A.S. ROMA

Napoli 2 - 2 Roma
Super rezultat, koliko sam čuo Roma je vodila 0 - 2, Hamšik u poslednjem minutu meča dao gol iz penala, dobro je sada smo se malo odvojili od Rome...
 
Духовит си на један недуховит начин. Знамо ко има више трофеја, навијача, а знамо и ко пушта друге клубове да дођу до победе.
 
Духовит си на један недуховит начин. Знамо ко има више трофеја, навијача, а знамо и ко пушта друге клубове да дођу до победе.
Браво!!! :D
Е само једна замерка...заборавио си да кажеш ко је први основан,само 27 година ;)
А навијачи...мислиш на 99 % jевреја који живе у Риму и имигранте?
Више трофеја.?..само један скудето...
 
Poslednja izmena:
Па сад не знам, делује ми да ви имате више имиграната у тиму, па вероватно и на трибини (још су вам пријатељи ови из Интера који су тврдокорне комуњаре и имигранти). То који је основан пре и није битно. Рома је основана дејством Мусолинија да би се од неколико малих направио један јак клуб у Риму. Тако да Рома апсолутно никакве везе с имигрантима нема, то је нека твоја фантазија. Један скудето више и четири купа више и један Куп УЕФА. Сем тога, прве организоване групе навијача Звезде основане су по угледу на Ромине. Тако да требао би да навијаш за Рому. :mrgreen:
 
Знам ја од кога је Тима учио корео и остало :lol:
Чак кад гледам слике из тог времена...неке наше заставе...*** оно није црвено него... :rotf:
 
Сем тога, на навијаче Лациа се у том периоду угледала Торцида... Нећеш ваљда с тим усташама, синко? Пређи на српску страну, није касно... :mrgreen: :pop3:
 
Сем тога, на навијаче Лациа се у том периоду угледала Торцида... Нећеш ваљда с тим усташама, синко?
Шта мене брига за њих ;)
Ево педери хоће да нас ''подрже''...и шта ја сад треба да навијам за рад? :lol:
Лацијали су одали почаст Аркану а не Готовини :p

едит...тамо где пише ''српску страну'' брзо стави наводнике!!! :mrgreen:
 
Ромини су пре коју годину имали српску заставу на трибини... То за Аркана знам, али ме то баш и не одушевљава пошто немам неко лепо мишљење о њему... Да су Караџића или Младића ставили, па да кажем ''свака част'', овако... Иначе, кад се ви Лациали кунете да сте толики десничари и националисти, како онда можете бити пријатељи са овима из Интернационале (само име говори)?
П.С. Човече, лакше мало са мењањем аватара, променио си их три за мање од десет минута... :mrgreen:
 
Ромини су пре коју годину имали српску заставу на трибини... То за Аркана знам, али ме то баш и не одушевљава пошто немам неко лепо мишљење о њему... Да су Караџића или Младића ставили, па да кажем ''свака част'', овако... Иначе, кад се ви Лациали кунете да сте толики десничари и националисти, како онда можете бити пријатељи са овима из Интернационале (само име говори)?
П.С. Човече, лакше мало са мењањем аватара, променио си их три за мање од десет минута... :mrgreen:
Ма гле следећи...мало да те копирам... :mrgreen:
А колико ја знам навијачи Интера су традиционално десничари...*** име клуба то не говори али је тако...70-80 су постојали десничари-левичари ово данас се не зна ко пије а ко плаћа....а шта ти кажеш на мали преокрет на роминој трибини ? :mrgreen:
http://www.asromaultras.org/0506romalivorno_covseva31gen06_a.jpeg
http://www.asromaultras.org/0506romalivorno_covseva_primapagina.jpeg

Групе и подгрупе
http://www.asromaultras.it/mappapoliziaprevenzione.jpg
 
Ромини су пре коју годину имали српску заставу на трибини... То за Аркана знам, али ме то баш и не одушевљава пошто немам неко лепо мишљење о њему... Да су Караџића или Младића ставили, па да кажем ''свака част'', овако... Иначе, кад се ви Лациали кунете да сте толики десничари и националисти, како онда можете бити пријатељи са овима из Интернационале (само име говори)?
П.С. Човече, лакше мало са мењањем аватара, променио си их три за мање од десет минута... :mrgreen:


Navijaci Intera nisu levicari,mozda ima neka mala grupica,ali generalno nisu nikako.Livornovi su jedini pravi komunisti na cizmi.Interovi nose srpske zastave,evo ti slika protiv Cska Moskva cetvrtfnale lige sampiona,igrano pre nekoliko nedelja...Nema veze sto je ime Internazionale,oni nisu komunisti...

002_INTER_cska_09_10.jpg



Navijaci Lazia su uvek bili za "prosrpsku stvar",i inace u gradu Rimu su glavni,bez obzira sto Rominih ima vise...Kad si vec rekao za zastavu Srbije na Rominoj tribini,daj neku sliku da vidimo to?
 
Poslednja izmena:
Интеристи су десничари.Некада су били екстремнији као лацијали....
Пустите те српске заставе...то су глупости....права навијачка група то не би ни требала да дозвољава(на својој трибини) осим ако није неко пријатељство...
Левичара има у ИТ колико хоћеш....много више од деснице...Аталантини су лево а најбољи су у Италији(по мени)....
Поред Аталанте ту су Милан,Ђенова,Ливорно, Болоња,Пиза,Перуђа и многе друге мање трибине...Као што сам већ и написао 70-80их су екстремне биле обе опције...у главном су задржале своју политику али су се због велике репресије умирили....
 
Poslednja izmena:
Интеристи су десничари.Некада су били екстремнији као лацијали....
Пустите те српске заставе...то су глупости....права навијачка група то не би ни требала да дозвољава(на својој трибини) осим ако није неко пријатељство...
Левичара има у ИТ колико хоћеш....много више од деснице...Аталантини су лево а најбољи су у Италији(по мени)....
Поред Аталанте ту су Милан,Ђенова,Ливорно, Болоња,Пиза,Перуђа и многе друге мање трибине...Као што сам већ и написао 70-80их су екстремне биле обе опције...у главном су задржале своју политику али су се због велике репресије умирили....

Миланисти левичари??
http://2.***************/_-j_isHxkBoc/Sk_VV0BFtpI/AAAAAAAAC0c/outGGgiyy58/s320/61.jpg
Иначе, та слика Романиста са српском заставом беше окачена на делије.нет, пробаћу да нађем.
 
faixafossajpeg.jpg


Као што већ рекох,на свакој(скоро)трибини у ИТ постеје подгрупе обе опције...Док се није распала ''Fossa dei Leoni''(ФДЛ) иначе прва ултра група на свету а можда у своје време и најача трибина је била левичарска.Застава им је пала,узелу су Викинзи(Јуве)...то је једва дочекала ''Brigate Rossonere''(БРН) која је била много слабија али друга по снази одмах после ФДЛ они су имали добре везе са Берлусконијем и били су десно оријентисани.После тога уследио је монтирани састанак свих Миланових навијача који су тражили да ФДЛ напусте трибину због тога што се десило. ФДЛ су одлучили да распусте групу и склоне се са трибине. Касније су неки чланови ФДЛ-а покушавали да се врате на трибину, али су били физички и на све друге начине спречавани у томе.
Вође БРН су ишле на састанке са Берлусконијем, добијали су кеш од њега, куповао им је кола.....Берлусконију никако нису одговарали(ФЛД) ни он њима....
Данас је БРН водећа група на трибини, а миланови су сад у већини десно оријентисани, као и партија коју води Берлускони.

Е да...лацијали о Космету
http://www.spazioforum.it/forums/forumufficialed-about5492-0.html
 
Poslednja izmena:
Adriano i zvanično u Romi :)

Nadam se da će mu glava biti u redu ovaj put.

Ovaj potez će definitivno pokazati da li je Ranijeri genije ili mu se samo posrećilo.

Ukoliko bude bio bar blizu one svoje prave forme, Adriano vrlo lako može biti sila koja će pomoći Romi da možda i osvoji titulu konačno.

Inter će sada malo da odmara, dosta su vladali. Benitezu će trebati vremena da se uklopi i da napravi tim koji mu odgovara.
Milan stagnira već nekoliko sezona.

Mislim da će iduća borba za Skudeto biti između Rome i Juventusa koji će biti jak kao zemlja iduće sezone. Opet, sve zavisi od toga da li će Roma uspeti da zadrži igrače kao što su De Rosi i Vučinić i eventualno da dovede još i Ebuea, što se pričalo, i mislim da imaju veoma solidan tim.
 
Behrami pred vratima Rome. Bivsi igrac Lazija i West Hama je u pregovorima sa Romom. Jest da je bio lacijal, ali je dobar igrac. I s obzirom da nije italijan, onda mi je lakse prihvatiti da ce zaigrati u meni omiljenom klubu, posle PFC.

Nadam se da cemo zavrsiti posao i sa ostankom Burdissa, te dovodjenjem jos jednog desnog beka, najslabije pozicije u ekipi.

:whistling:
 
A Inter je osvojio pet titula administrativnim putem?:hahaha:

Samo je prva tako osvojena 2006,sve ostale smo osvojili na terenu,tako da...Tako si pisao i prosle sezone Milan osvaja,pa znas kako se sve zavrsilo:mrgreen:

A dobro Gari, moram malo da zezam...:mrgreen:
Tako ja uvek pričam...možda potrefim jednom...:D
Sad će vas Benitez da uništi, pogledaj, uništio je Liverpul i došao malo kod vas.:per:
 

Back
Top