A duzina sexualnog odnosa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vreme potrebno za postizanje orgazma kod zena je, najcesce, obrnuto srazmerno velicini muskog ponosa, dok je za postizanje org. kod muskaraca vreme potpuno nebitan faktor. (moram dodati da vecina muskaraca poistovecuje svrsavanje sa orgazmom, sto je veoma pogresno).
slazem se da merna jedinica bude orgazam (zenski), ali bih dodao da decimale i razlomci ovde ne dolaze u obzir vec se prihvataju samo u celini.
 
gost:
vreme potrebno za postizanje orgazma kod zena je, najcesce, obrnuto srazmerno velicini muskog ponosa, dok je za postizanje org. kod muskaraca vreme potpuno nebitan faktor. (moram dodati da vecina muskaraca poistovecuje svrsavanje sa orgazmom, sto je veoma pogresno).
slazem se da merna jedinica bude orgazam (zenski), ali bih dodao da decimale i razlomci ovde ne dolaze u obzir vec se prihvataju samo u celini.


ma u pravu si gazdarice ...
 
Anonymous:
duzina je veoma vazna...ja volim da bude sto duze...tri sata bi bilo savrseno...samo tesko je naci nekog tipa ko bi mogao to da izdrzi
e pa vidis i ja imam isti problem samo sto nemogu da nadjem ribu koja moze toliko da izdrzi ***** bih vecno ali nazalost nedaju duze od 8 sati nije mi zadovoljstvo u svrsavanju vec u samom aktu tj osetiti kako ona uziva.
 
Ne mogu da verujem!!!
Dokle cete da furate taj macho fazon! Srbija je puna kuratih momaka koji se ne skidaju ako nece da odrade barem 2 sata posla! To je samo prazna prica.

Prijatelj mi drzi agenciju za poslovnu pratnju i cesto u takvim agencijama (ako se radnja odvija u njihovim prostorijama) snimaju sta se desava zbog bezbednosti devojaka. Silni likovi koji vaze za glavne face grada Beograda su u stvari pickice. Cak i neki od likova koji su pohapseni za vreme vanrednog stanja i cija imena su se provlacila po ekranima... Kada treba da se pokazu pred devojkama onda su manji od makova zrna.

Manite te lazne maco fore...

Ja mogu da pricam iz licnog iskustva, Nekada to moze da potraje minut, a rekord mi je ~90min. Ali to nema veze. Vazno je sa kim je i koliko oboje uzivaju u tome.
Nekada je na brzaka cca 1-3 min mnogo bolje nego sat vremena. Cak moja bivsa devojka nije ni volela kada to traje dugo.
Moram da priznam da mi je to u pocetku smetalo, ali kasnije sam shvatio na sta je ona mislila. Bitno je da tu postoji strast, a od strasti zavisi i duzina trajanja odnosa.

Dakle, totalno je nebitna duzina trajanja ako su oboje zadovoljni...
 
vidi nisam ti ja kriv sto neke stvari nisi doziveo ili nemozes da ih uradis pa to za tebe zvuci kao naucna fantastika i neznaci da drugi nisu ili nemogu nismo svi isti i nemoj vise da mi penis tu i da se lozis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top