Quantcast

AKO SU...........

anarog

Ističe se
Banovan
Poruka
2.877
Tadic-----izdajnik,
Dinkic----lopov,
Ilic------seljacina,
Kostunica-----*****,
Nikolic--------grobar,
Jeremic-------polu-Musliman,
Jovanovic------narkoman,
Djelic---------kriminalac........itd.

Ko su oni koji su za njih glasali?

eremita

Zaslužan član
Poruka
113.343
Tadic-----izdajnik,
Dinkic----lopov,
Ilic------seljacina,
Kostunica-----*****,
Nikolic--------grobar,
Jovanovic------narkoman,

Е, на шта су неки људи спали, стварно жалосно...

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.976
Paaaa očigledno neki misle da u Srbiji žive nabrojane populacije sa pravom glasa i da je taj što ih je etiketirao verovatno misli da je normalan i nekako nekim čudom, talentom takoreći, ostao imun.

Kao što znamo u prvom krugu medju zatvorenicima, najviše glasova je išlo za SRS, mnogo manje za Tadića i Čedu.
Mislim da su ovi drugi iz onog "intelektualnog paviljona" :lol:

Reg

Elita
Poruka
24.714
Paaaa očigledno neki misle da u Srbiji žive nabrojane populacije sa pravom glasa i da je taj što ih je etiketirao verovatno misli da je normalan i nekako nekim čudom, talentom takoreći, ostao imun.

Kao što znamo u prvom krugu medju zatvorenicima, najviše glasova je išlo za SRS, mnogo manje za Tadića i Čedu.
Mislim da su ovi drugi iz onog "intelektualnog paviljona" :lol:
U opkladu da će na sledećim izborima makar polovina tih zatvorenika glasati za Koštunicu.:D

sceliano

Aktivan član
Poruka
1.184
Mnogo si bre zlobna ... :lol: Evo kolko ja cituckam ovaj forum i diskutujem na istom (ne kazem da je to neshto puno ali zapazam) primecujem da ti je 90% komentara upravo ovakve sadrzine ...:lol: mislim .. Ok to je tvoje shta ces da pishes ali ... :rolleyes: a i kao da ti je ultimativni cilj da prilepish DSS uz Radikale ... Baj D Vej to je Baajata vest ... Nije javno izrecena al je javna tajna ... Nema potrebe da to nekom objasnjavash to i slepac vidi ... Ne vidi samo onaj koji ne zeli.... A tebe bi uporedio sa istim ... ti samo to gledash ... Izvini ako te slucajno neshto od toga vredja ali nisam mogao da ne prokomentarishem ... :lol: ;)

Toranaga

Primećen član
Banovan
Poruka
589
Mnogo si bre zlobna ... :lol: Evo kolko ja cituckam ovaj forum i diskutujem na istom (ne kazem da je to neshto puno ali zapazam) primecujem da ti je 90% komentara upravo ovakve sadrzine ...:lol: mislim .. Ok to je tvoje shta ces da pishes ali ... :rolleyes: a i kao da ti je ultimativni cilj da prilepish DSS uz Radikale ... Baj D Vej to je Baajata vest ... Nije javno izrecena al je javna tajna ... Nema potrebe da to nekom objasnjavash to i slepac vidi ... Ne vidi samo onaj koji ne zeli.... A tebe bi uporedio sa istim ... ti samo to gledash ... Izvini ako te slucajno neshto od toga vredja ali nisam mogao da ne prokomentarishem ... :lol: ;)
Pa sigurno je jedna od onih koja je glasala za nekog od ovih sa spiska.Sama ta cinjenica dovoljno govori o njoj.

lawica_zr

Zainteresovan član
Poruka
172
Tadic-----izdajnik,
Dinkic----lopov,
Ilic------seljacina,
Kostunica-----*****,
Nikolic--------grobar,
Jovanovic------narkoman,

Slusaj ljudi nisu krivi,oni nama prodaju laz u sarenom papiru.
neki poveruju neki ne a neki ne odu na glasanje.:|:!:

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
Pa dovoljno je da vidis na ovom forumu koliko je onih koji se bore za tog Tadica,Cedu,Kostuna,Tomu kao da su im rod rodjeni.
sve te stranke i dalje funcionisu kao KPJ (politicka ili stranacka podobnost) na nekim bitnim mestima u gradu se ne postavljaju pravi ljudi ,vec stranacke licnosti, i to je slucaj u celoj Srbiji,pa borba za vlast je ujedno borba za bolji zivot nekih pojedinaca:-P