Americko Rvanje

1661.jpg
 
Ok, da bismo izbegli svadju i psovanje, zashto ne bi svi koji ne vole americhko rvanje izashli sa ove teme i ne pojavili se vishe? Stvarno ne shvatam shta ima tako zanimljivo u unishtavanju nechega shto drugi vole....zato vi koji mrzite americhko rvanje ISKULIRAJTE MALO,OK?!!!!!!!!
 
Pozdrav

Pa ovako posto sam prekljuceo odgledao WWE Survivor Series, a mrzelo me ovih dana da postujem rezultate evo sada posle dva dana odlucio sam da postujem jer me ne mrzi:P lol kakav odgovor. :D

***CM Punk je pobedio Miza i John Morrison-a u mecu trostruka pretnja i pritom je odbranio titulu ECW sampiona.

***Mickie James, Maria, Torrie Wilson, Michelle McCool & Kelly Kelly pobedile su Beth Phoenix, Jillian Hall, Melina, Victoria & Layla u mecu 10 diva tag tim mec.

*** Lance Cade i Trevor Murdoch povratili su titulu svestskih shampiona u tag timovima pobedivsi Hardcore Holly-a i Cody Rhodes-a.

***Triple H, Interkontinentalni sampion Jeff Hardy, Rey Mysterio i Kane pobedili su Umagu, Mr. Kennedy-a, Sampiona Sjedinjenih Americkih drzava MVP-a, Finlija i Big Daddy V-a, u tradicionalnom Survivor Series Elimination mecu.

***The Great Khali je pobedio Hornswoggle (Hornswoggle je diskfalivikovan jer je uleteo Finli da ga brani).

***Randy Orton je pobedio Shawn Michaels-a i zadrza titulu WWE Shampiona

***Pakao u celiji mec za titulu svetskog sampiona u teskoj kategoriji izmedju Batiste i Undertakera :D najbolji mec koji sam do sad gledao izmedju njih dvojice krvi je bilo na sve strane icepane glave itd... na kraju je uleteo Edge i iskrivio stolicu od Undertaker-a i bacio Batistu preko Undertaker-a i time je Batista pobedio i odbranio titulu svetskog sampiona u teskoj katergoriji. Naravno gledao sam Survivor Series bez cenzure jer obicno neki kanali cenzurisu udarce stolicama tako sto zaustave snimak pre nego sto ga ovaj udari ili ako ima krvi snimaju sa daljine ili ubace neki crno beli trip.
 
Talamasca, zaboravio si da napomenes da su u Traditional elimination matchu ostali samo HHH i Jeff Hardy i da su se borili bez Matta Hardyja tako da je u startu bili 5:4.
A sto se tice Hell in a Cell, kao sto si rekao krvi do kolena, ubedljivo najbolji njihov mec do sada.
 
Talamasca, zaboravio si da napomenes da su u Traditional elimination matchu ostali samo HHH i Jeff Hardy i da su se borili bez Matta Hardyja tako da je u startu bili 5:4.
A sto se tice Hell in a Cell, kao sto si rekao krvi do kolena, ubedljivo najbolji njihov mec do sada.

Vidis to sam zaboravio inace mat hardy se nije borio jer mu je MVP u Smack Down-u pre Survivor Series izgleda polomio nogu.
 

Back
Top