Amerikanci proglasili Srbe najglupljim narodom na svetu!

NFL Star: They Speak English In London?

Miami Dolphins linebacker Channing Crowder has admitted not knowing people speak English in London.

The NFL player might want to check a map to see where he's playing Sunday's prestige game against the New York Giants at Wembley Stadium.

Crowder, who comes from Atlanta in Georgia, may be praised on the field, but confessed geography was not his strong point.

He admitted he did not know until now where London was - or that Londoners spoke English.

"I couldn't find London on a map if they didn't have the names of the countries," he said.

"I swear to God. I don't know what nothing is. I know Italy looks like a boot. I learned that."

Crowder added: "I know (Washington Redskins linebacker) London Fletcher. We did a football camp together. So I know him.

"That's the closest thing I know to London. He's black, so I'm sure he's not from London. I'm sure that's a coincidental name."

The Miami Dolphins play the New York Giants at Wembley this Sunday in the first NFL regular-season game to be played outside the United States.

link
 
U istoriji civilizacije nije postojao gluplji narod nego sto su amerikenjci. Izmedju ostalog se vidi i po njihovim ljubiteljima
LOL NATO.gif
 
Nemojmo se zamajavati. Ovo je naručena studija u cilju vođenja specijalnog rata.

Studija ko studija je falsifikat i ne verujem da će u današnjem svetu uticati na kreiranje nekog mišljenja o Srbima.

Šta treba da nas zabrine? Pa to da Amerika vodi specijalni rat protiv Srbije koji nije zanemarljivog intenziteta. To opet znači da nisu završili sa nama i da planiraju ko zna šta još.


Ja mislim da je to neka zajebancija koja je izmišljena, da se malo našale.

Ako je zaista rađena ta anketa u 190 zemalja, onda je to bilo na malom uzorku iz pojedinih zemalja, preko interneta.

Znači:
Prvo: Srbin je bio onaj, koji se javio sa teritorije Srbije i koji je slučajno našao na internetu tu anketi i glasao (odgovarao) na pitanja.

(Ja bi svakoga, ko je uopšte otvarao te neprovjerene teme proglasio budalom jer je lako mogao da dobije virus i zajebe računalnik.)

Znači, najgluplji su bili oni koji su najviše puta otvorili i odgovorili na ta upitnik a ne šta su odgovorili.

Eto to je njihova logika, nabijem ih na qurac.
 
Ja mislim da je to neka zajebancija koja je izmišljena, da se malo našale.

Ako je zaista rađena ta anketa u 190 zemalja, onda je to bilo na malom uzorku iz pojedinih zemalja, preko interneta.

Znači:
Prvo: Srbin je bio onaj, koji se javio sa teritorije Srbije i koji je slučajno našao na internetu tu anketi i glasao (odgovarao) na pitanja.

(Ja bi svakoga, ko je uopšte otvarao te neprovjerene teme proglasio budalom jer je lako mogao da dobije virus i zajebe računalnik.)

Znači, najgluplji su bili oni koji su najviše puta otvorili i odgovorili na ta upitnik a ne šta su odgovorili.

Eto to je njihova logika, nabijem ih na qurac.

Nema šale kad su ovakve stvari u pitanju. Anketa je navodno urađena mada u stvarnosti nikada nije ni sprovedena. Specijalni rat je to, slušaj šta ti Laki kaže. Ali vodimo ga i mi, što organizovano što samoinicijatvno.

Mnogo je teških stvari i anketa izrečeno na račun amerike ovde i na drugim sajtovima tako da nismo ostali dužni.
 
Nema šale kad su ovakve stvari u pitanju. Anketa je navodno urađena mada u stvarnosti nikada nije ni sprovedena. Specijalni rat slušaj šta ti Laki kaže. Ali vodimo ga i mi, što organizovano što samoinicijatvno.

Mnogo je teških stvari i anketa izrečeno ovde i na drugim sajtovima tako da nismo ostali dužni.
:lol:то се назива-SOFT POWER,драги телевизионери:rtfm:
у Србијици НЕПОСТОЈИ ни појединачна одговорност:lol:,а о заједничкој:hahaha1:
 
Ja mislim da mozda nismo najgluplji ali tu smo negde....

Nasi ljudi sa platu od 400 eu zela na more, da se pusi marlboro, skupi telefoni, besni automobili. A sve dizu kredite, muljaju, duguju itd....

A da ne pominjem koliko smo primitivan narod u kulturnom smislu, radoznali, smejemo se drugima, pljujemo druge, tracarimo, svadjamo itd....


A i Turci su takvi i makedonci. Pricao mi jedan gasterbajter koji je u Nemacko proveo pola veka, kaze u njegovoj sada bivsoj firmi samo Turci i Srbi se znaju podsmevat, rugat, podbatat i ispitivat.
 
E jbg, baš da smo gluplji od Bugara. Da su Bugari prvi a mi drugi ni po jada, ali Srbi tupaviji od Bugara, malo je preterano. I nisu im neki stručnjaci?

Ili, i to je najverovatnije, ne misle na sve Srbe nego samo na one karijerne. One što su Srbi po profesiji, što kenjaju već 3 decenije i od toga mnogo lepo žive. Ne modu da verujem da misle na sve Srbe. Evo npr. ja. Oficir UDBE, demobilisan na svoj zajtev, upisao i završio medicinu u roku, specijalizaciju interne medicine takodje. Nikad primedbe na poslu za 35 godina aktivne službe.

Pa ne verujem baš da sam glup. Ali npr. Ringgg, Buudala, Sanovnik, Elin Dzoel ... Ako su takvi bili etaloni, onga nisu ni ti tamo Amerikanci nisu budale.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da mozda nismo najgluplji ali tu smo negde....

Nasi ljudi sa platu od 400 eu zela na more, da se pusi marlboro, skupi telefoni, besni automobili. A sve dizu kredite, muljaju, duguju itd....

A da ne pominjem koliko smo primitivan narod u kulturnom smislu, radoznali, smejemo se drugima, pljujemo druge, tracarimo, svadjamo itd....


A i Turci su takvi i makedonci. Pricao mi jedan gasterbajter koji je u Nemacko proveo pola veka, kaze u njegovoj sada bivsoj firmi samo Turci i Srbi se znaju podsmevat, rugat, podbatat i ispitivat.

Ako su spiunirali tvoje postove ovde na Krstarici (i jos par vas) uopste se ne cudim da su zakljucili da su Srbi najgluplji na svetu....:cool:
 

Back
Top