Ajmo da se teshimo.. :)

xpajamacax:
draga saveta...
i tako sam se ja sagla,
onda je nešto kvrcnulo. ma seva kao gromovi i munje,onda pade kiša.
ne da mi da se ispravim.kaže možda krštenica.
ima li za mene nade? pomozite. a mislim i da je onaj vrabac kojeg je komšija našao odleteo.tužno.
mačka se baš lepo igrala sanjim.jooj opet je kvrcnulo 8)

hm.. da.. mislim da znam u cemu je rec.. sledeci put pre nego sto se sagnes dobro se osvrni oko sebe i proveri da nema muskaraca u blizini.. onda kada se budes sagnula nece vise nista da ti kvrcka.. :mrgreen:
 
TOMAX:
"Sve u stihu,
sve u prozi,
sedni na Q,
pa se vozi!" :evil: :evil: :twisted: :evil: :evil:

e znam...jedna motka u glavu.....
da se naucis malo...
1- kulturi -odrazavanja-
2-kako se sa mamom ne prica (jer ovo vaspitanje verovatno iz kuce nosis pa si navikao mamici tako da pricas)
3-koga da za ubuduce zaobilazis...u sirokom luku.....
4-da se ne sedi na pikavcima..nego na necemu malo cvrscem i vecem
 
Suzy:
e znam...jedna motka u glavu.....
da se naucis malo...
1- kulturi -odrazavanja-
2-kako se sa mamom ne prica (jer ovo vaspitanje verovatno iz kuce nosis pa si navikao mamici tako da pricas)
3-koga da za ubuduce zaobilazis...u sirokom luku.....
4-da se ne sedi na pikavcima..nego na necemu malo cvrscem i vecem
Daj ne balavi..... dosadna si!
 
?:
bojan voli milicu ja sam mu drugarica a milica je moja drugarica i ja sam ih upoznala a ja sam se zjlubila u bojana i mrzim ih sto ce se smuvati i ocu da se igram s bojanom a oni ce uci u svet seksa i ja cu izvisiti za dva clana ekipe!!!!! i hoce da mu muvam milicu

ajde zamislite da je ovo napisao neko drugi pa ga teshite

Ajde, zamislicu da je Jagodica to napisala.. :D

ok.. na tvom mestu bih omrznuo oboje i prestao da se druzim sa njima.. onda bih se sazaljevao jedno vreme kako me niko ne voli i mrzeo sve ljude zbog toga.. hahahah :lol: ok salim se... Jagodice, ako te Bojan ne voli onda i nije vredan tvoje ljubavi.. :wink: batali te stvari koje nisu obostrane.. pronadji nekog koji ce te voleti takvu kakva si.. a u medjuvremenu iskoriscavaj muskarce kao da su stvari i pritom ih lukavo ubedi da misle da oni tebe iskoriscavaju.. :mrgreen:
 

Back
Top