Anal

Bio sam sa jednom devojkom i hteli smo da probamo anal, bilo je dobro podmazano i krenem ja, ali avaj, devojka je imala hemoroide iliti shuljeve, pa kad je pocela ona da se dere i da krvari, uzas, soba mi je bila kao da sam klao svinju!!!
 
klon:
Bio sam sa jednom devojkom i hteli smo da probamo anal, bilo je dobro podmazano i krenem ja, ali avaj, devojka je imala hemoroide iliti shuljeve, pa kad je pocela ona da se dere i da krvari, uzas, soba mi je bila kao da sam klao svinju!!!

Pih, od svih ljudi bas tebe nasli da kloniraju... bem ti budale.. :P
 
klon:
Bio sam sa jednom devojkom i hteli smo da probamo anal, bilo je dobro podmazano i krenem ja, ali avaj, devojka je imala hemoroide iliti shuljeve, pa kad je pocela ona da se dere i da krvari, uzas, soba mi je bila kao da sam klao svinju!!!


Joooooj kakav maler :roll: !!
 
klon:
Bio sam sa jednom devojkom i hteli smo da probamo anal, bilo je dobro podmazano i krenem ja, ali avaj, devojka je imala hemoroide iliti shuljeve, pa kad je pocela ona da se dere i da krvari, uzas, soba mi je bila kao da sam klao svinju!!!
A da nisi pogresio kad si se registrovao, mislim da si trebao da napises: KLEN
 
ja ću opet svoju priču. deco, sve što radimo u krevetu a prija oboma ili svima koji su prisutni je dozvoljeno. analni seks je predivan za oboje ako to uradimo na način kako će partnerki odgovarati. prvi put lagaaaaaaaaano i nežno. taman onoliko koliko može da podnese. drugi put malo više ali isto lagaaaaaaaaano i nežno. frajeri suzdržavajte se da vam nebi bilo zadnji put. i njoj. kasnije će ona sama tražiti i svaki put će biti sve lepše. naravno da to nije svaki dan ali povremeno samo pojačava osećaj bliskosti.
frajeri, nežno, tamo je usko i može da boli. zato pažljivo. divno je oboma
 
veseljko:
ja ću opet svoju priču. deco, sve što radimo u krevetu a prija oboma ili svima koji su prisutni je dozvoljeno. analni seks je predivan za oboje ako to uradimo na način kako će partnerki odgovarati. prvi put lagaaaaaaaaano i nežno. taman onoliko koliko može da podnese. drugi put malo više ali isto lagaaaaaaaaano i nežno. frajeri suzdržavajte se da vam nebi bilo zadnji put. i njoj. kasnije će ona sama tražiti i svaki put će biti sve lepše. naravno da to nije svaki dan ali povremeno samo pojačava osećaj bliskosti.
frajeri, nežno, tamo je usko i može da boli. zato pažljivo. divno je oboma

hahahah... analni veseljko... :P Bre mislis li ti na nesto drugo? :wink:
 
hahahah... analni veseljko... :P Bre mislis li ti na nesto drugo? :wink:[/quote]
na mnogo toga steffane mislim. i stignem sve. i to što stignem je jako dobro i...
ali kao nesto pretpostavis seksu onda niti imas niti ces imati nesto od zivota
 
Slaba tacka su mi tipovi kojima su deebeelii... tako da bas i ne volim anal. posle par minuta imam osecaj klistiranja :roll:
ali, ako je to npr. 4. sex te veceri i ako su prethodni bili super,i ako tip zaista zeli.. onda OK 8)
 
veseljko:
ja ću opet svoju priču. deco, sve što radimo u krevetu a prija oboma ili svima koji su prisutni je dozvoljeno. analni seks je predivan za oboje ako to uradimo na način kako će partnerki odgovarati. prvi put lagaaaaaaaaano i nežno. taman onoliko koliko može da podnese. drugi put malo više ali isto lagaaaaaaaaano i nežno. frajeri suzdržavajte se da vam nebi bilo zadnji put. i njoj. kasnije će ona sama tražiti i svaki put će biti sve lepše. naravno da to nije svaki dan ali povremeno samo pojačava osećaj bliskosti.
frajeri, nežno, tamo je usko i može da boli. zato pažljivo. divno je oboma

Ja mogu samo da ti kazem : " Svaka cast! " na svemu ovome sto si napisao , jer u svemu ovome ima istine !
Dok sam bila mladja bilo mi je sve to tako odbojno i uzasno , medjutim pored sebe imam osobu koja mi je prosirila vidike i koja me je opustila do te mere , da ja vise ne mogu bez toga .
I da se ne lazemo... U pocetku boli , ali...
Svaki pocetak je tezak , zar ne?! Nakon toga imamo samo jedno veliiiiiiiko obostrano uzivanje !
 
...ne znam da li vetj postoji slichna tema, ali evo:
...ja ne volim analni sex, ali to je duga pricha, a zashto ga vi ne volite ???
...i molim vas samo ozbiljne komentare, mis'im uozbiljite se malo, nismo deca...
:dash:
 
...jednom sam video macu koja se muchi da se iskaki, visila joj je iz guze kozzica od parizera, mozzda malo vird ali palo mi je na pamet da je i kod zzena slichno, ako neshto ne mozze da svari ...ma fuj, kozzica od paradajza i sl. uh, gadno mi je da mislim o tome...
 

Back
Top