Алија Изетбеговић ЗЛОЧИНАЦ ДЕЦЕНИЈЕ!

Злочинац деценије

  • Алија

  • Фрањо

  • Ипак је Клинтон


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Бивши Хитлеров војник СС дивизије Ханџари Алија Изетбеговић може да крунише целу једну деценију као највећи злочинац који је срушио Југославију.

Осуђени фашиста ,припадник терористичке организације млади муслимани,пицас познате исламске декларације и човек који је одговоран за смрт и страдања целокупног народа на простору републике БиХ!

Да је жив вероватно би данас био у Хагу и одговарао за убиство и рушење Југославије

Да ли мислите да је могао много пре своје смрт да оде у Хаг због злочина које је урадио
или је запад свесно свог човека држао да умре у слободи.

Da li moze jedan dan da prodje bez nekog zlocinca?:rtfm:
 
Бивши Хитлеров војник СС дивизије Ханџари Алија Изетбеговић може да крунише целу једну деценију као највећи злочинац који је срушио Југославију.

Осуђени фашиста ,припадник терористичке организације млади муслимани,пицас познате исламске декларације и човек који је одговоран за смрт и страдања целокупног народа на простору републике БиХ!

Да је жив вероватно би данас био у Хагу и одговарао за убиство и рушење Југославије

Да ли мислите да је могао много пре своје смрт да оде у Хаг због злочина које је урадио
или је запад свесно свог човека држао да умре у слободи.

Pa sad, evo ja sam npr. direktna zrtva Alijine drzave ali nikad njega nisam smatrala odgovornim za bilo koji zlocin ucinjen na prostoru BIH.
Fundamentalista jeste, pripadnik fasisticke omladine u toku Drugog rata jeste (imao je tek sedamnaest) , separatista jeste ali sam i te kako sigurna da je bio posten covek i da svo zlo koje je ucinio ucinio je jer je neko imao uticaj na njega.
Lisabonski sporazum sa kojeg je pre rata povukao potpis najveci je zlocin u BIH cak veci zlocin od same Srebrenice, Alija je tu bio ili prevaren ili ucenjen i to je njegova greska, nije smeo to dopustiti. Polakomio se i verujem pokajao.
Ganic, Silajdzic, Bakir Izetbegovic e to su zlocinci sto iz mrznje sto iz koristi. Alija je mali islamski zaludjenik u rukama Amerike i svojih saradnika i nista vise od toga.
Danas mu je naslednik Tihic i bez obzira sto je njegova politika u suprotnosti sa svim mojim zeljama u vezi BIH tog coveka jako cenim i postujem.

Mrzim kad se ulice i trgovi nazivaju po Aliji Izetbegovicu ne zato sto je on kao on neki zlocinac vec zato sto je simbol jednog vremena, jednog zla i jedne bezvredne nepostojece drzave.
 

Back
Top