A.C. Milan

Au....... a svi su iskulirali ovaj "penal" za juve......... konte cele sezone kuka na sudije a od utakmice sa milanom su se ucutali samo tako...i kad su digli iz milana frku oko toga, konte onda rekao nesto u fazonu sta kukate desava se, dosadno je samo o sudijama pricati.... covek je tenkre, ima odvratnu neku facu.......ljigavo mi deluje......
 
Au....... a svi su iskulirali ovaj "penal" za juve......... konte cele sezone kuka na sudije a od utakmice sa milanom su se ucutali samo tako...i kad su digli iz milana frku oko toga, konte onda rekao nesto u fazonu sta kukate desava se, dosadno je samo o sudijama pricati.... covek je tenkre, ima odvratnu neku facu.......ljigavo mi deluje......
Koji penal, Juve tek u 3 počinje? Konte je meni bio jedini igrač Juventusa iz te generacije kog nisam nimalo voleo ... I to ne znam zašto mi je bio antipatičan ...
 
Koji penal, Juve tek u 3 počinje? Konte je meni bio jedini igrač Juventusa iz te generacije kog nisam nimalo voleo ... I to ne znam zašto mi je bio antipatičan ...

U proslom kolu, onaj sto je pirlo promasio....igrac cesene igrao rukom van sesnaest a sudija stajao odmah pored.......... ma nije ni bitno, nego me nervira taj konte cele sezone je kukao na sudije a sad se pravi lud.... ima nesto ni ja ne znam sta ... nekako negativno me zraci :lol:
 
Poslednja izmena:
U svakom slucaju ni Milan ni Alegri nemaju izgovor sto odavno nisu sampioni u ovakvoj ligi, bez obzira sto ni milan nije neka posebna ekipa....jos su imali on 4 boda prednosti....ko ih sad yebe i za greske i za povrede.....
 
Ja sam uvek kapitena Contea obozavao, veliki borac i rodjeni pobednik... Juve se ucutao posle meca sa parmom kada su i rekli da vise nece o sudjenju,objavili su silenzio stampa... Penal protiv cezene nije postojao i nije napravio razliku, a milan je takodje tokom sezone ima nepostojecih penala, zadnji protiv viole...
 
Ja sam uvek kapitena Contea obozavao, veliki borac i rodjeni pobednik... Juve se ucutao posle meca sa parmom kada su i rekli da vise nece o sudjenju,objavili su silenzio stampa... Penal protiv cezene nije postojao i nije napravio razliku, a milan je takodje tokom sezone ima nepostojecih penala, zadnji protiv viole...

Diskutabilni penali Milana su protiv Bolonje i Fiorentine, prvu tekmu je Milan odigrao 2-2, drugu 1-2 izgubio...
 
Odlazi i sedorf..vec par utakmica ne igra, izgleda nije u dobrim odnosima sa alegrijem....eto slinavi ce oterati i njega kao i pirla....a u zamenu cemo dovesti keitu kao slobodnog igraca naravno....... i eto....u ekipi vise necemo imati ni jednog kreativnog veznog(posto se i akvilani vraca u liverpul) ali zato cemo imat defanzivnih veznih vise nego reprezentacija srbije.........
 
Odlazi i sedorf..vec par utakmica ne igra, izgleda nije u dobrim odnosima sa alegrijem....eto slinavi ce oterati i njega kao i pirla....a u zamenu cemo dovesti keitu kao slobodnog igraca naravno....... i eto....u ekipi vise necemo imati ni jednog kreativnog veznog(posto se i akvilani vraca u liverpul) ali zato cemo imat defanzivnih veznih vise nego reprezentacija srbije.........

Uz dužno poštovanje prema Sedorfu, ja mislim da je vreme da ide...od tih starijih on mi je najdraži, al' ne može se Milan na njega oslanjati kao glavnog organizatora igre.

Nesta, Ambrozini, Gatuzo, Sedorf, Zambrota, Bonera, Antonini...mislim da je vreme da odu, Antonini može da ostane kao izmena, i Nesta za važne tekme...ostali treba da odu, jesu legende, al' treba i mlađi da igraju.

Dolazi Montolivo...eto sredine, Noćerino, Montolivo i Boateng...možda je bolje da Boa igra sredinu...a možda i ne, odličan je u napadu...:think:
 
ma ja sam jos kad rekao da na njega vise ne mozemo da racunamo, ali da otera njega,pirla i inzagija a ostavi gatuza,ambrozinija,van bomela...... covek je opterecen defanzivnim veznjacima, samo njih krka u ekipu...
 
Milan - Atalanta 2:0

Juve - Leće 1-1

Samo bod razlike, sada iz dve tekme treba nam jedan kiks Juvea...

A sledeća tekma Milana je protiv Intera...:D

Juve ima sa Kaljarijem i Atalantom...
 
Rubentus? Ne razumem? Video sam da ih zovu Djubrentus....... inace Bufon je junak dana, ne znam da li je neko video sta je napravio...i to je leceu bila jedina prilika na utakmici, jedini sut u okvir gola...bar malo im se vratilo za onaj muntarijev gol.... mada malo cemu imamo da se nadamo ni kaljariju ni atalanti utakmice sa juveom ne znace nista.....
 
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080831214205AAyCs0l
rubentus.jpg
 
Atalanta je vasa filijala, poginuce za velikog brata... Juventusu ce biti problem da se psihcki vrati posle sinosnjeg soka... Ono se Gigi zadnji put desilo pre 8 godina i evo sinoc, u nezgodnom trenutku neshvatljiva greska, ali j.ebi ga, desava se i najvecim... Sjajan gest kapitena posle primljenog gola, pretrcao je ceo teren i bacio 5 Gigiu kao podrsku...
 
Del Piero je legenda ........ samo nisam siguran da bih voleo da sad predje kod nas.... juve mu sigurno nece ponuditi novi ugovor a berluskoni je oduvek lud za njim, vec su spominjali da je tako nesto moguce......... sa druge strane bufonu bih oprostio ovu gresku kad bi hteo da predje kod nas :mrgreen:


I ja mislim da ce juventusu najveci protivnik biti oni sami, tj. njihovo psihicko stanje, jer sad znaju da ne smeju da kiksnu, a umeju da zaredjaju po nekoliko remija, jos je malo ko uspeo da izgura celu sezonu bez poraza, sigurno ce razmisljati o svemu tome....ali jos manje bi me iznenadilo da milan bude taj koji ce da kiksne...imajuci u vidu kakvi su i ko ih vodi sa klupe....
 
Kaljari nije izgubio poslednjih 5 utakmica kod kuce, nadamo se da ce tako biti i veceras. Juve u strasnoj formi, ono kako su ispustili bodove protiv Lecea je cista slucajnost...ne znam ni sam kako im se to dogodilo. Da li ih je uhvatila panika ili su zaista sampionska ekipa videcemo.

Medjutim sve i da kiksne Juve, nista nam to ne vredi ako ne pobedimo u derbiju. A kako dobiti Inter kad smo ovako neubedljivi...nemam pojma. Srecom oni su jos gori tako da nam to garantuje jednu smornu utakmicu...nadam se nekom srecnom golu, ili trenutku inspiracije Ibre... mozda mu proradi inat... ko zna. U svakom slucaju tesko, tesko cemo do skudeta. Iako tvrdim da smo ga vise zasluzili od Juvea, al ajd sad, to nije bitno.

Veceras pivo, grickalice i navijanje. Neka bolji pobedi, pozz Milanezi :*
 
ocaj..... onaj abate je retard....on ne moze da odigra ni jednu utakmicu protiv intera a da ne zasere nesto.. koliki degen moras biti da sa obe ruke uhvatis protivnickog igraca oko ramena i vuces ga dok trci ispred tebe u kaznenom prostoru...... robinjo katastrofa po obicaju..... alegri je stvarno idiot od coveka - imamo tri leva beka u ekipi : antoninija,emanuelsona i mesbaha. imamo i flaminija koji to moze sasvim dobro da odigra i igrao je mnogo puta na toj poziciji....ne, on stavi boneru ! robinjo nije igrao prethodne dve utakmice , kasano je poceo svaku i bio najbolji igrac i odlicno se slaze sa ibrom...on sad, u derbiju odluci da stavi robinja a kasana uvede tek u osamdesetom minutu...pa yepem ti budalu........

ocigledno je bilo previse greski na nasu stetu ove sezone, juve je imao dosta gresaka u njihovu korist sad na kraju ali to ne menja cinjenicu da je ekipa milana jedini krivac sto nije osvojena titula bez obzira na sve, milan ima daleko najjacu ekipu u italiji i najveci krivac je alegri koji svaku utakmicu mora da igra sa tri defanzivna vezna igraca yepo ga otac njegov retardirani i predvidljivi, slina jedna sugava.....

nervira me sve ovo jer jos od kalcopolija je moglo da bude sve drugacije....mi tu uopste nismo nesto posebno osteceni, imali smo najjacu ekipu, samo nam je falio jedan pravi napadac,.... i umesto mi da smo uzeli ibru tada, pustili smo interu da se pojaca a berluskoni i galijani su poceli da se stekaju i upropastili su onu veliku ekipu.......samo tada da je dosao ibra sve bi titule do sada uzeli mi a ne inter i bilo bi para i za njih(B&G) i za milan....ali ne, oni su se stekali....sad smo krs od ekipe koji ovako usranu seriju a ne moze da osvoji.......
 
E da...a evo svi u juventusu slave pirla kao najzasluznijeg za osvajanje titule.........ali alegriju on nije trebao...tebali su mu defanzivni vezni kojima je jedni zadatak da kvare igru protivnika...to je nasa taktika...... milan ovako ocajan nije bio ni kada smo bili sesti u prvenstvu....ovo je najgori milan od kada ih ja pratim a ima evo vec dvadeset godina.......
 
I jos nesto... Pirlo odigrao celu sezonu bez povrede ! U Milanu se to ni jednom nije desilo za deset godina.......a i ove sezone nasi igraci propustili preko 300 utakmica zbog povreda, juventusovi deset puta manje... ne govorim to kao izgovor nego kao cinjenicu da nesto ozbiljno nije u redu sa terenom, treninzima ili doktorima u milanu.....
 
ocaj..... onaj abate je retard....on ne moze da odigra ni jednu utakmicu protiv intera a da ne zasere nesto.. koliki degen moras biti da sa obe ruke uhvatis protivnickog igraca oko ramena i vuces ga dok trci ispred tebe u kaznenom prostoru...... robinjo katastrofa po obicaju..... alegri je stvarno idiot od coveka - imamo tri leva beka u ekipi : antoninija,emanuelsona i mesbaha. imamo i flaminija koji to moze sasvim dobro da odigra i igrao je mnogo puta na toj poziciji....ne, on stavi boneru ! robinjo nije igrao prethodne dve utakmice , kasano je poceo svaku i bio najbolji igrac i odlicno se slaze sa ibrom...on sad, u derbiju odluci da stavi robinja a kasana uvede tek u osamdesetom minutu...pa yepem ti budalu........

ocigledno je bilo previse greski na nasu stetu ove sezone, juve je imao dosta gresaka u njihovu korist sad na kraju ali to ne menja cinjenicu da je ekipa milana jedini krivac sto nije osvojena titula bez obzira na sve, milan ima daleko najjacu ekipu u italiji i najveci krivac je alegri koji svaku utakmicu mora da igra sa tri defanzivna vezna igraca yepo ga otac njegov retardirani i predvidljivi, slina jedna sugava.....

nervira me sve ovo jer jos od kalcopolija je moglo da bude sve drugacije....mi tu uopste nismo nesto posebno osteceni, imali smo najjacu ekipu, samo nam je falio jedan pravi napadac,.... i umesto mi da smo uzeli ibru tada, pustili smo interu da se pojaca a berluskoni i galijani su poceli da se stekaju i upropastili su onu veliku ekipu.......samo tada da je dosao ibra sve bi titule do sada uzeli mi a ne inter i bilo bi para i za njih(B&G) i za milan....ali ne, oni su se stekali....sad smo krs od ekipe koji ovako usranu seriju a ne moze da osvoji.......

Zato što je Karlita daleko više zanimala Liga Šampiona od Skudeta, što je meni razumljivo...dok je Inter ispadao redovno u osmini finala, a Juventusa nije ni bilo.

Alegri je u ovoj sezoni morao da igra dosta ofanzivnije, možda bi bilo bolje da je Boateng ostao na sredini, al' to mogu da razumem, pošto nema Pata skoro cele sezone, sa Patom moraju rešiti problem, ili da poseti sve moguće lekare i reši taj problem (ne kao one u Americi) ili da napusti Milan, jeste mi drag, i dobar igrač, al' ovo nije više normalno...Robinjo bi mogao da ide, u zamenu za Gansa, to bi bilo odlično.

Sledeće sezone očekujem dosta bolji Milan...samo što je pre Bomela i Sedorfa trebalo oterati Ambrozinija, Gatuza, Boneru, Jepesa (produžiće ugovor s njim, s otpatkom Kjeva).
 
Poslednja izmena:
I jos nesto... Pirlo odigrao celu sezonu bez povrede ! U Milanu se to ni jednom nije desilo za deset godina.......a i ove sezone nasi igraci propustili preko 300 utakmica zbog povreda, juventusovi deset puta manje... ne govorim to kao izgovor nego kao cinjenicu da nesto ozbiljno nije u redu sa terenom, treninzima ili doktorima u milanu.....

Moguće je da Milan ima veoma loše doktore...

Samo, što se tiče Pirla, videlo se u Milanu da nema želju za igrom, jeste da prirodno deluje smoren i nezainteresovan, al' je to u Milanu poslednjih sezona bilo na vrhuncu, valjda se zasitio posle 2007.

U Juveu je ponovo našao volju za igrom...:lol:
 

Back
Top