Ako ste se orteznile?

Posto sam se tek sad ukljucila u pricu vidim da se neko igrao zirija za mis.Mante se momci corava posla,jer ako mi pocnemo da ocenjujemo ima da leti perje bre:twisted:
devojke,po svemu sudeci oni nisu zaintresovani za druzenje,a ovamo kukaju sto idemo same i pljuju jer nisu pozvani.
Mislim da nebismo trebale vise ni da insistiramo.Ko se javi,javi,ko nece sta nas briga.I ovako se super provodimo i bez njih.Mi smo svoje ispunile,a oni ako su...............kao sto stara narodna kaze:TRESLA SE GORA RODIO SE MIS

Hajde da se mi lepo dogovorimo medju sobom gde biste volele da idemo,a ko se od njih javi da ide rado cemo ga povesti.
I nemoj da cujem da je jos neko prokomentarisao lepotu i sarm mojih drugarica jer cu da vam posaljem sve moje kamiondzije sa Luke pa cete da vatate tutanj:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Hocu,ali sam ja za demokratiju - dajte predloge od ovog trenutka pa do petka ,onda glasanje i ja svecano objavljujem u petak uvece.

Mislim da je to posteno.Ko hoce da dodje a ne poznaje ni jednu od nas nek se javi na PP meni,Bety,Pajamaci,Kalimero ili vec sa kim od zena kontaktira ili zeli da dobije informacije gde da dodje i kako da se prepoznamo.;)
I da znate - tamo nema zbunja,pa slobono pocupajte gradske parkove nebi li imali odakle da virite kad vec nemate herca da se pojavite javno i popijete pice sa nama - jbte nismo nikoga ujele do sada,sto ne znaci da necemo:lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
 

Back
Top