Amerikanci proglasili Srbe najglupljim narodom na svetu!

I sam priznajes koju falicnu gramatiku ima srpski jezik. Ljudi zive u umru a ne nauce svoj maternji jezik, Nema naroda u svijeu da se toliko zabavlja svojim jezikom kao vi Srbi. Treba-ju to jest sa nastavkom ju oznacava pripadnost trecem licu mnozine. A iskreno mene ne zanima vasa komplicirana gramitka koju mijenjate svakih dvadeset godina. Ja kad govorim ili pisem vodim se gramatickom logikom da bi me osoba razumijela.

:lol:
 
Pa dobro, razumem šta misliš, ali barem oni nemaju nigde kalašture u sistemu države...

Srbija je jedina zemlja na svetu koja najviše plača svoje izdajnike.

ne placa ih srbija vec ih oni placaju... a zato to i misle

sledeci put ne izlazi na izbore pa ces imati anarhiju a posle anarhije takvi kao ovi danas nece zauzeti vlast vec ce ti direktno doci "pametni ameri i evropljani", a sa tim sljamom se dalo uvek lakse
 
ne placa ih srbija vec ih oni placaju... a zato to i misle

sledeci put ne izlazi na izbore pa ces imati anarhiju a posle anarhije takvi kao ovi danas nece zauzeti vlast vec ce ti direktno doci "pametni ameri i evropljani", a sa tim sljamom se dalo uvek lakse
Ma kako da ne, koji oni ih plačaju? Još veruješ u izandjale nebuloze? :)

Ja nisam glasao niti ću. Anarhijom je i započet ovaj sistem. Anarhija i sad vlada Srbijom, po svojoj šemi hijerarhije. :)
 
Ma kako da ne, koji oni ih plačaju? Još veruješ u izandjale nebuloze? :)

Ja nisam glasao niti ću. Anarhijom je i započet ovaj sistem. Anarhija i sad vlada Srbijom, po svojoj šemi hijerarhije. :)

anarhija i feudalni kapitalizam su dve stvari...ne znas ni osnove disanja a osh da plivas beterflaj u mutnoj moravi...ne ide
 
Najgluplji smo jer nismo u stanju biti jedinstveni,
jer ne znamo sta hocemo,jer sakom i kapom oprastamo
i zaboravljamo,jer i posle milion gresaka iz daleke i blize
proslosti ne znamo izvuci pouku i ono najbolje u nasu korist....Itd....

A,sto se tice ovoga sto su Amerikanci izjavili...Pa,gluplju stvar
nisam procitao od naroda koji je supalj,glup,iritantan,navalentan,
od bilo koga na ovoj planeti.
 
link
Bar u nečemu prvi...

Koliko god me naslov uveseljavao :mrgreen:, ipak moram posumnjati u taj test... Imam puno prijatelja Srba koji su pametni... A i sam činjenica da su Ameri radili istraživanje i sebe stavili među 10 najpametnijih je dovoljno za posumnjati u objektivnost... Da li je tko gledao, bila je reportaža na HRT - Idemo na put s Goranom Milićem. Pa kad je bio u SAD-u pitao je neke dvije cure jesu li čule za HR - nisu, ali to nije bitno... Poslje ih je ptao znate li koji je glavni grad Francuske, pa ni to nisu znale... A i masa Amera ne zna kako im se zove predsjednik države, ne znaju nabrojiti sve države amerike... Zavisi što se točno ispitivalo...
 
I sam priznajes koju falicnu gramatiku ima srpski jezik. Ljudi zive u umru a ne nauce svoj maternji jezik, Nema naroda u svijeu da se toliko zabavlja svojim jezikom kao vi Srbi. Treba-ju to jest sa nastavkom ju oznacava pripadnost trecem licu mnozine. A iskreno mene ne zanima vasa komplicirana gramitka koju mijenjate svakih dvadeset godina. Ja kad govorim ili pisem vodim se gramatickom logikom da bi me osoba razumijela.

Joj, hajvana, mati moja !

:dash:
 

Back
Top