a da ja vas pitam nesto??

gost 224060

Aktivan član
Poruka
1.562
sto su svi danas toliko ogorceni na suprotni pol?? msm, i muski i zenske?? vidim to ne samo ovde, vec i u domu, na faxu, ma svugde skoro... retko je normalnih, neisfrustriranih ljudi koji su totalno cool i opusteni...
npr, pricam u domu sa ribama, sve su nesto nadrkane, te vi momci ste ovakvi, onakvi, zgodni nabedjeni, ovi sto losije izgl kao puni komplexa, na faxu stalno varnice izmedju riba i likova, ma haos, kao da se stvaraju klanovi, muski i zenski... cemu to, ajde da vidimo?? :mrgreen:

sto su svi danas toliko ogorceni na suprotni pol?? msm, i muski i zenske?? vidim to ne samo ovde, vec i u domu, na faxu, ma svugde skoro... retko je normalnih, neisfrustriranih ljudi koji su totalno cool i opusteni...
npr, pricam u domu sa ribama, sve su nesto nadrkane, te vi momci ste ovakvi, onakvi, zgodni nabedjeni, ovi sto losije izgl kao puni komplexa, na faxu stalno varnice izmedju riba i likova, ma haos, kao da se stvaraju klanovi, muski i zenski... cemu to, ajde da vidimo?? :mrgreen:

Shoping centri, TV, filmovi, radija i muzika.
Chuo sam chak i kondom kad turish ima hemikalije da kontrolishe ljude.
Univerziteti sveta su jedini koji se razvijaju i kontrolishu svet i kad posao ili drzzava propada.
Da, umesto politichara, terositsti treba da ubijaju profesore!!!
(to ozbiljno mislim, ja to zovem feudalni krug veshtachke finansijke nauke propasti ovog sveta)

Shoping centri, TV, filmovi, radija i muzika.
Chuo sam chak i kondom kad turish ima hemikalije da kontrolishe ljude.
Univerziteti sveta su jedini koji se razvijaju i kontrolishu svet i kad posao ili drzzava propada.
Da, umesto politichara, terositsti treba da ubijaju profesore!!!
(to ozbiljno mislim, ja to zovem feudalni krug veshtachke finansijke nauke propasti ovog sveta)

zvuci inteligentno... :mrgreen:

Nema se kesha, izvor svih problema i frustracija. Vrlo prosto.

sha je zapravo uzrok ?
to sto ljudi ludi ljudi neki ljudi ludi zadali sebi previsoke ciljeve i male rokove
to sto se stvara ubedjenje da se sve treba na laktove isterati
to sto su prave vrednosti bacene na marginu
to sto se sujeta danas kod ljudi neguje umesto da joj se izdanci kreshu
to sto se gusi individualnost
to sto se namecu modeli ponasanja koje raja usvaja. pif to mi najgore
to to to to to toto to totot to o tristailjada puta to

i to vec svi znamo i mesto sto pitas to sto svi znamo trebo si lepo napraviti neku seksi iebacku temu da se raja malo razonodi a ne da ope mece prst na celo i vrti klikere

sha je zapravo uzrok ?
to sto ljudi ludi ljudi neki ljudi ludi zadali sebi previsoke ciljeve i male rokove
to sto se stvara ubedjenje da se sve treba na laktove isterati
to sto su prave vrednosti bacene na marginu
to sto se sujeta danas kod ljudi neguje umesto da joj se izdanci kreshu
to sto se gusi individualnost
to sto se namecu modeli ponasanja koje raja usvaja. pif to mi najgore
to to to to to toto to totot to o tristailjada puta to

i to vec svi znamo i mesto sto pitas to sto svi znamo trebo si lepo napraviti neku seksi iebacku temu da se raja malo razonodi a ne da ope mece prst na celo i vrti klikere

pokusao sam, zakljucava se svaka takvog tipa, il' je drugi udese da je zakljucaju... :mrgreen:
ovako mi niceg nece biti zao...

Back