Ако се СНС повуче са власти, која опција би била најјача?

Кога бисте подржали?


  • Ukupno glasova
    14
Ако СНС иступи из владе, да ли бисте подржали Бошка, Двери, Јовановића НДСС, Заветнике и ПОКС или Маринику, Ђиласа, Тадића, покрет Морамо...?

Или пак СНС, СПС?
Vojni puč i RAD - RED- DISCIPLINA koje- kude, inače odosmo svi u tri lepe! :kafa:
 
Nikada SNS neće napustiti vlast mirnim putem,u bilo kom obliku.
Toliko su upleteni u kriminal,toliko kršenja zakona,toliko nameštenih tendera,kradja iz budzeta,da jednostavno oni moraju ostati do kraja,jer u suprotnom bi većina po dolasku neke normalne vlasti,završila u zatvoru.
A svesni su toga svi...
 
Ако СНС иступи из владе, да ли бисте подржали Бошка, Двери, Јовановића НДСС, Заветнике и ПОКС или Маринику, Ђиласа, Тадића, покрет Морамо...?

Или пак СНС, СПС?
Opet SNS ovima ne bih dao ni njivu da mi pričuvaju.
 
Ја се бојим да не ојачају ови нео-либерално-"зелени" покрети попут Морамо, Маринике, Ђиласа...

Samo Marinika za jaku Evropsku Srbiju! 🇷🇸 🇪🇺

marinika_plakat_mart_2022_1.jpg
 
Ја се бојим да не ојачају ови нео-либерално-"зелени" покрети попут Морамо, Маринике, Ђиласа...

pa već jesu!
vidiš da se ovi naši povukli u mišju rupu i ćute!
prepuštaju im igralište celo!
mislim na dveri, itd....nema ih nigde!
 
Možda prva opcija u anketi i da doda Jeremića i Ćuta-u .
Ćuta nije neki lažni zelenaš da bi samo ušli u vlast i nametnuli gluposti narodu.
.............................................................................
Stvarno ne znam, ali bude li opet neka farsa da predsednik stane ispred stranke za koju stalno raspisuje nove i nove izbore , onda apstinencija, totalni bojkot.
 
Ако СНС иступи из владе, да ли бисте подржали Бошка, Двери, Јовановића НДСС, Заветнике и ПОКС или Маринику, Ђиласа, Тадића, покрет Морамо...?

Или пак СНС, СПС?
Ne verujem političarima i protivim se promeni vlasti.Novi kasapi pod rep kolju kaže naš narod.
 

Back
Top