Ako narod nema hleba dajte im Ivicu .....

Neizbezno je da ce se tajkuni i politicke partije "stope" u evoropske integracije.
Da ipak ne pridam veliki znacaj dacicu, tajkuni a i politicke partije ( primer radikala i njhovo unutrasnje cepanje) znaju da im gori pod nogama i polako prihvataju cinjenicno stanje na terenu a to je da srbija ide u evropu i da se treba da se osiguraju pozicije. Jbga promenili se vetrovi :)
Dacic je alatka u rukama miskovica kao sto je nekad bio kostunica.
Miskovic je tajkun ali pametni tajkun koji ce preko dacica da obezbedi sebe
P.S odlican tekst kao i uvek!

:hvala:.....hvala za tekst......

A sto se Miskovica tice......nekako imam osecaj, koji je pri tom potkrepljen nekim informacijama da mu je ovo poslednja tajkunska godina........blizi mu se kraj.......ili krah......kako ko voli.....:thumbdown:
 
Prica mi covek koji je skroz dobar sa Ivicom, koji inace stanuje blizu njega........da je ratluk sebi napravio obezbedjenje jace nego Obama.........cuva goozu debelu........ali, ako.....

Ponavljam,nemam nista protiv ako nastavi sa hapsenjima.........Ivica Sablja...:super:

Mogu to isto da potvrdim... Od ovih političara koji su dolazili u Niš, do sad je jedino nešto silčno imao Zoran Lilić, bivši predsednik SRJ, samo u mnogo blažem obliku..(spram funkcije :lol:)

Vuk Drašković je na primer sa svojim "indijancima" bio smešan... Na gostovanju u NTV se pobiju Vukovi telohranitelji i obezbeđenje niškog SPO-a.. Sa klasičnom forom... Šta je bilo?... Šta šta je bilo?... Šta ti meni šta šta...:hahaha:
 
:hvala:.....hvala za tekst......

A sto se Miskovica tice......nekako imam osecaj, koji je pri tom potkrepljen nekim informacijama da mu je ovo poslednja tajkunska godina........blizi mu se kraj.......ili krah......kako ko voli.....:thumbdown:

Nadam se da mu je zadnja godina jer mislim da je direktno odgovoran za smrt djindjica.
Zaheban je igrac miskovic i ne treba ga potcenjivati
 
Ivica Dachic ima moje duzno poshtovanje, odkad je onako slatko izhebao Radikale i Koshtunjave nakon poslednjih izbora.
Njemu moze, posredno , da se pripishe i slom radikala, shto je jedna od velikih pobeda Srbije poslednjih godina, a to je i vishe nego dovoljno da mu se oproste svi gresi koje je pochinio dok je bio poznat kao mali Sloba i drmao u tadasnjem SPSu..
 
Dobar tekst dado.
Ipak mislim da je od njegove zelje za nekim samopotvrdjivanjem ili stvarnim sukobom sa kriminalom, jaca cinjenica da kriminal u Srbiji sve vise cveta, pa ga samo to priteglo.

Oni koji se secaju devedesetih , i armije ozbiljnih kriminalaca koji su se tada sirili srbijom, ce se sigurno sloziti sa mnom , da je kriminal danas, koliko god se oporavio od "sablje" i koliko god bio ozbiljan problem ovog drustva, ipak ne moze da se uporedi sa ludilom devedesetih..........

Pa, yebote, druze.......setices se da je svaka ulica imala reket ekipu, a da danas ne postoji niti jedno zvucno ime koje bi moglo da stane na crtu cuvenim kriminalcima onoga vremena.........

Nabrojacu samo neke......Skole, Sljuka, Knele, Goran majmun, LJuba zemunac, Centa , Catana, Giska , Ranko Rubezic, Kristijan, Zuca, Arkan, Bata Trlaja, braca Brankovici..............

Kada su ovi momci harali, tzv "Surchinski klan " se bavio preprodajom svinja i kokosaka........

Dakle, mislim da je kriminal danas na daleko nizem i bezazlenijem nivou od onoga devedesetih..........a koliko je za to zasluzan Ivica Prasac???.....za sada samo u najavama.........

Ako se pokaze, ponavljam , da stvarno misli da zatvara lopove i zlikovce, dobice moje simpatije.......nevazno da li to radi da bi podigao rejting SPSa ,, ili misli da je nasao svoju zivotnu misiju u kozi ministra MUPa.......
 
Oni koji se secaju devedesetih , i armije ozbiljnih kriminalaca koji su se tada sirili srbijom, ce se sigurno sloziti sa mnom , da je kriminal danas, koliko god se oporavio od "sablje" i koliko god bio ozbiljan problem ovog drustva, ipak ne moze da se uporedi sa ludilom devedesetih..........

Pa, yebote, druze.......setices se da je svaka ulica imala reket ekipu, a da danas ne postoji niti jedno zvucno ime koje bi moglo da stane na crtu cuvenim kriminalcima onoga vremena.........

Nabrojacu samo neke......Skole, Sljuka, Knele, Goran majmun, LJuba zemunac, Centa , Catana, Giska , Ranko Rubezic, Kristijan, Zuca, Arkan, Bata Trlaja, braca Brankovici..............

Kada su ovi momci harali, tzv "Surchinski klan " se bavio preprodajom svinja i kokosaka........

Dakle, mislim da je kriminal danas na daleko nizem i bezazlenijem nivou od onoga devedesetih..........a koliko je za to zasluzan Ivica Prasac???.....za sada samo u najavama.........

Ako se pokaze, ponavljam , da stvarno misli da zatvara lopove i zlikovce, dobice moje simpatije.......nevazno da li to radi da bi podigao rejting SPSa ,, ili misli da je nasao svoju zivotnu misiju u kozi ministra MUPa.......

Meni se čini da su gangsteri devedesetih bili malo zeleni za ove danas ( osim Arkana naravno). Pogledaj samo Peconi kakvu imperiju ima, pa onaj Limun, pa još dosta njih.... A ovi devedestih šta su imali, npr. Knele? Imap je dobar auto, imao je pedesetak hiljada maraka sa kojima je mogao da se iživljava i bio je neiživljeni klinac..... Danas ima manje kriminala onog uličnog (reketaši, kradljivci automobila itd) ali zato ima puno krupnog kriminala!!!
 
Meni se čini da su gangsteri devedesetih bili malo zeleni za ove danas ( osim Arkana naravno). Pogledaj samo Peconi kakvu imperiju ima, pa onaj Limun, pa još dosta njih.... A ovi devedestih šta su imali, npr. Knele? Imap je dobar auto, imao je pedesetak hiljada maraka sa kojima je mogao da se iživljava i bio je neiživljeni klinac..... Danas ima manje kriminala onog uličnog (reketaši, kradljivci automobila itd) ali zato ima puno krupnog kriminala!!!

Za posten svet je najopasniji upravo taj , divlji , ulicni kriminal, koji podrazumeva reket, zelenasenje, otimacine, ubistva ............i toga nema.

Privredni kriminal je jednako opasna drustvena pojava, ali za obicnog coveka manje opasna....a to je najvaznije nekom sitnom obrtniku ili obicnom gradjaninu......

Limun je klosarchina seljacka........a Peconija mi ne diraj.....gazda je gazda...:worth:
 
Covek je jedan odvratan lik,Cobijev omiljeni omladinac,jajara na kub i prosto nemam reci koliko mi je odvratan.
Kada je postao ministar u roku od mesec dana je u KG MUP-u je zaposlio 30 sps-a,mogu samo zamisliti kako je u drugim gradovima..sta napisati,sve sto radi ,radi iz svog licnog interesa i interesa svoje stranke,jer da nije tako prvu koju bi trebao uhapsiti je Ceca komsika,zbog kradje i pronevere kod prodaje fudbalera Obilica i najvaznije ,zbog namestanja rezultata i uzimanja ogromne love zbog toga,sve to je javna tajna ,ali krmak ne preduzima ama bas nista povodom toga,mozemo pretpostaviti zbog cega.:think:

Dado jos jedan dobar tekst !:ok:
 
Dačić je ponovo iskoristio priliku da se umuva u vlast,doduše kao koalicija sa penzionerima i Palmom.Na narednim izborima ne vidim SPS kao bitnu stranku pošto opada sa glasačima,jedino ako za vreme ovog mandata ne uradi nešto što bi odobrovoljilo narod da glasa za njega.

U zabludi si, rejting SPS-u raste po svim istraživanjima, kad bi sad bili izbori uzeli bi isto toliko glasovo koliko su dobili sa koalicijom...
 
Oni koji se secaju devedesetih , i armije ozbiljnih kriminalaca koji su se tada sirili srbijom, ce se sigurno sloziti sa mnom , da je kriminal danas, koliko god se oporavio od "sablje" i koliko god bio ozbiljan problem ovog drustva, ipak ne moze da se uporedi sa ludilom devedesetih..........

Pa, yebote, druze.......setices se da je svaka ulica imala reket ekipu, a da danas ne postoji niti jedno zvucno ime koje bi moglo da stane na crtu cuvenim kriminalcima onoga vremena.........

Nabrojacu samo neke......Skole, Sljuka, Knele, Goran majmun, LJuba zemunac, Centa , Catana, Giska , Ranko Rubezic, Kristijan, Zuca, Arkan, Bata Trlaja, braca Brankovici..............

Kada su ovi momci harali, tzv "Surchinski klan " se bavio preprodajom svinja i kokosaka........

Dakle, mislim da je kriminal danas na daleko nizem i bezazlenijem nivou od onoga devedesetih..........a koliko je za to zasluzan Ivica Prasac???.....za sada samo u najavama.........

Ako se pokaze, ponavljam , da stvarno misli da zatvara lopove i zlikovce, dobice moje simpatije.......nevazno da li to radi da bi podigao rejting SPSa ,, ili misli da je nasao svoju zivotnu misiju u kozi ministra MUPa.......

Da budemo iskreni veliki deo te generacije kriminalaca stasala je jos u bivsoj SFRJ. Inace taj tip kriminalaca smatram normalnom pojavom i kolateralnom stetom. Oni koji su u ogrezloj korupciji na racun drzavne imovine pronasli svoju zlatnu koku su mi mnogo zanimljiviji i opasniji, a njihov broj je u porastu.
 
Oni koji se secaju devedesetih , i armije ozbiljnih kriminalaca koji su se tada sirili srbijom, ce se sigurno sloziti sa mnom , da je kriminal danas, koliko god se oporavio od "sablje" i koliko god bio ozbiljan problem ovog drustva, ipak ne moze da se uporedi sa ludilom devedesetih..........

Pa, yebote, druze.......setices se da je svaka ulica imala reket ekipu, a da danas ne postoji niti jedno zvucno ime koje bi moglo da stane na crtu cuvenim kriminalcima onoga vremena.........

Nabrojacu samo neke......Skole, Sljuka, Knele, Goran majmun, LJuba zemunac, Centa , Catana, Giska , Ranko Rubezic, Kristijan, Zuca, Arkan, Bata Trlaja, braca Brankovici..............

Kada su ovi momci harali, tzv "Surchinski klan " se bavio preprodajom svinja i kokosaka........

Dakle, mislim da je kriminal danas na daleko nizem i bezazlenijem nivou od onoga devedesetih..........a koliko je za to zasluzan Ivica Prasac???.....za sada samo u najavama.........

Ako se pokaze, ponavljam , da stvarno misli da zatvara lopove i zlikovce, dobice moje simpatije.......nevazno da li to radi da bi podigao rejting SPSa ,, ili misli da je nasao svoju zivotnu misiju u kozi ministra MUPa.......
И то би било отприлике то.
 
Dačić: Neće biti privilegovanih

Beograd -- Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je borba protiv organizovanog kriminala i korupcije stvar od najvećeg državnog interesa.

"Počela je primena Zakona o Agenciji za borbu protiv korupcije, i to je dobro, ali je potrebno promeniti Zakon o finansiranju političkih stranaka, jer tu postoji puno demagogije”, kaže Dačić.

Zato je to "crno tržište", objasnio je Dačić, a dešava se i da mnogi biznismeni pomažu sve stranke, kako bi se unapred obezbedili.

Dakle, stvarno ne znam cime se debeli hrani od kada je postao ministar, ali mu se naglo izbistrilo u mozgu i pred ocima.........radi odlicno , za sada.........ako svakodnevnim hapsenjima kriminalaca dodamo i njegovo zalaganje za zakon o oduzimanju imovine stecene kriminalom, pa pri tom i zalaganje za vazan zakon o finansiranju politickih partija, ........i jos napushavanje sudova i sudija, koje pustaju kriminialce za slobodu , po vec godinama utvrdjenom cenovniku od 1 000 - 10 000 evra po godini priprecene robije....

Moglo bi se reci , da je debeli ratluk ozbiljno shvatio svoj posao srBskog eliota nessa............samo da ne zavrski kao cudoviste iz Loch Nessa.......negde u Dunavu:D

Ajde Ratluk.........ne daj se.......:ok:
 
Rahat lokum je , batice , jedan od najefikasnijih ministara u vladi........

Jos, kako rece sam, mora da se otarasi "tvrdog krila " SPSa......pa ce biti , bre socijaldemokrata par exelans......

happy-058.gif
happy-058.gif
happy-058.gif
 

Back
Top