Ajmo u troje

Baš tako... treba prvo raskrstiti da je to samo sex, nešto novo, avantura, uzivanje. Utvrditi pravila i pod jedan je: bez emocija.
Mislim da je greška da treći, bez obzira muško ili žensko, bude neki bivši partner, blizak prijatelj i sl.
Prosto tesko je tad razdvojiti tu avanture od ostatka (poznanstvo, prijateljstvo, seimpatije...)
Па ко су онда ти људи што са вама то раде? Ако нису бивши, пријатељи итд. Рандом на улици се нађете.
Огласа на интернету има, па кога занима, наћи ће.
 
Žene jel bi pristale na trojac s nekom od partnera poznatoj osobi?
Primjer, vaš partner traži sex s vama i bivšom djevojkom, to prođe dobro a oni poslje tog jednog zajedničkog sexa nastave se čuti on to ne krije, nemaju više sexa ali ne prestaje pričati s njom.
Kako bi reagovale? Muški, da i vas čujemo

U swingu sam skoro 20 godina i nisam cuo takav slucaj.
 
To je malo nesvakidašnja tema za razgovor i nešto na šta većina na prvu odreaguje negativno, zgrozi se, ja ne bih nikad, fuj i sl.
Ali kroz razgovor vremenom, pominjanje, neki dirty talk, gradjejje te fantazije, zamisljanje, se dodje dotle da udeja u stvari i nije loša, bas suprotno i da veoma uzbudjuje :).
Razvije se velika želja da se proba, pa... neki ostanu u tome trajno i redovno, neki povremeno, a neki zavrse na tom jednom pokušaju.
 

Back
Top