Ako pobede radikali ce smanjiti porez na profit na 8% i stimulisace izvoz!

Ја сам ти већ одговорио шта ћемо извозити - а ти можеш и даље да се радујеш што сте ви жути као слугерање страних интереса уништили домаћу производњу верујући да ћемо постати слуге и њихови потрошачи, само зезн'о си се... видећеш врло брзо...

ti si naveo svoje licno misljenje.....
 
чуо сам, рецимо, да су наши сељаци-произвођачи годинама бацали или продавали у бесцење вашим Јанезима воће, нарочито јабуке - сада се појавио Рус КОЈИ ЈЕ ОТКУПИО АПСОЛУТНО СВЕ ЈАБУКЕ ПО ДАЛЕКО ПОВОЉНИЈОЈ ЦЕНИ и то му је мало, тражи још...:lol:

Po 150% jeftinijoj cijeni... :mrgreen:
 
One strane banke koje su ovu zemlju zaobilazile u velikom luku dok ste vi bili na vlasti.
Čak i da ih demokrate reketiraju vi niste rešenje problema nego samo još veći problem. U vaše vreme su banke bile Jugoskandik i Dafiment.



Naravno da interveniše i moje mišljenje o tome je druga stvar, ali ne interveniše onako kako mali perica radikal zamišlja.




Verovatno zbog Dinkića i Đelića.




Iskreno, nemam. Postoje ljudi koji su pravi magovi finansija, ali imam dovoljno da tebi, jorgovanki, tomi i onom ludaku mogu da držim časove. Mada to i nije neki uspeh.

poenta je da to intervencionisanje demokrata stimulise uvoz a destimulise izvoz.

na taj nacin povecava se nezaposlenost, povecava se inostrani dug nase zemlje, povecava se deficit, smanjuje domaca proizvodnja .

sve lose stvari se tako desavaju a radikali ce posle 11 maja to da promene.
 
E pa gospodo radikali proljeće je već počelo, vrijeme je da počnete sa prskanjem, zaprašivanjem i krečenjem stabala jabuke... Jesen brzo dođe a rusi su nestrpljivi...

ajde bre smarac odskakuci na neki svoj crnogorsko-siptarski forum ovo je tema posvecena gradjanima srbije a ti to svakako nisi. ne troluj temu sa svojim siptarskim glupostima.
 
poenta je da to intervencionisanje demokrata stimulise uvoz a destimulise izvoz.

na taj nacin povecava se nezaposlenost, povecava se inostrani dug nase zemlje, povecava se deficit, smanjuje domaca proizvodnja .

sve lose stvari se tako desavaju a radikali ce posle 11 maja to da promene.

Ove gluposti si ponovio vec više puta.

A demantuje te to da se u vaše vreme povećala nezaposlenost a od kako su demokrate na vlasti smanjila se.

ajde bre smarac odskakuci na neki svoj crnogorsko-siptarski forum ovo je tema posvecena gradjanima srbije a ti to svakako nisi. ne troluj temu sa svojim siptarskim glupostima.

Mogli bi i vi na neki ruski kad vec pomenu to.
 
Ove gluposti si ponovio vec više puta.

A demantuje te to da se u vaše vreme povećala nezaposlenost a od kako su demokrate na vlasti smanjila se.



Mogli bi i vi na neki ruski kad vec pomenu to.

nezaposlenost je danas veca nego 5. oktobra 2000te godine kada ste vi preuzeli vlast. dinkic i djelic su odpustili preko 1 milion ljudi . vecina tih ljudi ni danas nema nikakav posao jer je otvaranje novih radnih mesta u srbiji - minimalno.
 
ajde bre smarac odskakuci na neki svoj crnogorsko-siptarski forum ovo je tema posvecena gradjanima srbije a ti to svakako nisi. ne troluj temu sa svojim siptarskim glupostima.

Vdiš mene raduje svaki uspjeh mojih komšija i doživljavam ga kao svoj pa tako Srbiji i Srpskom narodu želim sve najbolje sa demokratama na čelu. Ti i tvoji možete toj napaćenoj Srbiji da ponudite samo šljivovicu i vidim sad jabukovaču. Neka, nek se širi biznis...:mrgreen:
 
ko veruje da ce se na ekonomskom planu u zemlji usled eventualne promene vlasti,nesto bitnije promeniti,vara se i blago receno,naivan je.

pa valjda imate toliko iskustva sa srpskim politicarima do sada,da mozete da vidite kad neko prica u prazno - ima ljusturu price,a nema kostur tj sustinu.

izvozicemo?
a sta cemo izvozit?
booo nemam pojma,mislicu o tome kasnije :mrgreen:

ekonomija je previse slozen sistem i zahteva siroko poznavanje razlicitih grana u okviru sebe,posebno kad radis na nivou drzave,a ne tako da lupis i ostanes ziv.prica je suplja,iz cega se vidi da je obecanje prazno,i da sluzi samo u svrhu predizborne kampanje....a medjunarodna ekonomija se debelo promenila od jos uvek komunistickog svhatanja iste kod radikala,tako da zeljno ocekujem sledecu izjavu :)
 
aj reci gradjanima srbije sta ce radikali da izvoze?

Највише ће извозити пољопривредно.прехрамбене производе који су по свом квалитету далеко изнад оних из ЕУ.........али колико ја разумем наш извоз у ЕУ
је крајње нерентабилан тако да ћемо СВЕ ИЗВОЗИТИ У РУСИЈУ јер са њима већ имамо склопљене врло повољне аранжмане на ту тему...
 
Највише ће извозити пољопривредно.прехрамбене производе који су по свом квалитету далеко изнад оних из ЕУ.........али колико ја разумем наш извоз у ЕУ
је крајње нерентабилан тако да ћемо СВЕ ИЗВОЗИТИ У РУСИЈУ јер са њима већ имамо склопљене врло повољне аранжмане на ту тему...

izvozicemo poljoprivredne proizvode u rusiju?
a sto, njihova zemlja se sastoji od pustinje i tundre, pa ne mogu nista da gaje?
 
eto ti sad,cim ne znas sta da odgovoris,uvodi se partijski element :lol:

ajde izvini molim te sto sam pokusala da diskutujem,necu vise :(

ja sam vec odgovorio i ti moje argumente nisi demantovala, niti bilo ko drugi nego si rekla da je to sve prazno obecanje i da ce ostati sve isto. a to si rekla naravno, zato sto si clan jedne odredjene stranke i zato sto ti odgovara da ta stranka ostane na vlasti i u vlasti :)

da li ce ostati isto ili nece, ne znamo ni ja ni ti jedino ako nisi vidovita u sta ne verujem.
 

Back
Top