Ajmo u troje

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
65.652
Žene jel bi pristale na trojac s nekom od partnera poznatoj osobi?
Primjer, vaš partner traži sex s vama i bivšom djevojkom, to prođe dobro a oni poslje tog jednog zajedničkog sexa nastave se čuti on to ne krije, nemaju više sexa ali ne prestaje pričati s njom.
Kako bi reagovale? Muški, da i vas čujemo

Тројка је јача од двојке.

Онда иде четворка, петица и тако даље.

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
42.736
Primjer, vaš partner traži sex s vama i bivšom djevojkom, to prođe dobro a oni poslje tog jednog zajedničkog sexa nastave se čuti on to ne krije, nemaju više sexa ali ne prestaje pričati s njom.

gde prestaje trojka pocinje spanska serija ...

ne mastam vise o 3ci :D ...kao nekad

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
285.989
Ne bih pristala na "trojac" tako da sve drugo navedeno u postu otpada..
Ako mu je do trojke..može sa mnom 3 x i etooo mu :lol:

del piero 10

Aktivan član
Poruka
1.391
Na trojku sam pristala.
Ali ne bih ni sa njegovom bivšom ni sa mojim bivšim.
Torka i izbor partnera su delikatna stvar, naravno ako želite da uspe...

Baš tako... treba prvo raskrstiti da je to samo sex, nešto novo, avantura, uzivanje. Utvrditi pravila i pod jedan je: bez emocija.
Mislim da je greška da treći, bez obzira muško ili žensko, bude neki bivši partner, blizak prijatelj i sl.
Prosto tesko je tad razdvojiti tu avanture od ostatka (poznanstvo, prijateljstvo, seimpatije...)

Samantta

Početnik
Poruka
27
Pristao sam na tri.
Ali ne bih s njegovom ili svojom bivšom.
Brak i izbor partnera je delikatna stvar, naravno ako želite da funkcionira.

Bi li žene pristale na seks u troje s jednim od svojih partnera s poznatom osobom?
Na primjer, vaš partner traži seks s vama i vašom bivšom curom, to dobro prođe, i nakon tog jednog zajedničkog seksa, čuju se dalje, on to ne skriva, više se ne seksaju, ali ne prestaje razgovarati s njom.
Kako biste vi reagirali? Male, da čujemo i tebe
Da ja sam pristala i bila sam sa svojom starijom sestrom i našim susjedom

Mashinger

Aktivan član
Poruka
1.314
Baš tako... treba prvo raskrstiti da je to samo sex, nešto novo, avantura, uzivanje. Utvrditi pravila i pod jedan je: bez emocija.
Mislim da je greška da treći, bez obzira muško ili žensko, bude neki bivši partner, blizak prijatelj i sl.
Prosto tesko je tad razdvojiti tu avanture od ostatka (poznanstvo, prijateljstvo, seimpatije...)
Па ко су онда ти људи што са вама то раде? Ако нису бивши, пријатељи итд. Рандом на улици се нађете.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.