako nemash shta da kazzesh...!!!

...ja sam ta i ta i volim analni seh...

  • da, volim

  • ne , ne volim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa kao kada kakis :D
takaw ti je soetjaj za zenu analni sex xD.
Msm werowatno i malo lepsi zbog strasti i tako to :D
meni nekako to slatko ^_^, a waljd aje i njima :D

Brato, legendo! :mrgreen:
A el hoćeš ti meni još dve stvari da objasniš, prvo - baš me interesuje kakav osećaj imaju žene kad imaju menstruaciju, a kao drugo bih da ti postavim čuveno pitanje koje je svojevremeno postavio Bane Vukašinović, ali odgovor nije dobio - "Doktore, kako je to biti majka?"
Znam da nisi Dr, ali polažem nadu u tvoje poznavanje ženskih osećanja.
Probao sam da pitam neke urmašice, ali one ne znaju da to prikažu tako lepo i plastično kao ti, tako da ih ne razumem.
 
Brato, legendo! :mrgreen:
A el hoćeš ti meni još dve stvari da objasniš, prvo - baš me interesuje kakav osećaj imaju žene kad imaju menstruaciju, a kao drugo bih da ti postavim čuveno pitanje koje je svojevremeno postavio Bane Vukašinović, ali odgovor nije dobio - "Doktore, kako je to biti majka?"
Znam da nisi Dr, ali polažem nadu u tvoje poznavanje ženskih osećanja.
Probao sam da pitam neke urmašice, ali one ne znaju da to prikažu tako lepo i plastično kao ti, tako da ih ne razumem.

Ne znam nisam o tome pricao sa dew xD.
mada imali smo sex dok je imala menstruaciju jednom z:D
I onako normalno je swe :D. Nzm waljda ni ne osetjaju. A za majku to stwarno ne bih znao da ogoworim z:D.
 
oprosti, piči,
volim. :rumenko:

Pisem... <v-o-l-i> :per:

Може прави одговор на пп? :rumenko:

Ма шалим се. Да је неко други отворио тему не бих ни примирисала на њу, али Пичи... :)
Дакле, мислим да не постоји жена која заиста ужива у томе, али да то раде не би ли, с времена на време, угодиле дечку.
Сваки мушкарац би да проба, јер је то сада представља као нешто много добро и нешто што је сасвим природно и мисли да су сви пробали осим њега. И мушкарцима је ОК претпостављам, али код жена је мало другачија прича...

Ne citas temu ili neko laze... :mrgreen:
 

Back
Top