Ajmo da se teshimo.. :)

Ko hotje moze mene da teshi... Samo sumnjam da tje vredeti. Bash sad chekam rezultate, mnogo sam loshe uradila i ne znam kog djavola gubim ovde vreme. Po ko zna koji put. Bolje da idem kutji, mozda se bar naspavam. Ali, eto, ja chekam. Zbog onih 2% nade... Kako mrzim nadu. Stvarno je mrzim.
 
Steffan:
hahahah dodzi dodzi dodzi, dodzi kod kize! :mrgreen:

Ma cuti tu sta ti fali.. vidi kako se smejes i zezas.. ajde bezi bre, oslobodi mesto za one kojima je stvarno potrebna pomoc.. guzaro jedna, samo se trtis!! hahaha :lol:

Znam da bi tebi to odgovaralo, ali dupe i brkove ne dam. :mrgreen: Sve ostalo bi se i mogli dogovoriti. :lol: Ajde, teši ti teši... Al' nemoj posle da ti ja budem kriv kad nae'beš... :mrgreen: Žene su to ipak... To grize. :lol:
 
Lexa:
Ko hotje moze mene da teshi... Samo sumnjam da tje vredeti. Bash sad chekam rezultate, mnogo sam loshe uradila i ne znam kog djavola gubim ovde vreme. Po ko zna koji put. Bolje da idem kutji, mozda se bar naspavam. Ali, eto, ja chekam. Zbog onih 2% nade... Kako mrzim nadu. Stvarno je mrzim.

Nemoj da se nadas, sacekaj i vidi da li si pala ili nisi.. ja mislim da te vise ubija neizvesnost nego nada, cim se i malo nadas znaci da postoji sansa da si polozila... ajde javi sta si uradila pa da vidimo sta cemo dalje.. drzim ti fige u svakom slucaju.. :D
 
iluzionista:
Znam da bi tebi to odgovaralo, ali dupe i brkove ne dam. :mrgreen: Sve ostalo bi se i mogli dogovoriti. :lol: Ajde, teši ti teši... Al' nemoj posle da ti ja budem kriv kad nae'beš... :mrgreen: Žene su to ipak... To grize. :lol:

hehehe pa bolje od zene da naebem nego od muskarca.. :D ali to se nece desiti jer nisam ja ovde zbog sebe, vec zbog njih... :wink:
 
draga saveta...
i tako sam se ja sagla,
onda je nešto kvrcnulo. ma seva kao gromovi i munje,onda pade kiša.
ne da mi da se ispravim.kaže možda krštenica.
ima li za mene nade? pomozite. a mislim i da je onaj vrabac kojeg je komšija našao odleteo.tužno.
mačka se baš lepo igrala sanjim.jooj opet je kvrcnulo 8)
 
bojan voli milicu ja sam mu drugarica a milica je moja drugarica i ja sam ih upoznala a ja sam se zjlubila u bojana i mrzim ih sto ce se smuvati i ocu da se igram s bojanom a oni ce uci u svet seksa i ja cu izvisiti za dva clana ekipe!!!!! i hoce da mu muvam milicu

ajde zamislite da je ovo napisao neko drugi pa ga teshite
 
LEXO STASI POLAGALA

XPAJAMACO kod doktora pa da vezhbash ledja nemam pojma nisam doktor

ja sam dosadna i sad cu da vidim sta mi je neko tj anakin odgovorio a onda cu da se ubijem tj onda cu

od sutra cu SAMO DA UCIM EVO MOJ PLAN DANA NAPISACU NA TEMI MATRISHK

i'll be back in my sekta i hope and be allright yeah

:(
 
TOM@X:
Ja sam prso na Olimpijakosu.... 8. (
Izgubiše konji od gupavog Rozenborga sa 1:3.... 8 (
Ajde... utešite neutešnog.... 8. () buaaaaaaahahahahaaaa

ako te moze nesto utesiti,recicu ti da sam gledao tu utakmicu,i da je olimpijakos trebao da pobedi sa pet golova razlike!medljutim drugi gol koji je postigao rozemberg se ne vidja u sto godina..stvarno...koliko su ti norvezani imali srece to je nevidjeno.:shock:

drugo morao si da racunas da je danas trinaesti utorak,baksuzan dan u grckoj ,da utorak ,ne petak,grci su strasno sujeverni,cak su to i na televiziji rekli...haha :D :wink:
 

Back
Top