Quantcast

A.C. Milan

admiral1

Iskusan
Poruka
5.196
Nadam se da ce Saravi bar biti upola kao ovaj covek.Grande Sheva 7 !

Najveci Ukrajinac svih vremena,jedan od najboljih istocnoevropskih sportista,i jedan od najboljih fudbalera Evrope,uz Anrija najbolji spic posle Ronalda,a do pojave Mesija.....
:worth::worth::worth:

I cela ta ekipa Milana je bila ultra jaka,kad krene Kaka u prodor,4-5 igraca pa pas za Sevu,a ovaj matira rasno.....na sredini Pirlo i Sedorf,najbolji tehnicari modernog fudbala uz Cavija i Inijestu...odbrana gigantska Kafu odlican bek,levo su se dosta smenjivali,ali zato stoperi Nesta i Maldini jeli su bre sve redom......i Gatuzo neumorni pitbul naravno :D

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Razbili smo Lacio, jednog od glavnih konkurenata za 3. mesto. Doduse sa igracem vise ali koga sad to briga. Pacini je vrh igrac, al ne znam kako upariti njega i Balotelija. Steta sto Niangu nije usao onaj sut mnogo bi mu znacilo za samo pouzdanje. Montolivo je opet delo lopte kao Pirlo, Saravi je bio dobar mada mora biti efikasniji u nastavku. Odbrana bez posla bukvalno, a jedan gospodin je leteo po terenu:

Kevin Prince naravno :super:

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Pacini igra sezonu karijere, 13 gol vec ove sezone za nesto vise od 1200 minuta, po tome je jedan od najboljih u evropi. Sinoc ga dade geljajuci, jedva je stajao na nogama. Odmah je izmenjen al Super Mario ga je odlicno zamenio. Idemo u LS dogodine :)

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
555020_10151478940365340_1230361812_n.jpg

Deluje ok, nema kuda da udje :)

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Evo Messi odmah nakon toga dao gol kao u finalu protiv Mančestera :worth: ... Sjajna tekma, u drugom mora Milan da se otvori, ne verujem da će dočekati prodžetke, jedina šansa je nekako da ga umuvaju ...

A i Altintop dao golčinu :worth: ...

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.367
Odigraše ko amateri.......... ja bih onom robinju platio da ide....a alegriju duplo od toga.....skupo nas košta ta berluskonijeva i galijanijeva štednja....ko zna koje po redu blamiranje od kada su oni počeli da mrsomude...... barsi svaka čast za igru, najjači su nema šta.....ali u životu nisam gledao odvratniju ekipu od njih...da su svi do jednog toliko ljigavi i gadni meni je to strašno....ne mogu da smislim dovoljno ružnu reč koliko je to njihovo ponašanje na terenu ružno. ali svi do jednoga. walken ne mogu da verujem da ti pričaš o penalu...........
da li je ikada neki igrač barse dobio karton za simuliranje? da li postoji ekipa čiji igrači više simuliraju?
da li je ikada neki igrač barse dobio karton kada svi do jednoga za i najmanji prekršaj, (a i kada nije prekršaj nego simuliranje) navale na sudiju kao da im je majku rođenu opalio?
zgrožen sam. ne zbog ove utakmice, nego inače. na ovoj sam više zgrožen milanom, ali gledam te sline od ljudi i jasno mi je zašto se oni i murinjo ne pdonose...isti su.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.