Alternative u lečenju raznih bolesti...

У истом даху да наставим и да поставим један сигуран пут до лечења рака.
Српски академик иновационих наука Србије и почасни члан српског лекарског друштва, геофизичар Никола Трифуновић. Применом његових терапија успешност излечења од рака је загарантована.

http://nikolatrifunovic.org/videos_serbian.asp

Интернет презентација Николе Трифуновића има разне податке

http://nikolatrifunovic.org/index_serbian.asp

Знам да има и фејс али не знам како то све ради.

Има их којима је потребно, надам се да ће неком донети добро.

Ne znam kako neko ima hrabrosti da kaže "siguran put do izlečenja raka".
Ja ne bih imao hrabrosti da tako nešto napišem :roll:
 
Ne znam kako neko ima hrabrosti da kaže "siguran put do izlečenja raka".
Ja ne bih imao hrabrosti da tako nešto napišem :roll:

Можда после 2 деценије рада са пацијентима оболелим од рака, можда се и појаве неки обрасци и неки путокази.... дође се до одрђених закључака....можда би ти размишљање у том правцу дало одговор да неко може да има ту храброст, коју ту не можеш да имаш, јер немаш на основу чега да је изградиш, а са обзиром да највероватније нормално размишљаш онда не би рекао неку глупост да нешто гарантујеш а да недовљоно познајеш посао, како теоретски тако и емпириски.

Још битније је, не читати селективно оно што није написано. Наравно, рак има своје фазе, и кад дође до фазе у којој више по мишљењу Николе он не може да помогне, он не гарантује излечење. Када оболели дође у ранијим фазама рака код Николе, тада Никола има сигурност да ће ако болесник прати његову терапију, бити излечен.
Исто тако нисам написао једини пут до излечења. Такође нисам написао савршени пут до излечења.

У осталом, за оне којима је стварно од потребе имају начин да ступе у везу са Николом, пита се, објасни се. Његова интернет страница, има два гостовања у телевезиским емисијама, има стручних радова, има материјала, на основу кога би могла да се закључи озбиљност рада човека о коме овде пишемо.

Признајем да сам требао претходни текст да напишем да буде из прве схваћен од људи са просечним размишљајућим ставовима.

И у сврху тога да додам, да нико никог не може да излечи. То исто говори и Никола.То исто говоре и људи много веће духовне способности и од мене и од Николе. Свако се излечи сам. Пут до излечења може да буде указан од стрне других, или сам се човек излечи, а може да буде и нека комбинација ова два. Дакле, пут излечења је једно а само излечење по себи, само може да уради јединка којој је то излечење потребно.

Andreavk...из коментара број 87, страна 4 ове теме: za ove koji se hrane zivom hranom: dr norman w. walkera - sokovi od svezeg voca i povrca (dobili smo je uz sokovnik, ne mogu da je nadjem na netu) ...kazu da je najveci strucnjak za prehranu, ovu knjigu je napisao u 113. godini.

Ако је веровати википедији, Норман је умро у 99 год живота и постојоње његовог образовања на нивоу доктора није доказано.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice PAPILOMA KREME o kojoj se toliko pise moguce da je pomoglo nekima koji nisu imali nesto kriticno.
Ali moram da napisem da sam kupila preko 4,5 kutija mozda vec i 6 kreme,pa cak i jos neke stvari koje mi je doticna gospodja preporucila,i nista mi nije proslo cak stavise jos vise su buknuli i izrasli.Potrosilla sam preko 150 evra za nista, da bi kasnije vec s jos vecim problemom to resila kod doktora za mnogo manje pare,i jedan dan.Toliko o tome.Mnogo sam se razocarala sto se tice te kreme.Toliko me je zavlacila,da je problem bio jos veci jer su za tih 4.5 meseci mazanja,kao i obecavanja,oni porasli i nenormalno se rasirili..tako da ko hoce da je kupi preporucujem da procitate kako sam ja prosla da ne bi bacili pare..Pozdrav
 
naleteh na ovaj recept,pa ko zna,mozda nekome i koristi...izvinjavam se,ali me mrzi da `prevedem` neke reci

LIJEK PROTIV SKLEROZE

Ovo je recept starokineskog lijeka, koji je 1971. godine pronašla jedna komisija UNESCO-a u jednom od tibetskih samostana, a bio je napisan na glinenim pločama. Komisija ga je prevela na sve svjetske jezike, da bi ga učinila dostupnim medicini 20. stoljeća.
INDIKACIJE ( za što se upotrebljava ) :

oslobađa organizam masnih i krečnih naslaga, poboljšava razmjenu materijala u organizmu te elastičnost krvnih sudova, sprečava infarkt, sklerozu, stenokardiju, apopleksiju i stvaranje tumora. Prestaju šumovi u glavi i poboljšava se vid. Pri točnom pridržavanju upute za liječenje, pomlađuje organizam.
PRIPREMA LIJEKA :

Dobro očistiti i isprati 350 grama bijelog luka (češnjaka), rasjeći ga i istucati drvenim tučkom u većoj drvenoj ili plastičnoj posudi. Istučeni češnjak staviti u staklenku i onda naliti 3 dcl 96% alkohola (dobije se u svakoj ljekarni) te čvrsto zatvoriti posudu i čuvati je 10 dana na prohladnom mjestu. Po isteku 10 dana, treba sadržaj posude procijediti kroz čvrstu tkaninu (gaza ili pelena). Ostatak koji ostane u tkanini treba također čvrsto procijediti (stisnuti rukama). Procjeđeni ostatak treba još 2 do 3 dana držati na hladnom mjestu (hladnjaku) i započeti liječenje. Lijek se uzima tako da se otopina pomiješa sa 0,5 dcl mlijeka (četvrt čaše) na sobnoj temperaturi prema slijedećem rasporedu:
Dani Zajutrak Objed Večera
______________________________________________________________
1. 1 kap 2 kapi 3 kapi
2. 4 kapi 5 kapi 6 kapi
3. 7 kapi 8 kapi 9 kapi
4. 10 kapi 11 kapi 12 kapi
5. 13 kapi 14 kapi 15 kapi
6. 15 kapi 14 kapi 13 kapi
7. 12 kapi 11 kapi 10 kapi
8. 9 kapi 8 kapi 7 kapi
9. 6 kapi 5 kapi 4 kapi
10. 3 kapi 2 kapi 1 kap

Poslije nastaviti sa uzimanjem lijeka 3 put dnevno po 25 kapi, dok se ne potroši cijeli sadržaj posude. Najbolje je lijek uzimati za vrijeme jela.

Preporuka je da se liječenje ponovi nakon 5 godina.
 
Nobelovac Otto Warburg je 1931. otkrio da lužnati pH u telu znači viši nivo kisika. Nizak nivo kisika u krvi je klinički nalaz za osobe sa kroničnim bolestima. Zato je važno postići i održavati ph sa lužnatom prehranom i vežbama.

Dobro se držati preventivno dok smo zdravi jer ćemo na taj način smanjiti verovatnost da dobijemo karcinom.

Dakle:

-Kisik je neprijatelj karcinoma
Najbolji i najprirodniji način da stanice opskrbimo kisikom je aktivnost.

-Jesti više lužnatog a manje kiselog. www.Portalzdravlja.com sajt sa lužnatim i bezglutenskim receptima

-Jesti što manje prerađene hrane, mislim na dodatke, E brojeve, zaslađivače, boje, hidrogenizaciju i slično.
Istina da je to skoro nemoguće izbeći ali barem donekle možemo smanjiti ako jedemo više sa pijace a manje iz supermarketa.

-Najgore su biljno ulje i margarin. Ne valja ni hrana koja sadrži puno arahidonske kiseline a to su crveno meso i žumanjak.

-Dobro je povrće, voće, sveži sir, razni začini kao beli luk, kurkuma, đumbir, lan.

-Stres, nerviranje, loše emocije, to oslabljuje imunološki sustav.

-Naročito je opasna dugogodišnja izloženost tehničkim zračenjima od trafostanica i sličnih uređaja.
 
Који је природни лек у борби против холестерола? Дајте неки добар рецепт који је помогао вама или вашим ближњима. Немојте молим вас насумице копи-пасте са других сајтова, имам и ја гугл.
 
Poslednja izmena:
Сестра ми послала преко и-мејла каже да помаже..


uzme se 1 kg. belog luka, ocisti samelje i stavi u posudu sa sokom od 20 limunova. greje na tihoj vatri a zatim doda 1 kg meda i promesa. Kuvati da prokljuca. Mesavinu ohladit, dobro zatvoriti
i ostaviti na toplom mestu 3 nedelje. Posle tog perioda uzima se po supena kasika eliksira dnevno. Moze se supena kasika preparata staviti u casu tople vode i popiti uvece za vreme vecere. Terapija
traje 3 nedelje. Eliksir deluje protiv infarkta i mozdanog udara, jaca srce, nerve, snizava nivo holesterola u krvi...
 
Који је природни лек у борби против холестерола? Дајте неки добар рецепт који је помогао вама или вашим ближњима. Немојте молим вас насумице копи-пасте са других сајтова, имам и ја гугл.

Ne treba leciti bolest vec uzrok koji je doveo do bolesti a to je svakako losa tj.nezdrava ishrana.Ako mozete bar jedno mesec dana biti na sirovoj hrani bilo bi najidealnije,dosta vode i setnja,bolje reci hodanje bosonog negde po nekom parku ili gde vec imate mogucnosti,plaza.livada,park,basta...
:)
 
Ja da nisam to uradila vec bi u nekoj ludari zavrsila....I naravno pomoc i podrska osobe koja vam znaci puno je dobrodosla i NE MORA TO UVEK BITI SEXUALNI PARTNER AMAN VISE PROSIRITE VIDIKE!!!!!!!!!!! vec bilo koja osoba koja vas podrzava.

p.s.Za pacenike...ne leci se nista sexom samo paznjom i podrskom i razumevanjem,a to sto ste zeljni 30cm i sto to projektujete na druge to je vasa stvar.
 

Back
Top