Алфа и не-Алфа мушкарци: разлика у конкретним примерима (вечна победа и велика срамота)...

Ruse, na svetu postoji mnoooogo lepših i zanimljivijih stvari od žena.
O томе и пишем: ако мушкарац није алфа и није богат, онда је боље да се не петља са женама, да не би доживео понижење и срамоту...
 
O томе и пишем: ако мушкарац није алфа и није богат, онда је боље да се не петља са женама, да не би доживео понижење и срамоту...
Ja sam omega i nisam doživeo ni poniženje ni sramotu.
 
Ne znam zasto mnogima toliko idu na zivce ove teme (tj. varijacije jedne iste teme) koje na Ljis-u iznova i iznova pokrece

rusdrugsrba?​

Kao da je on nekakav fanatik koji JEDINI na svetu to potencira?

A zapravo postoji citava skola misljenja - brojni autori koja tvrde da je ta - (psiho)biologisticka determinisanost muskozenskih odnosa vazniji faktor od svih drugih (ekonomskih, obrazovnih, karakternih...) koji imaju uticaja na to ko ce se s kim sparivati (i koliko dugotrajno).

Recimo jedan od najpopularnijih knjizevnika danasnjice Misel Uelbek u svojim brojnim romanima zagovara potpuno istu tezu (pre njega i onaj *ludi* Eduard Limonov).

Mozda nam je ta teza neprijatna jer, ako je tacna (a ubedljiva je prilicno za svakog ko ima malo vise iskustva u tim stvarima i nije slep kod ociju) ne zna se ZA KOGA JE PORAZNIJA (i zene i muskarce)... Izgleda da ne volimo da sebe vidimo kao majmune i majmunice na seksualnom trzistu (posto smo u ostalim zivotnim oblastima uglavnom uspesno sebe prevukli glazurom kulture)



 
Poslednja izmena:
Ne znam kako vise da se postavim sto sam gori to me vise zele

I sa druge strane je isto...što je žena gora, bezobraznija, drčnija, kurvastija vi se savijate ko grančice oko nje...patite, molite i ostalo...
 
I sa druge strane je isto...što je žena gora, bezobraznija, drčnija, kurvastija vi se savijate ko grančice oko nje...patite, molite i ostalo...
Pa ja ne zimi ti ni pogled od mene takva ne dobije
 
Recimo jedan od najpopularnijih knjizevnika danasnjice Misel Uelbek u svojim brojnim romanima zagovara potpuno istu tezu
To što Uelbek zagovara nema nikakvu težinu. Ukratko, iznosi svoje subjektivno mišljenje, pritom je iskompleksiran, pun predrasuda, klišea i isprazan. Jak faktor.

Naravno da ne postoje Alfe, Bete, Omege, tu mantru guraju agresivci, nasilnici i egomanijaci a prihvataju je povodljivi muškarci slabe volje.

I lenji. To sam primetila.

Zapravo i jedni i drugi su lenji, prvima argesija pomaže da dođu bez truda do sitnog ćara, a druge lenjost sprečava da rade nešto pametno i korisno i time steknu prirodno samopouzdanje i autentičnost.
 
O томе и пишем: ако мушкарац није алфа и није богат, онда је боље да се не петља са женама, да не би доживео понижење и срамоту...
Jesi li ti alfa i bogat druže Srbo
 
O томе и пишем: ако мушкарац није алфа и није богат, онда је боље да се не петља са женама, да не би доживео понижење и срамоту...
Žene su inače najbizarnije gubljenje vremena ako nisi alfa mužjak!
 
To što Uelbek zagovara nema nikakvu težinu. Ukratko, iznosi svoje subjektivno mišljenje, pritom je iskompleksiran, pun predrasuda, klišea i isprazan. Jak faktor.
Ti si verovatno kompetentnija od stotina hiljada onih koji mu se dive i uzivaju u njegovim socijalno/psihol. uvidima (a u njegovom citateljstvu je ogroman % visokoobrazovanih zena i muskaraca posto njega bas i ne citaju ljubitelji Koelja, Hoseinija i J. B. Alimpic...) Bas bih voleo da me ubedis u *ispraznost* Uelbeka (sa sto brojnijim primerima *ispraznosti*). Sta si citala od njegovih silnih *ispraznih* dela?

prvima argesija pomaže da dođu bez truda do sitnog ćara
Koji je to sitni car?
da rade nešto pametno i korisno i time steknu prirodno samopouzdanje i autentičnost.
Aha, to je bas kao svaki filistarski indoktrinirajuci model - radite vredno decice, socijalizujte se i instucionalno *rastite* i onda ce vas dobri cika zivot nagraditi - ozenicete se (udati) za isto tako neki *perspektivni kadar* (*asertivne i autenticne*) kao sto ste i sami i, da citiram Napokona, usledice - *Helga ima 3 devojcice, Greta ima 3 decaka i hepili ever after* i sve ce se tako generacijama ponavljati (kao sto je uvek i bilo) :mrgreen: .

Problem je samo sto vam taj izmastani model stvarnosti koga u realnosti NEMA ne razbija u paramparcad samo iskompleksirani jadnik Uelbek (meni je on slucajno pogodan za referencu posto sam upoznat sa njegovim delom) - *opsesivni* Srba vam ovde uz svaku svoju novu/istu temu uvek citira i neke druge autore koji tu tezu zagovaraju NEZAVISNO jedan od drugog. Svi su oni to ISTO videli oko sebe - nije bas verovatno da su svi oni (iz razl. zemalja, kultura, profesija, drustv. grupa) nezavisno jedni od drugih upali u ISTOVETNU zabludu? Koja je to *tanka crvena linija* koja je sve njih inicirala u to drustvo zabludelih lenjivaca?
 
Poslednja izmena:
Zbog čega postavljač tame nije u vojsci?


Muškarci nisu rođeni za previše slobodnog vremena, već da trpe najžešću disciplinu i slušaju komande nadređenih. Slamanje njihovog duha spartanskom disciplinom je jedini način da se ta razorna energija drži pod kontrolom i ne deluje štetno po društvo.

Nakon vojske i drilova svih vrsta da se mutacija zvana Y hromozom stavi pod kontrolu, on se vraća u društvo da služi ženi i eventualno deci, ali prvenstveno ženi i svim njenim zahtevima. To je jedini prirodni poredak stvari, i svaki muškarac koji se opire tome treba da bude ekskomuniciran iz civilizacije


Postavljač je šta se desi kada država propusti na vreme to da uradi ili skroz abolira tu praksu
Пусти сада државу, оманула је и где је могла и где је изгледало да не може да омане.
Где су ти лични резултати? Колико таквих Y хромозом мутираних, али преваспитаних имаш у свом "кафезу", расположених да ти удовоље сваки пут када се вратиш из теретане?
 
Пусти сада државу, оманула је и где је могла и где је изгледало да не може да омане.
Где су ти лични резултати? Колико таквих Y хромозом мутираних, али преваспитаних имаш у свом "кафезу", расположених да ти удовоље сваки пут када се вратиш из теретане?
Njoj se i ne isplati da izlazi iz groba :lol:
 
Jedina Prava Alfa, sve ostalo su zablude:

1715615347424.png


Alfa Plam, Mužjak među šporetima! :mrgreen:
 
Ti si verovatno kompetentnija od stotina hiljada onih koji mu se dive i uzivaju u njegovim socijalno/psihol. uvidima
Jesam. 😊 I kompetentnija, da ne pričam pametnija: pažljiva, analitična, pamtim, proveravam, ne oduševljavam se površnim populistima i tako dalje, sve što je potrebno budeš pametan a ne samo povodljiv.
Koji je to sitni car?
Ne znam kakav car, kralj
Aha, to je bas kao svaki filistarski indoktrinirajuci model - radite vredno decice, socijalizujte se i instucionalno *rastite* i onda ce vas dobri cika zivot nagraditi - ozenicete se (udati) za isto tako neki *perspektivni kadar* (*asertivne i autenticne*) kao sto ste i sami i, da citiram Napokona, usledice - *Helga ima 3 devojcice, Greta ima 3 decaka i hepili ever after* i sve ce se tako generacijama ponavljati (kao sto je uvek i bilo) :mrgreen: .

Problem je samo sto vam taj izmastani model stvarnosti koga u realnosti NEMA ne razbija u paramparcad samo iskompleksirani jadnik Uelbek (meni je on slucajno pogodan za referencu posto sam upoznat sa njegovim delom) - *opsesivni* Srba vam ovde uz svaku svoju novu/istu temu uvek citira i neke druge autore koji tu tezu zagovaraju NEZAVISNO jedan od drugog. Svi su oni to ISTO videli oko sebe - nije bas verovatno da su svi oni (iz razl. zemalja, kultura, profesija, drustv. grupa) nezavisno jedni od drugih upali u ISTOVETNU zabludu? Koja je to *tanka crvena linija* koja je sve njih inicirala u to drustvo zabludelih lenjivaca?
Primeti da u svim tim društvima uvek ima takvih koji su upali u zabludu i da je njihov veliki broj i dalje procentualno mali. Samo se sad i oni čuju. Jer se sad svako čuje.
 

Back
Top