АМЕРИКА - ИМПЕРИЈА КОЈА УМИРЕ!!!

Amerika je malo veca od Srbije, oko 60 miliona Amerikanaca nema zdravstveno osiguranje, ne znam koliko miliona je beskucnika, tamo grad velicine Beograda kad opustosi niko i ne primeti ...

Oziljci su vec ogromni, ali kao sto npr. Hrvati svom tisucljetnom pucanstvu paznju od sveopste trulezi i propasti u drzavi skrecu Tomsonom, Bleiburgom, Vukovarom i fasizmom, tako Ameri imaju Afganistan, Bin Ladena, Irak, terorizam ....

Amerika malo veća od Srbije? :hahaha1: Amerika je po površini odmah iza Rusije, Kanade i Kine. Nauči geografiju.

Da, kao što Srbija odvlačio pažnju građana od pravih problema "pitanjem" Kosova.
 
Америка само живи од пљачке. Заобилажење долара ће им закуцати ексере у мртвачки сандук.
Занимљива је вест коју сам само једном видео - Арапи су се већ сложили да пређу на јуан у трговини са Кином. Уследило је "арапско пролеће".
Само, конфучијанцима ће тешко продати беле бубреге под оне који нису бели...
 
Amerika malo veća od Srbije? :hahaha1: Amerika je po površini odmah iza Rusije, Kanade i Kine. Nauči geografiju.

Da, kao što Srbija odvlačio pažnju građana od pravih problema "pitanjem" Kosova.

Јес, Америка има и половину свеЦке пијаће воде па не може пропасти :hahaha:
Него, питам се... Је ли Черчил одвлачио пажњу грађања Британије питањем Пољске, која иначе није била део УК :roll:
 
Јес, Америка има и половину свеЦке пијаће воде па не може пропасти :hahaha:
Него, питам се... Је ли Черчил одвлачио пажњу грађања Британије питањем Пољске, која иначе није била део УК :roll:

Ada, ma, je li bogoti? :hahaha:

Nego, pitam se, koju li je to dobru državu Amerika bombardovala? sve neke banana republike i gownarske režime. Udri, USA, na talibane i ostale fanatike.
mitral10.gif
 
Nego, pitam se, koju li je to dobru državu Amerika bombardovala?

Србију.
Него, сецесионисто... ти беше подржао Тадића.
Јеси ли и пре избора причао за кога си, да виде Срби за кога да не гласају:mrgreen:
И, јеси ли оплакао пад пудлице-манекена... кад није добио трећи неуставни мандат.
Не знам само да ли се због тога извинУо сам себи :lol:
 
Nego, secesionisto, ti beše podržao džukelu Glišića?

Што се нервираш... лепо је време... за вас вегане, једино што не мож' да сунчариш:lol:
Глишић је имао занимљиве идеје, сасвим невезано за религију (пошто га виде као фундаменталисту). Рецимо, једини који је отворено рекао да нам не треба било какав страни капитал... да они долазе да пљачкају.
Гласао бих за Двери да су заобишли цензус, овако сам гласао за НОПО који се појавио као странка Влаха (то би ми промакло да нису чедисти дигли џеву по медијима, тако да за мој глас могу да захвале Басари и ортаћима). Није ми било јасно што Двери не иду са Коштуницом, за ту листу бих сигурно гласао.
Дакле, мој одговор је: само због цензуса нисам гласао за Двери.
 
Што се нервираш... лепо је време... за вас вегане, једино што не мож' да сунчариш:lol:
Глишић је имао занимљиве идеје, сасвим невезано за религију (пошто га виде као фундаменталисту). Рецимо, једини који је отворено рекао да нам не треба било какав страни капитал... да они долазе да пљачкају.
Гласао бих за Двери да су заобишли цензус, овако сам гласао за НОПО који се појавио као странка Влаха (то би ми промакло да нису чедисти дигли џеву по медијима, тако да за мој глас могу да захвале Басари и ортаћима). Није ми било јасно што Двери не иду са Коштуницом, за ту листу бих сигурно гласао.
Дакле, мој одговор је: само због цензуса нисам гласао за Двери.

Naravno da nisu išli u koaliciju sa nekim ko je na velika vrata uveo zapadno zlo u Srbiju.
 
Migel je vise puta pisao da dolazi vreme kada ce se Japan okrenuti Kini i azijskoj alijansi koju predvodi Kina.

Jednostavno Japan nema kud, 20 godina ima ekonomiju koja grca i Kina, bivsi neprijatelj je jedini izlaz, Kina postaje svetska supersila.

USA je ostala urusena ekonomija i vojna moc, pravilo je da zemlja sa vojnom moci i urusenom ekonomijom nema snage, bez ekonomije vojna moc je tigar od papira, americka imperija je na izdisaju, ostaje medjutim da se vidi da li ce uspeti da opstane americka republika.

Anglosaksonski svet je sve slabiji, medjutim jedan drugi (stari) svet dobija misice.

Nemacka postaje apsolutni gospodar EU, zajedno sa svojim mocnim saveznikom, radja se nova supersila koja ce uvuci u sebe celu LA (eventualno samo Meksiko mozda tu biti nece) i delove Afrike, umesto jedne svet ce uskoro imati sdve supersile, Kinu i Nemacku, koje ce predvoditi dve alijanse, evropsku i azijsku.
 
Ако ћемо тако нема невиних, но то није овде тема.
Иначе у праву си Коштуњави је изјео говна, прво са Млађом... а и Косова се напрасно сетио.

Naravno da nema nevinih. Zato su potrebni potpuno novi ljudi neukaljane časti i čistog obraza.
 
I šta se Srbi tome raduju. Ako Kina postane najjača država na svetu - Srbija će naći razloga da joj bude glavni neprijatelj. Udružiće se sa USA i Zapadom protiv Kine. Ništa nećete imati od toga. Zašto? Pa zato što Srbija, iz nekog razloga, mora da bude protiv onoga ko je najjači na svetu: nekad je to bila Vizantija, pa Turska, pa Austrija, pa Austro-Ugarska i Nemačka, pa Hitler i Treći Rajh, pa Staljin i SSSR, pa USA i NATO pakt... Dno dna. :rida:

Zato što je to narod što ništa kreativno ne može da se seti osim lične pohlepe u okviru manjih grupa ( bandi) u sebi i propasti nekog tamo drugog ...To je 90% sastava. Samo za izbegavanje...
 
Poslednja izmena:
Naravno da nema nevinih. Zato su potrebni potpuno novi ljudi neukaljane časti i čistog obraza.

Ајд кад сам већ покренуо тему...
Двери су ми се свиделе кад су дали "предлог за размишљање"... Узгред, ту су рекли "не треба нам још једна странка".
Свидело ми се што нису ни поменули хришћанство, друго су неке опште вредности, породица и слично, то постоји миленијумима, важи и за Кинезе, исл...
Међутим, хришћански начин мишљења, или ти идеализам, је ипак избио кад су помислили да само образом могу нешто постићи... у земљи Србији. Политика је дарвинизам. Способни опстају.
Резултат - заедно са радикалима (могли су и са њима) бар 30 "патриотских" (тумачи како хоћеш) посланика мање. А ти замисли преговоре да није било тако. Бог је математика.
Ето, то ти је један поглед. А имаш школу мишљења да Двери раде за ДС, да је био циљ да се губе гласови.
То је све што ћу рећи о томе.
 

Back
Top