AIKIDO- (samo aikikai) - Organizacija u nasoj zemlji, predlozi, kritike...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aleksej_BASO:
Vazi drugar.

A svako ko je raspolozen za nevolje...




...bolje da nabavi veci kalibar ;) :lol: !!

Dargi aikidisti, OVO jeste problem u srpskom aikidu!!! Sto razne budale mlate oruzjem i ako pogledate kontekst ovo jeste pretnja nasem drugu i nema saljive konotacije. Kamo osude? To je divljak koga mozete da sretnete na nekom seminaru da stane ispred vas i da mu ukirate!!! A vi se raspravljajte sta je ko kome rekao pre 20 godina pa na dalje... Uostalom da je tada bilo kome od nasih majstora neko pretio oruzjem doslo bi do kolektivne osude i iskljucenja iz svih aikido saveza (u najmanju ruku). Kako smo dosli do ovde?
Ovo moze i treba da se rasi,a vi se ujedinjujte, pravite kongrese i cuvajte se joko gerija!!!
Pozdrav junacima
 
oichi:
Dargi aikidisti !!???, OVO jeste problem u srpskom aikidu!!! Sto razne budale mlate oruzjem i ako pogledate kontekst ovo jeste pretnja nasem drugu i nema saljive konotacije. Kamo osude? To je divljak koga mozete da sretnete na nekom seminaru da stane ispred vas i da mu ukirate!!! A vi se raspravljajte sta je ko kome rekao pre 20 godina pa na dalje... Uostalom da je tada bilo kome od nasih majstora neko pretio oruzjem doslo bi do kolektivne osude i iskljucenja iz svih aikido saveza (u najmanju ruku). Kako smo dosli do ovde?
Ovo moze i treba da se rasi,a vi se ujedinjujte, pravite kongrese i cuvajte se joko gerija!!!
Pozdrav junacima

Ej bre nauci prvo kako se ponasa na forumu, pa se onda javi.

Ja nisam pretio nikome odredjeno, a to sto neki jedva cekaju da se zakace sa nekim... PA ne treba da ih pustaju do tastature ;) i nema frke. To vazi i za tebe.

A kako bi ti to da resis, a? Da te cujem? Moze i na PP, da ne kvarimo temu. JA necu vise pisati, ako me neko ne bude vredjao.
 
Potpuno ste svi u pravu, samo me niste dobro razumeli. Sto se tice pravila foruma, pretnji lokom, banom i ostalim glupostima (Profimaire) ni najmanje me ne doticu.
Sada cu biti kristalno jasna: Krivicni zakon
Član 67
(1) Ko ugrozi sigurnost nekog lica ozbiljnom pretnjom da će napasti na život ili telo tog lica ili njemu bliskog lica, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do godinu dana.


Nekoliko ljudi se zainteresovalo za ovaj predmet, dokumentacija je prikupljena. Sto se tice ovog foruma ja sam zavrsila. Ulogovacu se jos jednom ujutru u 8h sa nadom da cu naci ono za sta sam vise od nakoliko puta zamolila (IZVINI SE BOKIJU!!!), u protivnom, svu prikupljenu dokumentaciju i podatke preuzimaju nadlezni. To je moja profesionalna i moralna obaveza.
Pozdrav svima (posebno SAF-u)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top