Ajmo da se teshimo.. :)

Suzy:
aaa...to li jeeee......
ja zaboravih odakle ova poslovica
-ljubomoran ko pas-
ha, ha, haaaaaaaaaaa

ma...ti znas da ja volim Lozaca...ali tebe...tebe...obozavam....;-)

vidim da smo resili Bukiju problem...ode on po -one-...he, he

heheh veceras cemo zapaliti veliku logorsku vatru i uz tam tam bubnjeve proslaviti Bundevino gubljenje nevinosti.. :mrgreen: a onda cu ja da uberem cvet tvoje ljubavi i da ga zasadim u moje srce.. hahahahah :lol:
 
Steffan:
heheh veceras cemo zapaliti veliku logorsku vatru i uz tam tam bubnjeve proslaviti Bundevino gubljenje nevinosti.. :mrgreen: a onda cu ja da uberem cvet tvoje ljubavi i da ga zasadim u moje srce.. hahahahah :lol:

a joooj...da me vidis sada...sva sam se raspilavila....;-)

(od tebe ne od pilava)
;-)
samo...poznato mi nesto te reci zvuce...hmm.hmmm
;-)
 
Suzy:
a joooj...da me vidis sada...sva sam se raspilavila....;-)

(od tebe ne od pilava)
;-)
samo...poznato mi nesto te reci zvuce...hmm.hmmm
;-)

Koje reci? Pilav? Pa mozda si ga imala juche za rucak.. :lol: e yebiga, vec ti je neko tako izjavljivao ljubav? A ja mislio da sam originalan.. pih.. sledeci put cu morati da smislim nesto bolje tipa volim te a ako ti mene ne volis onda crkni u najgorim mukama!!!! :lol:
 
Steffan:
Koje reci? Pilav? Pa mozda si ga imala juche za rucak.. :lol: e yebiga, vec ti je neko tako izjavljivao ljubav? A ja mislio da sam originalan.. pih.. sledeci put cu morati da smislim nesto bolje tipa volim te a ako ti mene ne volis onda crkni u najgorim mukama!!!! :lol:

wow
znaci...moram...
ma....kako tebe covek da ne voli...???
ajde reci ti meni....??
;-)
 
majcheki:
Jel moguće da se čovek sloši zbog dela ljudi koje jako dobro zna a da se onda oraspoloži zbog reči osoba koje lično ne poznaje?

Moguće je.

Hvala :wink:

nista , nista...tuj smo....majce...pusti budale...to je i dobro..da znas koga i cega za ubuduce da se klonis....

jos kada bi ovaj Steffy manje zabusavao....!!!!!!!!!!!
 

Back
Top