Anal

analni vs. kanalni
...a znash brate kad se spermatozoidi dogovore da stanu na kraj tiraniji i reshe da probushe kurton...
...i kao glavni spermatozoid drzzi govor pred milionima sledbenika i kazze " bratjo i drugarice spermatozoidi, doshao je chas da se suprotstavimo ubojicama i ugnjetavachima, pri sledetjoj ejakulaciji idemo u jurish i probijamo kondom, bla, bla, bla"
...i dodje dan de, i glavni na chelu kolone zaarlauche " bratjo juuuurish, za zziiiivooooot " , ostali za njim povikashe " uraaaaaaaaaaaaaaaaaa " ...
...probiju silinom udara i oshtrim sabljama zid kurtona...
...onda se chuje sa chela urlik " nazaaaaaad bratjooooo u vooognimaaa smooooo"...
 
zna se koji je otvor za sta.....
analni sex....fuuuuj
meni je to asocijacija na prljavshtinu....
jbga,medicinska shkola me upropastila :lol:
tamo se nalazi esherihija koli u ogromnoj kolichini....pa vi vidite....
a esherihija koli ako predje gde ne treba...sto je svuda van "tog mrachnog mesta" :rumenko:....nastaje haos
 
...a, da li si ikada pomislila na rizike koje ta vrsta odnosa nosi sa sobom, a?

ja sam informisana cura..visim na netu dosta i procitam po-dje-sta....al kad sam u takvom stanju( uzbudjenosti) da to pozelim onda mi nikakvi rizici ne padaju na pamet niti me mogu blokirati...uglavnom kazem svima koji nijesu da treba da probaju,da koriste kondom uvjek!,da se prepuste mozda ce da im se svidi mozda i nece ali to je vec stvar licnih afiniteta...ja smatram da analni seks moze da bude sastavni dio zdravog seksualnog zivota(da se praktikuje ponekad kad se osjeti potreba i zelja za promjenom)..ne vidim razlog da se neko ko to ne voli iscudjava,otvara teme i polemise o tome kao da je u najmanju ruku rijec o seksu sa africkim lajgerima i/ili tajgerima....
 
...jednom sam video macu koja se muchi da se iskaki, visila joj je iz guze kozzica od parizera, mozzda malo vird ali palo mi je na pamet da je i kod zzena slichno, ako neshto ne mozze da svari ...ma fuj, kozzica od paradajza i sl. uh, gadno mi je da mislim o tome...

Ja da sam ovo napisao dobio bih crveni karton. A tebi ništa neće da fali. Uzgred - analni sex - fuj!
 
...ne znam da li vetj postoji slichna tema, ali evo:
...ja ne volim analni sex, ali to je duga pricha, a zashto ga vi ne volite ???
...i molim vas samo ozbiljne komentare, mis'im uozbiljite se malo, nismo deca...
:dash:
E ja mislila da napravim grupu "klub ljubitelja analnog seksa", nešto na foru one sa brčkanjem po mobilnom telefonu, ali se uplaših da bih bila pogrešno shvaćena :rumenko:
 
zar opet ova tema?...volim analni sex, praktikujem ga povremeno, mogu tako da dozivim orgazam i uvek se cudim kako je jos obavijen kontraverzama...isto kao i oral, probas ga i ako ti se svidja, radis ga...simple as that....
 
:rotf::rotf:
...jednom sam video macu koja se muchi da se iskaki, visila joj je iz guze kozzica od parizera, mozzda malo vird ali palo mi je na pamet da je i kod zzena slichno, ako neshto ne mozze da svari ...ma fuj, kozzica od paradajza i sl. uh, gadno mi je da mislim o tome...

:rotf::rotf::rotf::rotf: kozzica od paradajzaaaa
 
E ja mislila da napravim grupu "klub ljubitelja analnog seksa", nešto na foru one sa brčkanjem po mobilnom telefonu, ali se uplaših da bih bila pogrešno shvaćena :rumenko:

Bivsi me je jedva nagñvorio tj ja sam htela,ali mi je ta ideja ipak bila tabu, i na kraju mi se bas svidelo. Povremeno ga uprazvnjavam. I,da ja bih ako mogu da se uclanim u oba kluba. :cool:
 

Back
Top