Quantcast

A.C. Milan

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Kada se uzmu u obzir ocekivanja ovo stvarno ispada sjajna sezona. Plus smo lepo sredili napad za naredne godine, nista na pocetku sezone nije slutilo na to. Bili smo pogubljeni sa Patom, Robinjom, Kasano nas ispalio, Pacini dosao na foru daj sta das...bas ocaj zivi. Ovo sad uopste ne izgleda lose, imamo napad koji moze zajedno 10ak godina da igra a jeftino smo prosli :)

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Najbolje izdanje u LS, jos od onog polufinala sa Mancesterom. :ok:

Ali ne treba poletati, kao prosle godine protiv Arsenala.
Ma nije Milan toliko dobro igrao, nisu imali punu kontrolu u napadu, ali su zato defanzivu jebbački odradili :worth: ... Jedna od najboljih odbrambenih predstava protiv ove Barsine generacije ... Messi očajan, Ćavi za nijansu očajniji i jedino su Iniesta i Pike nešto pokušavali ali kuurac ...

Prvi gol izgleda neregularan, ali su svejedno zasluženo pobedili i sad očekujemo neku mešavinu Čelsijevog i Interovog bunkera u Barseloni :D ... Alegri počinje novu fudbalsku revoluciju :D ...

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Ova utakmica je takticko i tehnicko savresnstvo koje nije ocekivao gotovo niko, ja prvi nisam ocekivao ovako nesto. Ovakvo postavljanje na terenu, presing, transformacija iz odbrane u napad...ovo nije vidjeno odavno i nisam siguran da li smo u stanju da ponovimo ovakvu utakmicu protiv Barse. Niti mi, niti bilo ko, ovo je maksimum. Vise od ova dva gola me odusevljava to da Barsa nije stvorila nijednu sansu, to se nije desilo jos od pocetka Rajkardove Barse sa Ronaldinjom :)

Svaka cast rosoneri, podsetili ste na slavne dane nase proslosti :D

Proud Rossonero

Obećava
Poruka
53
Moje neko skromno misljenje je da trenutni sastav Milana mnogo obecava i uporedicu malo sa starom gardomPre svega tu je Montolivo koji me najvise podseca na Pirla [samo malo grublji],Muntari koji je po meni jedan od glavnih igraca,De Sciglio decko koji zna da probije i da nabaci levajom iz svakog ugla.Abate ponekad zna da razocara al nije los,El Saravi je decko koji vec pokazuje sta sve ume,Kevin Prince [snaga,brzina,izdrzljivost,zver!],Pazzini italijanska skola po meni veliki golgeter,Balotelli haha :) majstor
Podmladili smo tim sto je najbitnije i pokazalo se kao pravi potez.

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Zapata sjajan u poslednje vreme, dobili smo stopera na duze staze...ako ga ne prodamo naravno.

foto.calciomercato.com.zapata.milan.chiusura.2012.2013.356x237.jpeg

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Kad smo vec kod stopera videh danas na AC Milan Serbia sjajan klip o mozda i najboljem stoperu ikada:

Legendarni kapiten Franco Baresi. Najveći stoper svih vremena i zvanično najbolji Italijanski fudbaler 20. stoljeća. U ovom videu možete da vidite (8 minuta) neke velike trenutke legendarne "šestice".Osim strašne borbenosti u odbrani gde ga je bilo gotovo nemoguće proći, možete da vidite i koliko se priključivao napadu, golova zabijao, koliko je trčao itd itd. Ali, posebno je poznat zbog svojih odbrambenih veština i koliko je uvek davao: srce ostavljao na terenu. Ovo je video o velikom kapitenu koji je igrao 20 godina za AC Milan, uživajte !!!

Franco Baresi #6

Barezi, koliko je pouzdan u svom kaznenom toliko je opasan po protivnicki gol. Tehniku bolju ima od polovine nasih danasnjih veznjaka. Cudo od igraca :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.