Quantcast

Alatke iz kuhinje

gorica70

Aktivan član
Poruka
1.794
imam par pitanja?!
gde mogu da narucim-kupim sekace za fanki slova i koja im je cena?
dali neko ima ova metalna slova i dali su dobra?
attachment.php
meni deluju bas mala(sitna) dali se varam?ovde imam slican set(samo slova,bez brojeva) od 3 cm dali su i vasa toliko velika?
i dali je ovaj set
attachment.php
za koji ste pisale da su slova prevelika(i koliko su tacno) u cm?
treba da kupim nesto ali sam neodlucna koja su bolja!!
hvala unapred!
z:poz:

tenesa84

Aktivan član
Poruka
1.381
Imam taj metalni set I jesu sitnija slova Ali prakticna,fanki su meni extra I ja ih bas volim,a imam I onaj plasticni 101 set I taj je dobar,ta slova su malo veca ali ne kao u tom od 50 delova I taj mislim da ne uzimas....a fanki slova imas u slatkom dekoru.....

PrincessAndjela

Domaćin
Poruka
4.300
imam par pitanja?!
gde mogu da narucim-kupim sekace za fanki slova i koja im je cena?
dali neko ima ova metalna slova i dali su dobra?
attachment.php
meni deluju bas mala(sitna) dali se varam?ovde imam slican set(samo slova,bez brojeva) od 3 cm dali su i vasa toliko velika?
i dali je ovaj set
attachment.php
za koji ste pisale da su slova prevelika(i koliko su tacno) u cm?
treba da kupim nesto ali sam neodlucna koja su bolja!!
hvala unapred!
z:poz:
Ja imam metalna slova i za ličnu upotrebu i za prodaju. Veličina im je 2 cm.I laka su za korišćenje.
Ovako izgledaju na torti

attachment.php

Funky su super, malo su pipavija za rad,ali je efekt divan, što možeš da vidiš na mnogim tortama
A ova su iz seta 101

attachment.php

Nadam se da sam ti bar malo pomogla

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Hvala vam PUNO :cmok2::heart:
ovde mogu da kupim jedino ova metalna
a ova fanki mi se bas svidjaju..
hvala jos jednom na pomoci i brzom odgovoru:kiss:

Da, fanki slova su super, ja ih stalno koristim, skoro sam ta obicna stampana izbacila iz upotrebe.
Ja imam set 50 slova i brojeva, OGROMNA SU, nemoj to da kupis nikako, ja se zeznuh, sada to koristim samo za brojeve kad pravim ove svjecice, ma ni tako ne bih mogla da ih iskoristim nego sreca da brojevi imaju tako veliki ali i manji pa od tih manjih pravim svejcice.

Poruka
22.721
Uh cure, blago vama koliko vrsta slova imate. Meni su ova fanki predobra, ali su za mene još uvek nemoguća misija. Gledam nekako da dođem do onog seta za plastelin, to je jedino što bih mogla sebi da priuštim. Nego, polovinom decembra me kontaktirala lindt, ona žena što radi u Austriji u fabrici čokolade, i pitala me da li hoću da mi kupi takva slova za 5 evra. Jer je videla da živim blizu Rume, odakle joj je inače muž, i da će mi ih doneti kada bude dolazila za NG. Ja joj rekla da hoću, ona mi samo potvrdila da je kupila, i više se nikada nije javila. :( Nema je ovde na forumu, nije me uopšte kontaktirala, i ja sada ne znam šta da mislim. Verovatno ću sutra za NS, pa ću u Bajkolinu videti ako imaju taj set za plastelin da uzmem.

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Mene je ona isto kontaktirala i mislila sam sa njom da se sretnem negdje na autoputu kad bude na Horgosu ulazila u drzavu, ali ja se nista definitivno poslije nisam ni javila jer sam ono mislila da cu ici mami u Sarajevo, pa reko da je ne zeznem, mislim da mi nije ni kupila kad se nije javila. Ne znam kako da dodjes do nje.
Inace, ja imam te dvije vrste slova, ogromna i fancky, a obicna stampana mala od 2,cm visine su mi iz kompleta plastelina sto je sin dobio jos za 2 rodjendan. Za fancky mi ni sekunde nije krivo sto dadoh pare, toliko uljepsaju tortu i stavrno su EXTRA, ali za ova jeste, uh!!!

Poslednja izmena:

tenesa84

Aktivan član
Poruka
1.381
Uh cure, blago vama koliko vrsta slova imate. Meni su ova fanki predobra, ali su za mene još uvek nemoguća misija. Gledam nekako da dođem do onog seta za plastelin, to je jedino što bih mogla sebi da priuštim. Nego, polovinom decembra me kontaktirala lindt, ona žena što radi u Austriji u fabrici čokolade, i pitala me da li hoću da mi kupi takva slova za 5 evra. Jer je videla da živim blizu Rume, odakle joj je inače muž, i da će mi ih doneti kada bude dolazila za NG. Ja joj rekla da hoću, ona mi samo potvrdila da je kupila, i više se nikada nije javila. :( Nema je ovde na forumu, nije me uopšte kontaktirala, i ja sada ne znam šta da mislim. Verovatno ću sutra za NS, pa ću u Bajkolinu videti ako imaju taj set za plastelin da uzmem.
Pitacu je ja...

Poruka
22.721
2wdd8hh.jpg

Stigla moja slova. Za one koji su me pitali, radnja se nalazi u ulici Lasla Gala, preko puta broja 7. Zamislite slučajnost. Nosimo mm i ja torte danas, i drugarica mi rekla da je nazovem kada dođemo do limanske pijace, da mi da instrukcije kuda dalje. Pošto je sa nama u autu bila i moja sestra koja živi u NS, ja drugarici kažem samo da mi kaže ulicu u kojoj živi, pa ćemo naći. I ona kaže Lasla Gala. A ja Kaže zgrada broj 7. Mi se parkiramo, i ja malo ukoso vidim preko celog izloga piše Bajkolino.

Sada jedva čekam da ih upotrebim.

Poruka
22.721
Ovako. Bajkolino se nalazi u Lasla Gala 18, lady elanor napisala da je to Liman 4. Ne znam da li ima medicinska škola u blizini, pored prodavnice je JK "Stan", a u blizini "Piroš čizma" (ovo ni ne znam šta je, ali tako su mi rekli.) Mislim, znam šta su piroš čizme, ali ne znam šta je to u NS,tj. kakva građevina (pretpostavljam da je građevina). Slova su visoka 4cm. Idealna bi bilo da su tri, ali kada nisu, onda su dobra i ovako. Evo ih na delu. Uspela sam da iskoristim latinično V umesto ćiriličnog L, pa sam ovo uspela da napišem ćirilicom, za jednu devojčicu koj još ne zna latinicu. :D I da, ima u kompletu i plastelin. Ja ću moj pokloniti komšinici.

iykbbr.jpg

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
Daco, uz slova dobijes plastelin u kutijicama, mislim pet boja, plasticni nozic za plastelin i malu oklagiju koja je bombonica, slova su 3.8 mm
ZD bas mi je drago da si nasla slova i da ti se dopadaju

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.