Alatke iz kuhinje

Odlicno cure, odmah zovem naseg ćiću koji je taxista u NS, a inače oni žive u Veterniku da mi to kupi, da li u komšiluku ili na tom mjestu u Limanu 4, super, super. Uskoro će i njihovoj i mojoj djevojčici rođendan pa ima da bude plastelina na sve strane, a tek fondanskih slova, ih z;)
 
Odlicno cure, odmah zovem naseg ćiću koji je taxista u NS, a inače oni žive u Veterniku da mi to kupi, da li u komšiluku ili na tom mjestu u Limanu 4, super, super. Uskoro će i njihovoj i mojoj djevojčici rođendan pa ima da bude plastelina na sve strane, a tek fondanskih slova, ih z;)

Pozuri draga, nazovi i radnju Bajkolino pa rezervisi. moj mm je malopre bio da kupi pa kazu da su i sa neta povukli ponudu jer su mnogi zvali da ce doci da kupe. ne znam broj ali ako imaju internet ponudu , verovatn se lako nalazi.
 
Ja sad zvala, cudi se zena kakva je to navala za bas - bas taj set plastelina, ja njoj lijepo objasnim da je za sve ``kriva`` ZD z:)
Ostavila je 1kom za mene, ćići sam poslala naređenje, evo sad mi i odgovorio da će čim tamo naiđe da kupi i javi. ODLIČNO!!! Samo što ću čekati mjesec dana da bude njegovoj i mojoj kćerki rođiš (prvoj je 7.3. a mojoj je 9.3) i da to preuzmem, ali to nema veze, kad sma do sad radila sa ovim slovima onda i ova još mogu sačekati.
 
Daca_Su:
Ja sad zvala, cudi se zena kakva je to navala za bas - bas taj set plastelina, ja njoj lijepo objasnim da je za sve ``kriva`` ZD
Ostavila je 1kom za mene, ćići sam poslala naređenje, evo sad mi i odgovorio da će čim tamo naiđe da kupi i javi. ODLIČNO!!! Samo što ću čekati mjesec dana da bude njegovoj i mojoj kćerki rođiš (prvoj je 7.3. a mojoj je 9.3) i da to preuzmem, ali to nema veze, kad sma do sad radila sa ovim slovima onda i ova još mogu sačekati.

Da, da, za sve sam ja kriva. :D

Nego, što ćeš čekati mesec dana za preuzimanje? Mene je beli labud zamolila da kupim i njoj set, i ja sam joj danas poslala poštom, 152 dinara sam platila troškove slanja. Sutra će joj stići. I kada već imaš ona fanki, šta će ti ova? Skroz su obična.
 
Kako vas samo nije sramota, deca ne mogu da se igraju od vas...hihihi :)> nisam ni ja bolja, i ja uzimam deci igracku. Ja sam podelila set sa cerkom, njoj plastelin, oklagija i nozic a meni slova. PS : otkupljujem plastelin ako nekome ne treba :)
 
ZD hvala ti sto si mi kupila slova!!!!

Ona u Sremu ja u Backoj, a ipak se dogovorismo i ona mi kupi slova.
Danas su stigla i do mene!
S obzirom da nisam imala nikakva ova ce mi savrseno odgovarati.

I da naravno deci sam dala plastelin :konfete: leteo je danas na sve strane kada su ova moja trojica pocela da se grabe ... z:shock:
Sreca patata nije bio kuci onda bi izbio najveci haos... z:lol:

P.S. Zaboravih da navedem da joj jos nisam platila... :zcool:
 
Da, da, za sve sam ja kriva. :D

Nego, što ćeš čekati mesec dana za preuzimanje? Mene je beli labud zamolila da kupim i njoj set, i ja sam joj danas poslala poštom, 152 dinara sam platila troškove slanja. Sutra će joj stići. I kada već imaš ona fanki, šta će ti ova? Skroz su obična.

Nije meni problem da ih sacekam, imam ta druga. Nego, takva veca stampana mi trebaju kad veci djecaci slave rodjendane, fancky nisu bas za njih, a ova mala stampana sto isto imam iz sinovljevog plastelina su bas mala, uvijek sam se mislila kako bi bilo dobro da su veca.
A meni je bas super sto sam to kupila jer sam i onako Dunji htjela sad u martu za rodjendan da kupim plastelin, ovo me samo usmjerilo tacno i ciljano za koji da se odlucim
 
Ovo je jako povoljno, iste takve naravno kineske, pa drugo tesko je i naci na trzistu, barem nasem. Evo, sad gledam kod njih su ovi izbacivaci mala srca 51HK = 732din, a u Sl. dekoru su ti isti 1000din, i svi ostali ovi sjekaci sa izbacivacem
 
Pa to, ja sam se iznenadila koliko je jeftino.... e sad jedino treba videti kakav je kvalitet....kad budem isla za hr sigurno cu nesto uzeti..
Inace kinezi kopiraju sve od wiltona, cakk i pakovanja, a cena ovih srcica su oko 1 dolar z:lol:
 
Da li znate da mi objasnite za sta bi konkretno bio korisniji pistolj za fondan,a za sta ekstruder(oba sam videla na Eurowilt-ovom sajtu,ne znam ko je proizvodjac).Meni prvenstveno treba da mogu da istisnem spagete(kako bih vam objasnila :)).Konkretno me zanima da li je taj ekstruder tezak za upotrebu,posto sam probala sa raznim "skalamerijama" da istiskujem fondan,ali je naravno jako tvrd.A cemu sluzi pistolj,i da li je mozda bolje njega kupiti jer je skuplji(pa samim tim i bolji)???????
 
Da li znate da mi objasnite za sta bi konkretno bio korisniji pistolj za fondan,a za sta ekstruder(oba sam videla na Eurowilt-ovom sajtu,ne znam ko je proizvodjac).Meni prvenstveno treba da mogu da istisnem spagete(kako bih vam objasnila :)).Konkretno me zanima da li je taj ekstruder tezak za upotrebu,posto sam probala sa raznim "skalamerijama" da istiskujem fondan,ali je naravno jako tvrd.A cemu sluzi pistolj,i da li je mozda bolje njega kupiti jer je skuplji(pa samim tim i bolji)???????
I za jedan i za drugi treba da ti fondan bude mekše konzistencije.Ja kad radim, namažem ruke margarinom i onda umesim fondan, napravim glisticu i ubacim u ekstruder. Pištolj sam probala, zgodniji je u tom smislu što ti je lakše da pritiskom regulišeš izlazak fondana,znači jednom rukom, dok sa ekstruderom, obično mi treba da pritiskam palcima,a tada mi je taj stisak slabiji.
 
Poslednja izmena:
Pistolj je najkorisniji alat koji sam kupila i nije mi zao ni dinara. Jako kvalitetan, dosta nastavaka za razne trake i lak za upotrebu. Slazem se da fondan mora dobro da se umesi, bukvalno se ugreje stiskanja i onda ide lako. Jeste veca stavka ali se otplati brzo kroz dekoracije. Pozz
 

Back
Top