AL ATIJA I KOMA POBEDNICI DAKAR RELIJA

Pa hteo je da kaze: kako vam se svidja sto je pobednik vozac vw vozila, jel tako? Sta ima da nam se svidja ili ne svidja, to znaci da je vw uspeo da napravi dovoljno pouzdano vozilo da uspe da stigne do cilja, a sve cestitke vozacu i suvozacu, koji su ocigledno dobro odradili posao, i kako nasi skolovani fudbaleri vole da kazu, i imali vise srece od drugih :)

A nas motociklista Gabor Sagmajster je u generalnom plasmanu 60-ti. Ipak, sa sredstvima kojima covek raspolaze (mislim pritom na novac, bez njega nista), uspeh je stici na cilj, te mu cestitam! Svaka cast na entuzijazmu, pokazao je da je veci Srbin od mnogih :)
 
Pa hteo je da kaze: kako vam se svidja sto je pobednik vozac vw vozila, jel tako? Sta ima da nam se svidja ili ne svidja, to znaci da je vw uspeo da napravi dovoljno pouzdano vozilo da uspe da stigne do cilja, a sve cestitke vozacu i suvozacu, koji su ocigledno dobro odradili posao, i kako nasi skolovani fudbaleri vole da kazu, i imali vise srece od drugih :)

A nas motociklista Gabor Sagmajster je u generalnom plasmanu 60-ti. Ipak, sa sredstvima kojima covek raspolaze (mislim pritom na novac, bez njega nista), uspeh je stici na cilj, te mu cestitam! Svaka cast na entuzijazmu, pokazao je da je veci Srbin od mnogih :)

I ja se pridruzujem cestitkama, i svi sportisti u Srbiji (sem fudbala), je zaista uspeh ako se ostvari neki uspeh jer uslovi nasih i zapadnih sportista se ne mogu porediti.
 
Bas sam o tome pricao. Svako ko uspe u ovim skupim sportovima a da nije fabricki tim u pitanju, ili je stvarno bogat, ili je stvarno dobar. Jednostavno je nemoguce da mali privatni timovi budu na nivou fabrickih (ovo ne vazi samo za reli, vec i za ostale sportove, na primer Formula 1). Previse para je potrebno za samo vozilo, a onda i za rezervne delove, potrosni materijal (gume, ulja, filteri, zglobovi, pa i rezervni motori pa i cela rezervna vozila) a onda treba platiti i ljude koji ce opsluzivati vozaca i vozilo, a to neki pojedinac ne moze sebi da priusti, tako da su takvi odmah osudjeni na propast i gotovo bez ikakve sanse za neki znacajan rezultat. Zato svako ko se odluci da ode sam ili uz malu pomoc prijatelja, po meni je pravi sportista, entuzijasta, covek vredan pomena.
 

Back
Top